בעניין ההתיישבויות שהולכות להעקר, ובעניין השמאל - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעניין ההתיישבויות שהולכות להעקר, ובעניין השמאל

ccc

Recommended Posts

איזה בדיוק מודיעין תפספס? האנשים יתפנו, הצבא עדיין יפעל שם במידת הצורך. פינוי התחלויות קודם כל

ואחר כך נסיגה מבוקרת יותר של .

מאז נסיגה בלבנון אני זוכר אולי יש שני ארועים ממש חריגים, באחד נהרג ילד וצה"ל הגיב אחר כך בתוך הלבנון ובשני נדמה לי

ירי הרקטות לעבר טרקטור. שני הרוגים נדמה לי מאז נסיגה ב2001. היו גם כמה פצועים אבל גם לא קשה.

אם כל הצער שיש לי למשפחות ההרוגים אם תשווה אותה תקופת זמן(שנתיים וחצי) בזמן שצה"ל היה בלבנון נהרגו הרבה

יותר חיילים שלא נזכיר את ירי הקטיושות.

אחרי יציאה מרצועת עזה צעד הבא זה לפנות מאחזים בודדים והתחלויות מבודדות עמוק ליד שטח פלשטיני ולהערך מחדש

מבחינה צבאית( תגבור כוחות לאזורים שדרושים לכך, ארגון על גבולות הנסיגה וכו'....). עקרונית אני בעד מתן שטח

לשפטינאים, שטחים שבהם אין לישראל כל תועלת(מאחזים וכו'...) ושייכים יותר לערבים מאשר לנו. כמובן על ירושלים אין מה

לדבר. גם על הגולן לא. אבל צריך ללכת צעד צעד. קודם לפנות את רצועת עזה שאין לנו מה לעשות שם. אחר כך לבחון את המצב

וכאמור לפנות מובלעות ומאחזים מבודדים. אם נגיע לנקודה הזאת הרי כבר יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
"לצורך הרתעה" (קרי, כי התחשק לו)

תגיד לי אתה עושה את עצמך או שאתה מוגבל שכלית, במילים יפות?

Quote:

היחס לנשים במחסומים תמיד היה ברגישות יתרה. הוא מחייב גישה אחרת ותפיסת הכנה שונה. כולי תקווה שנסיק את המסקנות בהקדם וננקוט בצעדים הנדרשים. באיזור ארז נחמיר יותר, ברגישות שלנו".

"המחבלת הצליחה להערים על החיילים בכך שאמרה להם, שיש לה פלטינה שתצפצף, בשלב הזה החיילים נכנסו לנוהל בידוק", כך תיאר מפקד אוגדת עזה, תת אלוף גדי שמני.

זה קשור מאודדד! זה רק מראה לך איך הלפסטינאים מנצלים כל הקלה ורגישות מצד צד למען הטרור שלהם! לכן, אין ברירה אלא להיות אגרסיביים ובלתי מתחשבים.

כמו ש top-gun אמר,יש להם אינטרס חזק וברור מאוד, ובשל האינטרס הזה, אחוז גבוה אוד מהם, משקר!

אל תאמין לכל מה שאתה שומע כאילו צדיקים מדברים אליך!

מאיפה הקביעה המטומטמת הזאת?! מה אכפת לך למה הוא משקיף על נצרים? אולי הוא צפר?

תגיד לי מה אתה עושה צחוק?

אתה עד כדי כך תמים???? אני לא יגיב על זה אפילו...

ברור לי שחיים של פלשתיני שווים בעיניך כקליפת השום

ברור לי שחיים של חייל שווים בעיניך כקליפת השום, אם אתה מוכן להקריב אותם בכזאת קלות בשביל טרוריריסטים מתועבים.

מיותר לומר שאם מישהו יזרוק עלי אבן ברחוב ואני אירה בו

אם יבואו מאות/אלפי/עשרות אלפי אנשים ויסקלו אותך באבנים, ובתגובה תירה בהם, אני מאמין בלב שלם שתוכל לטעון להגנה עצמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"לצורך הרתעה" (קרי, כי התחשק לו)

Quote:

היחס לנשים במחסומים תמיד היה ברגישות יתרה. הוא מחייב גישה אחרת ותפיסת הכנה שונה. כולי תקווה שנסיק את המסקנות בהקדם וננקוט בצעדים הנדרשים. באיזור ארז נחמיר יותר, ברגישות שלנו".

"המחבלת הצליחה להערים על החיילים בכך שאמרה להם, שיש לה פלטינה שתצפצף, בשלב הזה החיילים נכנסו לנוהל בידוק", כך תיאר מפקד אוגדת עזה, תת אלוף גדי שמני.

זה קשור מאודדד! זה רק מראה לך איך הלפסטינאים מנצלים כל הקלה ורגישות מצד צד למען הטרור שלהם! לכן, אין ברירה אלא להיות אגרסיביים ובלתי מתחשבים.

כמו ש top-gun אמר,יש להם אינטרס חזק וברור מאוד, ובשל האינטרס הזה, אחוז גבוה אוד מהם, משקר!

אל תאמין לכל מה שאתה שומע כאילו צדיקים מדברים אליך!

מאיפה הקביעה המטומטמת הזאת?! מה אכפת לך למה הוא משקיף על נצרים? אולי הוא צפר?

תגיד לי מה אתה עושה צחוק?

אתה עד כדי כך תמים???? אני לא יגיב על זה אפילו...

ברור לי שחיים של פלשתיני שווים בעיניך כקליפת השום

ברור לי שחיים של חייל שווים בעיניך כקליפת השום, אם אתה מוכן להקריב אותם בכזאת קלות בשביל טרוריסטים מתועבים.

אני מקווה מאוד שלא תהיה קרבי, כי אני מרחם על כל החברים שתפקיר לחסדיהם של חבריך, הטרוריסטים החביבים.

מיותר לומר שאם מישהו יזרוק עלי אבן ברחוב ואני אירה בו

אם יבואו מאות/אלפי/עשרות אלפי אנשים ויסקלו אותך באבנים, ובתגובה תירה בהם, אני מאמין בלב שלם שתוכל לטעון להגנה עצמית.

ובקשר לגבול הצפוני:

בכך שנסגנו גרמנו פשוט להעברת החזית מהצפון, לחזית מול הפלסטינים, נאבקים מול אותם ערבים שמקיפים אותנו.

תגיד זה לא לבנונים זה פלסטינים?

"מאז נסיגה בלבנון אני זוכר אולי יש שני ארועים ממש חריגים"

אז אני יזכיר לך שלושה חיילים שנחטפו, עונו, ונשחטו ע"י ה"צפרים" מהחיזבאללה, וגופותיהם שוחררו תמורת מאות מחבלים פלסטינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה בדיוק מודיעין תפספס? האנשים יתפנו, הצבא עדיין יפעל שם במידת הצורך.

או שאתה מפנה, או שלא. אתה לא יכול להכריז על התנתקות וכשמתחשק לך להכנס עוד פעם.

אה, ו"היו גם כמה פצועים אבל לא קשה". בוא נלך ביחד לפצועים ונגיד להם שזה בסדר שהם נפצעו כי זה לא ממש קשה. או למשפחות של הרוגים ונגיד להם שאנחנו סולחים על הרצח של הקרובים שלהם כי זה לא מספיק בשביל להגיב.

...פינוי התחלויות קודם כל ואחר כך נסיגה מבוקרת יותר של ...אחרי יציאה מרצועת עזה צעד הבא זה לפנות מאחזים בודדים והתחלויות מבודדות...אחר כך לבחון את המצב וכאמור לפנות מובלעות ומאחזים מבודדים...

אתה הולך להמשיך עם זה הרבה? אם כן אז רק תודיע לי קודם בסדר? כמה פעמים אפשר לחזור על זה שאני גם חושב ככה?

ומינימייזר-תתבגר. "ילדים"? אז? אני דורש שתתיחס בכבוד לי ולשאר המשתתפים פה, או שלא תתיחס בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שאתה מפנה, או שלא. אתה לא יכול להכריז על התנתקות וכשמתחשק לך להכנס עוד פעם.

כן, אפשר לצאת לצאת בהדרגתיות ולא לברוח כמו שברחנו בלבנון. התנתקות זה לא מילה נרדפת לבריחה.

אה, ו"היו גם כמה פצועים אבל לא קשה". בוא נלך ביחד לפצועים ונגיד להם שזה בסדר שהם נפצעו כי זה לא ממש קשה. או למשפחות של הרוגים ונגיד להם שאנחנו סולחים על הרצח של הקרובים שלהם כי זה לא מספיק בשביל להגיב.אתה הולך להמשיך עם זה הרבה? אם כן אז רק תודיע לי קודם בסדר? כמה פעמים אפשר לחזור על זה שאני גם חושב ככה?

ומינימייזר-תתבגר. "ילדים"? אז? אני דורש שתתיחס בכבוד לי ולשאר המשתתפים פה, או שלא תתיחס בכלל.

מה אתה מצטט מה שרק נוח לך?

אם כל הצער שיש לי למשפחות ההרוגים אם תשווה אותה תקופת זמן(שנתיים וחצי) בזמן שצה"ל היה בלבנון נהרגו הרבה

יותר חיילים שלא נזכיר את ירי הקטיושות.

אני לא אומר שפצועים זה בסדר, עוד פעם אתה מכניס לי מילים לפה. בוא נראה אם תבין את זה ככב, כי אני רואה שלא מספיק

הדגשתי את זה. מאז הנסיגה יש הרבה פחות הרוגים/פצועים ישראלים. ככה יותר מובן? כי אני רואה שאתה

מתעקש לא לראות.

ובקשר לגבול הצפוני:

בכך שנסגנו גרמנו פשוט להעברת החזית מהצפון, לחזית מול הפלסטינים, נאבקים מול אותם ערבים שמקיפים אותנו.

תגיד זה לא לבנונים זה פלסטינים?

"מאז נסיגה בלבנון אני זוכר אולי יש שני ארועים ממש חריגים"

אז אני יזכיר לך שלושה חיילים שנחטפו, עונו, ונשחטו ע"י ה"צפרים" מהחיזבאללה, וגופותיהם שוחררו תמורת מאות מחבלים פלסטינים.

נשחטו? על מה אתה מדבר? הגופות נשמרו במצב טוב מאוד והרב הראשי הצבאי אמר שסביר להניח שהם מתו סמוך לחטיפה

ושומרו אחרי זה במקררים. וד"א אם אתה כבר מזכיר את העסקה אז היא בוצעה בעיקר בגלל אלחנן טננבאום שהיה ידוע כי הוא חי.

אני לא אומר שזה בסדר לחטוף חיילים חס וחלילה אבל מה לעשות, גם חטפה ילדים משמאל ומימין כדי לשחרר את רן ארד,

אבל אני מניח שזה סדר. להזכירך: רון ארד נפל בשטח אויב. כלומר הוא לא נחטף מביתו בזמן שהוא צופה בטלוויזיה אלא יצא

בשליחות מדינה לשטח האויב. לא אומר שלא צריך להחזירו, זה ברור, אבל שלא תחשוב שישראל הם מלאכים שלא חוטפים אנשים

מביתם. נכון, נחטפו אנשי טרור שפעלו נגד ולא אזרחים תמימים, אבל הם נחטפו מביתם ממש ולא כשחדרו לשטחנו, וזאת

במטרה אחת בעיקר : לשמש קלפי מיקוח לרון ארד. משם התחיל כל המשחק הזה של חטיפות וכו'....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם סתם מסתבכים עם הוכחות מההיסטוריה של אומות העולם. עם הוא לא אומות העולם. מה שעובד בעולם לא עובד אצל עם ולהפך. לכן אנחנו נקראים עברים, כי אנחנו מעבר לעולם הזה.

התורה היא היא המציאות.

הוכחות לאמיתות התורה לא חסרות. ואת זה כל העולם מבין, רק שיש כמה מבינינו שלא רוצים לקחת אחריות והם קמים ומורדים במלכות שמיים.

אבל זה לא יכול לעבוד ואת התוצאות אנחנו רואים בקריסת מדינת היהודים שהוקמה ומתנהלת ללא חוקי התורה הקדושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו, איזה מזל שבתכנונים שלי לעוף מהמדינה הזאת.

אבל אני יחזור.. ואני גם יודע מתי

שמיני מייזר, פורשר, גריי מטר, וכל שאר החבובים שמהודעותיהם בעצם משתמע שהם לא מתמצאים בפעולות הטרור והמרמה של הפלסטינים

ושוב אתם עושים כאן טעות, הפעולות טרור שלהם לא באות "כתגובה" לחיסולים ולכל מה שאנחנו עושים, הם רק אומרים את זה,

תשמעו, הם יוצאים אחרי כמה חודשי שקט עם פיצוץ באוטובוס, אז מן הסתם הרמנו אפאצ'י שיחסל את הבן בליעל שארגן זאת,

בוא נגיד שאפשר לקרוא לזה "פיתים" אבל עזבו איך, זה מה שקורה נכון?

הם לוקחים את החיסול הזה כאקט טרור מצד , והם יגיבו עליו, כאילו הם לא רצחו 20 ישראלים לפני זה ימח שמם וזכרם..

דבר שני, הוכח שערפאת גונב כספים ומשלם למחבלים, וגם אז רציתם לעשות איתו שלום ולהדבר ולהרגע עם החיסולים, כדי שהוא לא יתעצבן

גם הוכח שהם מקבלים נשק ממצרים דרך תעלות ומעיראק,סוריה וכל שאר הארצות שמסביב, וגם אז חשבתם ורוד.

גם ראיתי בעצמי קלטות של החמס, הם מדברים על לקחת את כל מדינת ... אתם חושבים מעניין אותם איזה מטע זיתים?

לא, מעניין אותם מטע זיתים, ועוד אחד כזה, ועוד עיר, ועוד איזור, ועוד מדינה.

העולם לא מבין את זה וחבל, כי יושב אחד כמו אריק שרון, עבריין, עם שרים עבריינים שלא עושים כלום וזה מה שקורה, העולם מצדד בפלשתינים ורואה אותם כמסכנים, אבל הם השחקנים מספר 1 בעולם, עזה זה הוליווד

עזבו אותכם מהכל, עצם זה שבן אדם- מנסה להשיג משהו ע"י התאבדות עם פצצאות על גבו, שבאה כתוצאה משטיפת מוח של הממשל והארגונים זה כבר " מדליק נורה אדומה" לא? הם חיות, הרי הם לא בני אדם רגילים, אפילו חזירי בר באפריקה מתנהגים יותר באנושיות מזה

בשואה אנשים נהיו מחוסרי בית חסרי עבודה, עניים, רעבים, חסרי אונים, אבל אף אחד לא לקח חגורת נפץ והתפוצץ כמו איזה טמבל בתוך רכבות

ותבינו כבר שה"צבא" שלנו הוא לא כוח התקפה, הוא כוח הגנה בלבד.

BIBI NETANYAHU RULLZ , הבן אדם היחיד בשלטון בעל ראש על הכתפיים וחשיבה אסטרטגית, נ-ק-ו-ד-ה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, זה היה ארוך אבל קארתי את הכל....

ככה, נקודה נקודה,

קודם כל לMIKE, רציתי להגיב לסרט שהבאת בהתחלת התארד, לזה שבאמת היה אמון לא מוצדק שלנו במנהיגות הפלסטינאית אבל

להגיד שאתה שוכח משהו, כמו זה שחוץ מ900 הרוגים יהודיים, היו גם אלפי אזרחים לא חמושים כולל נשים וילדים פלסטינאים שנהרגו

מאש כוחות צה"ל באינתיפאדה הנוכחית, ושאף חייל לא הועמד לדין למרות זאת בהשמת זילות טוהר הנשק, שימוש לא נכון בכלי מלחמה

וכו', אבל כשקראתי את זה שאתה מתכוון לעזוב את הארץ, החלטתי שאתה לא ראוי לתגובה.

פינוי עזה.

עזה היא האזור הצפוף ביותר בעולם ליח' שטח. רצועת עזה, גודלה בערך כמלבן באורך של 45-50 קמ וברוחב של עשרה קילומטרים.

כלומר, שטח של 450 קמ'"ר. על השטח הזה יושבים 2000000 (שני מיליון) פלסטינאים וכ6000 מתנחלים. מישהו רוצה לנחש איך

השטח הזה מתחלק בין היהודים לפלסטינאים (פלסטינאים =/= ערבים - נגיע לזה בהמשך)? כן, 250 קמ"ר נמצאים בשטח בשליטה

פלסטינאית ו200 קמ"ר נמצאים בהתנחלויות שמפוזרות לאורך כל הרצועה. מעניין איך זה הגיע למצב שזה השטח הצפוף בעולם. ברצות

עזה דרך אגב ממוקמים מספר מחנאות פליטים שישראל, ב25 השנים ששלטה שם, לא תרכה לנסות ולעזור להם. להקים מערכות

סניטריות ראויות, תשתיות, בתים נורמאליים וכו'. ואל תגידו לי שזה לא היה אחריותנו, כי אם היינו עושים את זה במקום לבנות להם

מתחת לאף שכונות של וילות ליהודיים, אז אולי היה להם קצת הרבה פחות מוטיבציאה להשתחרר מעול הכיבוש בדרכים אלימות. צה"ל,

ששולט ברצועה מתוקף השלטון הצבאי שחל בשטח הכבוש הלא מסופח הזה, חילק אותה לשלושה חלקים בעזרת גדר. על מנת לעבור

מחלק לחלק על כל פלסטינאי לעבור מחסומים פנימיים בתוך הרצועה. ככה נסיעה מכפר לכפר, מרחק של נגיד 5 ק"מ שממוקמים בשני

חלקים שונים יכול גם לקחת מעל 4 שעות, תנסו לחשוב שזה הזמן שהיה לוקח לכם להגיע מפ"ת לת"א או מהטכניון לקרית ביאליק....

איך אפשר לפנות מאחזים וקארוונים לא חוקיים? פשוט לקפל משם את החיילים. על כל מאחז מיושב, שולח צהל כוח שמירה על היהודים,

לא משנה אם ההתישבות היא חוקית ואם לאו. החלטה לפינוי מאחז צריכה להתבצע בצורה פשוטה מאוד. להודיע לצהל לקפל משם את

השמירה. (כי כידוע לפי סיסמאת השיריון, במקום בו יתיצבו הזחלים - שם יקבע הגבול). אני כבר ראיתי במו עיני אויר של כביש

גישה (שעלה לי ולכם כמה מיליונים לסלילה) שבאמצעו יש שני קארוונים שמהויים את מאחז 423 ובהם יושבים 2 מתנחלים שהמדינה לא

ביקשה מהם לשבת שם, ובסוף הכביש עמדת צה"ל עם מחלקת חי"ר ובתחילת הכביש תצפית של צהל עם מחסום ומספר חיילים....

איך לפנות? תראו, תמיד קשה לממשלה לבוא ולפנות ישובים, אבל חשוב שנזכור, רוב-רובם של המתיישים ביש"ע עברו לשם בגלל

שהמדינה שלחה אותם לשם. אם זה באמצעות פירסומים הקוראים ליהודים לעבור לשם, ואם זה בעזרת תקציבים, הקלות במיסים ועוד

כאלה וכאלה עידודים כלכליים (שאומנם חלקם ניתנים גם למקומות אחרים כמו לנגב ולגליל - אך אזורים אלו לא נהנים מאותה דחיפה לה

נהנים ההתחליות כתוצאה ממפלגות ימין, קשרים ענפיים ופוליטיקה מקומית) למיתישבים. מכוון שהמדינה שלחה אותם לשם, למדינה כל

זכות (שוב, תוך פיצוי כלכלי הולם) לדרוש(!) את פינויים של מתיישבים אלו.

טענה נוספת לפינוי שלא עלתה כאן - ולדעתי כן צריכה לעלות - היא עלות (לא רק כלכלית) ההחזקה ברצועה. בשמירה על 6000

המתנחלים שיושבים בלב האזור הפלסטינאי הצפוף ביותר בעולם מועסקות 6 פלוגות, אוגדת שיריון, חטיבת חי"ר ולמעשה כל פיקוד דרום

עסק בזה. פינוי עזה, יצמצם את נק' החיכוך עם הפלסטינאים, יצמצם את מספר הניפגעים בצידנו למינימום (ובתור אחד עם הרבה חברים

בצבא, אני מאוד אשמח לדעת שהם טיפה יותר מוגנים), יאפשר לנו עמדות קבע הרבה יותר יעילות על הגבול, וכן, גם יחסוך הרבה הרבה

משאבים כלכליים שאין למדינה היום. פינוי עזה לבדו יכול להביא לקיצוץ מדהים בעלות החזקת הצבא, ולקיצוץ הנדרש בתקציב המדינה

כתוצאה מהתוכנית הכלכלית הימנית של נתניהו - במקום קיצוצים נוספים לשכבות של מי שלא מהמתנחלים בעם.

עוד מספר תגובות:

ארץ ניתנה לעם מבורא עולם ולאף אחד מאומות העולם אין זכות או נגיעה פה.זאת הליגיטימציה שלנו לשבת פה, זאת

הליגיטימציה שלנו להעיף את כולם מפה וזאת הליגיטימציה היחידה שלנו ואנחנו לא צריכים ליגיטימציה אחרת.

וזה גם הבית שלהפלסטינאים אתה יודע, ושום לגיטימציה שתיהיה לך לא תגרום לי להסכים שיש לך זכות להעיף בנאדם מביתו, כמו

שלאיש אין זכות להעיף אותי מביתי!

ואז להיכנס בהם בכל העוצמה ובלי רחמים. ואני מתכוון בכל העוצמה. להתעלם מתגובת העולם, ולחסל את תשתית הטרור (וכל מה

שעומד בדרך לזה).

תגיד אתה לא קורא עיתונים/רואה חדשות. כל שבוע איזה גנרל ישראלי מכריז שחיסלנו את תשתיות הטרור. אני כבר ספרתי 6 פעמים

שחיסלנו את ראשי הטרור בחברון. אז מה אתה רוצה עוד לחסל?

נאמר כאן קודם שזו המדינה שלנו, ולנו אין לאן ללכת לעומת הערבים שלהם יש כל כך הרבה מדינות מסביב - שילכו לשם...

טוב, חשוב להפנים את ההבדל בין פלסטינאים לערבים למוסלמים (שאת ההבדל בין השניים האחרונים אני מקווה שיודעים טוב - ואם לא,

תסעו לטורקיה ותקראו שם למישהו ערבי :) ). ירדני הוא לא פלסטינאי והוא לא עירקי ובטח שלא מיצרי. בדרך כלל הם גם לא אוהבים

אחד את השני. הסורים לא כלכך סובלים את המיצרים שבכלל שונאים את האירנים... האומה הערבית לא קיימת כבר מהמאות ה7-8.

המולדת של הפלסטינאים היא פלסטין, בדיוק כמו שהמולדת שלי, הישראלי היא , נותר לדעת מה עושים עם זה.

ואני כן מאמין בשלום, אני רוצה להיות קצת אופטימי בעולם הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שמדינה פלסטינית תקום, אין על זה ויכוח, הויכוח הוא הגבולות.

ובקשר לזה שהמולדת לפלסטינים זה פלסטין:

מה חבל, שהפלסטינים הפכו לעם רק ב1936 עם מאורעות תרצ"ו,

לפני זה הם היו רק פלאחים ממדינות שכנות שעיבדו בארץ אדמות שייכות לעשירים מלבנון/סוריה/הרבה מאוד מדינות ערב.

והטורקים הם לא ערבים

זה ידוע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה חבל, שהפלסטינים הפכו לעם רק ב1936 עם מאורעות תרצ"ו,

לפני זה הם היו רק פלאחים ממדינות שכנות שעיבדו בארץ אדמות שייכות לעשירים מלבנון/סוריה/הרבה מאוד מדינות ערב.

אבל זאת בדיוק הנק', הם עם. תאהב את זה או לא, התעוררות העמים שהתחילה מסוף המאה ה19 ועד עכשיו ממשיכה כללה גם את הפלסטינאים.

אין להם מולדת אחרת בדיוק כמו שלנו אין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכחיש את זה שהם עם, בניגוד להרבה אנשים באירופה שאומרים שהיהודים הם לא עם.

זה פשוט לא המולדת שלהם, הם גרים פה בארץ, (גרים מלשון זרים), אין להם היסטוריה בארץ, ועם שאין לו עבר, עתידו לוט בערפל

ואני הייתי שמאלני לפני האינתיפדה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...