מחפש המלצה למקלדת מכנית לSC2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה למקלדת מכנית לSC2

yellow acid

Recommended Posts

שוב שלום :)

כמו בכותרת, עיקר השימוש שלי הוא SC2, שזה אומר שאני הולך ללחוץ בסביבות 100 פעמים בדקה על המיקלדת, אז צריך שזה יהיה נוח ולא מתיש.

יש עוד כמה דברים שחשובים לי:

1) שקט!

למשפחה שלי יש שנה קלה והדלת בחדר שלי היא דלת עץ דקה שלא חוסמת רעש בצורה אפקטיבית כ"כ, אם זה יעיר אותם בלילה אני קונה סתם.

לכן חשוב לי שהלחיצות יהיו מספיק שקטות שלא ישמעו אותם בחדרים הסמוכים.

2) שאני משחק אני מניח את היד בצד ימין של המיקלדת, ומשתמש בבהן בשביל ללחוץ על שיפט ו?, בשביל ללחוץ על שיפט ועל ? בצורה חלקה הוצאתי את שני הכפתורים שבין הקונטרול לאלט והבהן שלי חופשית שם.

xsPqvgZ.jpgאין לי מושג איך מסודרים המקשים במקלדות השונות אבל אני רוצה את האפשרות להוציא את 2 הכפתורים האלו בשביל שהבהן שלי תנוח שם ובשעת הצורך תלחץ על קונטרול\שיפט\אלט\?.

3) לגבי הגודל של המיקלדת, הבנתי שיש מקלדות בלי המספרים בצד ימין, אני רוצה כזאת מיקלדת.

אני משחק כשהמיקלדת שלי מוטה טיפה על הצד ואני ממש רוצה שיהיה לי מספיק מקום בשביל שהעכבר יהיה ליד המיקלדת במקום שהוא יהיה בגובה של המסך כמו שזה עכשיו לצערי, כמה שהמיקלדת תיהיה יותר קטנה יש יותר סיכוי שאני אצליח לעשות את זה בנוחות (גם האורך וגם הרוחב)

כרגע שאני מנסה לקמבן מקום לעכבר זה הכי טוב שיוצא לי:

FQ4u9tI.jpg?2?6998

אז כמה שהמיקלדת תוותר על חלקים מיותרים יהיה לי יותר סיכוי שזה יתאים.

4) הבנתי שלא כל המיקלדות מגיעות עם עיברית, אני יכול להתמודד עם זה אני מניח...

5) אני גם כותב, לא המון, אבל לפעמים אני יכול לשבת שעה ולהקליד אז אני רוצה שהיא גם תיהיה נוחה להקלדה.

אין עוד דרישות מיוחדות, התקציב באזור 350 שקל ואם צריך לחרוג קצת אז אין בעיה.

כל הכפתורים המיוחדים או כל מיני אורות לא ממש מעניינים אותי.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלחצנים כבר קשים ללחיצה, האנטר נתקע לי לפעמים. אם אני מקליד יותר מחצי שעה אני מרגיש שנשברות לי האצבעות. עבר זמנה של המיקלדת הזאת... אז אני גם ככה קונה חדשה.

עכשיו הקטע שתמיד זילזלתי בציוד הקפי, ברגע שהשקעתי בערך 300 שקל בעכבר ופאד הבנתי שבמשך 20 שנה חייתי בשקר. זה פשוט עולם אחר של הנאה ואני רוצה לעשות אותו דבר במיקלדת.

במקום לקנות משהו סביר ב100 שקל אני רוצה להשקיע עוד 250 וגם להנות מכל לחיצה.

וגם יש את הקטע שאמרתי שאני רוצה לנסות ולשים את העכבר ליד המיקלדת והמיקלדת הזאת גדולה מידי בשביל זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו מובן. :)

לעניות דעתי אפשר גם להשקיע פחות ולהנות מכל לחיצה. אני בהחלט מבין מאוד את חשיבות של הציוד ההיקפי ותמיד הייתי עם ההבנה שזה לרוב הרבה יותר חשוב מעוד כמה מאות מגה-הרצים ויחידות עיבוד בכרטיס המסך. עם זאת אני לא שותף לתפיסה שמקלדת חייבת להיות "מכאנית או שום דבר".

אבל בפירוש יותר קל להשיג מקלדת מכאנית איכותית מאשר מקלדת ממברנה איכותית, אז אולי הכיוון שלך נכון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי CM Storm QuickFire Rapid Mechanical Gaming Keyboard עם CherryMX Red Switch תתאים לך.

זו מקלדת מכנית עם סוויצ'ים אדומים - לינאריים ושקטים יחסית שמתאימים להקשות חוזרות ונשנות וגם להקלדה.

כמו כן המקלדת היא Tenkeyless כמו שביקשת - ללא Numpad ויש לה אותיות בעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי CM Storm QuickFire Rapid Mechanical Gaming Keyboard עם CherryMX Red Switch תתאים לך.

זו מקלדת מכנית עם סוויצ'ים אדומים - לינאריים ושקטים יחסית שמתאימים להקשות חוזרות ונשנות וגם להקלדה.

כמו כן המקלדת היא Tenkeyless כמו שביקשת - ללא Numpad ויש לה אותיות בעברית.

בדיוק באתי להציע לך את מה ש splashy הציעה.. קניתי את המקלדת הנ"ל לפני שבועיים שלוש מאייבורי והיא פשוט חלום.

מאוד קומפקטית, לחצנים קלילים, איכות בנייה מעולה. 10 מתוך 10.

אם יש לך שאלות אתה מוזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב שלום :)

2) שאני משחק אני מניח את היד בצד ימין של המיקלדת, ומשתמש בבהן בשביל ללחוץ על שיפט ו?, בשביל ללחוץ על שיפט ועל ? בצורה חלקה הוצאתי את שני הכפתורים שבין הקונטרול לאלט והבהן שלי חופשית שם.

אין לי מושג איך מסודרים המקשים במקלדות השונות אבל אני רוצה את האפשרות להוציא את 2 הכפתורים האלו בשביל שהבהן שלי תנוח שם ובשעת הצורך תלחץ על קונטרול\שיפט\אלט\?.

תודה רבה!

למה אתה משחק עם הרגליים? :rolleyes:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

QTTP: אדרבה אם אתה מכיר משהו איכותי שיענה על הדרישות שלי אני אשמח לשמוע.

ספלאשי וטופגוסט: אוקי תודה. שאלה לטופגוסט: רק אני עוד מפחד קצת מהרעש, שומעים את המיקלדת מחוץ לחדר שלך כשהדלת סגורה? (אל תשכח שאצלי זה יותר דיקט מאשר דלת ושבSC2 מספימים את המיקלדת)

גיל:זה כי אני רוצה אתגר, אבל לפעמים שבא לי EZ WIN אני משחק עם האגודל :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול המקלדת הזאת היא די שקטה (במונחים שלי), במיוחד אם אתה לא לוחץ על המקש עד הסוף (מה שיהיה לך קשה לעשות במשחק אינטנסיבי כמו סטארקראפט 2).

השותפה שלי לא מתלוננת על רעש אבל אני לא יכול להבטיח לך שהמקלדת הזאת שקטה לחלוטין מכיוון שהכל יחסי ואני לא יודע מה נחשב אצלך רועש ומה לא.

בכל מקרה תהיה לך מידה מסויימת של רעש עבור כל מקלדת מכנית שתבחר (השאלה היא איך היא בהשוואה למקלדת הנוכחית שלך..)

מתוך רוב סוגי הסוויצ'ים הייתי אומר שאלא (האדומים) הם היותר שקטים. תחשוב שאין להם פידבק ורעש מעצבן כמו הכחולים. תנסה לצפות בסרטונים ביוטיוב שאולי יעזרו להמחיש לך את מידת הרעש של המקלדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה משהו שאני ברצינות אשמח אם תסביר לי, איך בעזרת סירטון אני יכול לדעת מה הרעש של המיקלדת? הכל תלוי בעוצמת הסאונד בסירטון עצמו\של המירופון של המקליט\ברמקולים שלי.

האינדיקציה זה האם זה ישמע מחוץ לחדר שלי וישמע בחדר סמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה משהו שאני ברצינות אשמח אם תסביר לי, איך בעזרת סירטון אני יכול לדעת מה הרעש של המיקלדת? הכל תלוי בעוצמת הסאונד בסירטון עצמו\של המירופון של המקליט\ברמקולים שלי.

האינדיקציה זה האם זה ישמע מחוץ לחדר שלי וישמע בחדר סמוך.

שים לב מה רשמתי :)

"תנסה לצפות בסרטונים ביוטיוב שאולי יעזרו להמחיש לך את מידת הרעש של המקלדת."

לא אמרתי שתוכל לדעת מהו הרעש המדוייק שהמקלדת מפיקה ובאיזו עוצמה.. רעש זה עניין סובייקטיבי מאוד, הלוואי שהייתי יכול לעזור לך בעניין הזה יותר :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה המצב זה יכול להמחיש רק אם יש לי כבר ידע על מיקלדת אחרת שתיהיה בסירטון, ואין לי. אני אוכל לשמוע שזה חלש יותר מהסוויצ'ים הכחולים, אבל זה לא יעזור לי כי אני לא יודע איך הם נשמעים.

אתה לא יכול לדעת אם שומעים את זה מחוץ לחדר שלך? אולי תוכל לשאול את אחד השותפים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא שומעת את המקלדת.

אבל בין החדרים שלנו יש מסדרון קטנטן ותחשוב שיש שתי דלתות שמפרידות כך שאני לא יודע אם המצב הוא זהה לשלך.

אני שם לב שאתה ממש מתלבט על העניין הזה, העניין הוא שלא משנה כמה ניסויים אני אעשה בשבילך זה עדיין לא יהיה מספק כי אנחנו נמצאים בשני מצבים שונים (עד כמה שאני רוצה לעזור לך).

אם אתה שואל אותי - לך לאייבורי, תשאל אותם אם יש להם את המקלדת במלאי ותבקש מהם לפתוח אותה לשתי שניות רק כדי להרגיש איך היא. הקרטון לא סגור בסלוטייפ (ככה לפחות זה היה אצלי) ככה שזאת לא צריכה להיות בעיה לפתוח ולסגור לשניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי גם יש מסדרון קטן ו2 דלתות...

בכל אופן, שמעתי סירטון ביוטיוב אז קצת נרגעתי וגם ניסיתי ללחוץ בצורה הכי מרעישה שאפשר על המקלדת שלי ולא שמעו את זה בסלון.

ננסה ונראה...

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...