Humble Bundle - הדיון הראשי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Humble Bundle - הדיון הראשי

שניצל

Recommended Posts

• תגובות 619
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תלוי. בחבילה השבועית אפשר להניח שתהיה חבילה חדשה כשזו תיגמר, כי זו המשמעות של "שבועית", שיש אחת כל שבוע (אם כי הם לקחו הפסקה פעם, וייתכן שזה יקרה שוב). בחבילה הרגילה זה אומר רק כמה זמן נשאר עד שתיגמר, אין סיבה להניח שתתחיל חבילה חדשה מיד אחר כך (למרות שזה קרה בפעם האחרונה, זה לא קורה בד"כ). כן אפשר להניח שתהיה חבילה חדשה תוך שבוע עד חודש אחרי שזו תיגמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדש בכל תחום הסטים ואוריג'ין.

בד"כ לא כ"כ אוהב מולטיפלייר, אבל זו הזדמנות טובה להתחיל.

אם אני מאקטב משחק דרך אוריג'ין, אני אוכל לשחק גם עם אנשים שמשחקים דרך סטים, נכון?

השרתים הם של סטים ואוריג'ין? מאמין ומקווה שלא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל משחק יש מפתח נפרד, שחרר את כל המפתחות, כמו כן יש לשונית נפרדת בשביל המפתחות ל STEAM.

בשביל להתקין את המשחקים אתה צריך משתמש (או STEAM למשחקים שבהם יש את האפשרות) ואת התוכנות (STEAM ו ORIGIN) מותקנות על המחשב.

פתח את התוכנה שבה אתה רוצה להפעיל את המשחק ותתחבר למשתמש שלך. שלבים להוספת המשחקים בכל תוכנה:

ORIGIN:

בשורה העליונה יש לך תפריט, תלחץ על ותבחר ב redeem product code (האפשרות הראשונה), בחלון שנפתח תכניס את ב CD KEY שלך ומשם זה ללחוץ כמה פעמים NEXT או OK. בחלק מהמשחקים יש שלב של לבחור גירסת משחק, ההבדל הוא השפות, אם אתה רוצה משחק באנגלית תבחר גירסה עם אנגלית אמריקאית או אנגלית בריטית, אם אתה רוצה רוסית/כל שפה אחרת תעבור על הרשימה ותחפש מה מתאים לך.

ל SIMS 3 יש תהליך הוספה אחר, הם נותנים הסבר מלא איך להתקין אותו.

STEAM:

צד שמאל למטה יש כפתור שכתוב עליו add a game, תלחץ עליו ותבחר ב activate a product on , תסכים לתנאים, נקסט ולהכניס CD KEY. משם יש עוד כמה שלבים של להמשיך ולאשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי הבעיות הסתדרו.

ממשהו שכדאי לדעת: יכול מאוד להיות שמצבי ה CO OP וה MP לא יעבדו בחלק מהמשחקים (BF3 עובד), בחודשים האחרונים יש בעיה עם שגורמת לחלק מהמערכות לא לעבוד כמו שצריך. ה IN GAME (ה OVERLAY) לא עובד ובהרבה מקרים גם ה CO OP לא עובד (ב DEAD SPACE 3 יש בעיות).

לא ברור איך EA מרשים לעצמם להשאיר בעיה כזו במשך כל כך הרבה זמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה להוריד באטלפילד 3 זה נתקע לי על 1124 מגה ואז הפסיק לזוז

סגרתי אוריגין ומנסה שוב עכשיו :\

עכשיו פתחתי מחדש והוא מראה לי שהמשחק כבר הוריד 23 אחוז 5 גיגה

אבל זה לא הגיוני כי יש לי בצד גאדגט שמראה תעבורה וכלום לא עבר בזמן שאוריגין היה סגור מוזר

רגע עכשיו חזר ל 6 אחוז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

שאלה לגבי הבאטלפילד 3 .

הלכתי ללשונית של ואני לא מוצא את המספר סיריאלי שלו.

אותו ואת sims צריך להוריד בצורה רגילה. הורדתי אותם עם ביטורנט...מה עכשיו?

sims ראיתי יש מספר סיריאלי (כמה אפילו).

להתקין origin?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...