Humble Bundle - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Humble Bundle - הדיון הראשי

שניצל

Recommended Posts

• תגובות 619
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
באנדל 8 היה לפני 3 חודשים

מה זה משנה? תמיד היו הבדלים גדולים יותר בין הבאנדלים הממוספרים (גם כשזה כל מה שהיה). הממוצע בין באנדלים ממוספרים הוא בערך 5 חודשים.

אתה יכול פשוט להתעלם מהבאנדלים עם הDRM כאילו הם לא קיימים, ולא תפסיד כלום. גם אם לא היו עושים אותם, אתה לא היית מרוויח בשום צורה, ומצד שני הרבה אנשים שכן מעוניינים בהם היו מפסידים אותם. לא רק שהתלונות שלך לא במקום, הן גם לא הוגנות כלפי אותם אנשים שכן נהנים מהבאנדלים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוריגין חזר לעבוד... הצלחתי להוסיף את כל המשחקים. רק סימס משום מה אי אפשר להוסיף דרך התוכנה אלא רק דרך האתר.

ונראה שגם לצנועים יש קצת בעיות:

"The Sims 3 Date Night DLC will appear here, after some technical difficulties are sorted out!"

לא שבאמת אכפת לי מהDLC הזה או מסימס בכלל, אבל... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שיש לו משהו רע להגיד על הבאנדל הזה שפשוט לא יגיב, כל הכסף הולך לתרומה לארגונים שבאמת עושים משהו. אם אתם באמת יכולים לחהגיד שזה רע אז משהו איתכם לא בסדר, זה לא ש EA מנסים לגייס כסף, אין אפשרות לתת להם כסף אפילו אם רוצים. תצאו טיפה מהסרט שאתם חיים בו.

פעם ראשונה שיש לי בעיות עם , עצוב שהם לא יכולים לעמוד בהתחברות כזו, אפילו לא הייתי קורה לזה התחברות המונית...גם עכשיו המצב לא מדהים במיוחד אבל לפחות עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול מהרגע שקיבלתי מייל מיידע על המבצע לקח לי בדיוק 10 שניות להבין שזאת עיסקה משתלמת, אבל אני לא ממהר לאקטב בגלל 2 סיבות: כרגע אין לי ממש זמן לשחק במשחקים האלה, ואני לא רואה סיבה להיות חלק מהעדר שגורם לקריסות בשרתים של סטיים ואוריגין (לא שהם חפים מבעיות בזמן אחר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעיה בסטים, הכל עובד כרגיל, הרגע הוספתי משחק והתחלתי הורדה שלו. בכללי לא זוכר מתי בפעם האחרונה הייתה לי בעיה להפעיל או להוריד משחק בסטים (והייתה מהצד שלהם ולא שלי).

כרגע ב כל איזה 33-35% אני צריך להפעיל הכל מחדש כי ההורדה מפסיקה. המהירות הורדה מצויינת, מעל 8M, אבל כל כמה דקות ההורדה מפסיקה. לא נראה כאילו חסר רוחב פס, כן נראה כאילו השרתים שלהם מנתקים בכוח בשביל להישאר בחיים.

עריכה: גם סטים מוריד יותר מהר מבדרך כלל, מגיע ל 10M, פעם ראשונה שאני מצליח. לא יודע אם זה שיפור שהם עשו או HOTNET...זו הפעם השניה השנה שיש קפיצה במהירות, לפני כמה חודשים קפץ מ 3-5M ל 5-8M. נחמד מאוד, משחקים יורדים בכמה דקות :)

עריכה 2: נראה כאילו EA מצאו פיתרון זמני לבעיה עם ההורדה, מוריד עכשיו משחק נוסף ובאמצע ראיתי ניתוק וחיבור מחדש. ההורדה לא מפסיקה כמו קודם אבל גם לא רציפה במיוחד. שיפור אבל יש להם עוד הרבה עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק דיברנו על ובינתיים יצא עוד באנדל שבועי. הפעם מקבלים את 5 המשחקים הבאים:

Botanicula (מהיוצרים של Machinarium)

McPixel

Thomas Was Alone עטור השבחים

The Showdown Effect

Amesia: The Dark Descent גם כן עטור השבחים (בקנייה מעל הממוצע, שעומד כרגע על 2.20$)

למעט The Showdown Effect (שהוא ל-Steam בלבד), הם לחלוטין free, אם כי הם כבר נמכרו בבאנדלים קודמים.

הפעם כל התרומות (כלומר, אלו שלא הולכות למפתחים ולטיפ) הולכות לארגון שמטרתו היא להביא מים נקיים לאיזורים לא מפותחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיל פשוט מטורף אי אפשר לסרב

קניתי ב 7.05 דולר כי היו לי בחשבון 27.05 דולר ורציתי להגיע ל 20 דולר עגול

דד ספייס החדש + בטלפילד מירורס אדג והשאר פשוט חובה של דיל

האמת שיש לי על המדף חלק מהמשחקים האלו פיזית מקניות שביצעתי אבל חלק מהיותר טובים היו חסרים לי !

שאלה אם אני לא לוחצים על הכפתור שחושף את הקודים זה מסוכן? יכול לבוא מישהו אחר ולגנוב לי אותם?

כי אני רואה איזה כפתור שאומר לי להרשם ולעשות CLAIM על העמוד שלי של החשיפת קודים כאילו אם אני לא יעשה את זה הקודים בסכנה

מה גם שאני רוצה לתת את הקוד של סימס לאחותי וגם את מירורס אדג

עוד שאלה הכנסתי את כל הקודים חוץ משתי המשחקים שציינתי למעלה באוריגין

הם נוספו לי ויש לי כפתור הורדה של המשחקים אבל אני לא מוריד כרגע

האם אני יכול לנוח עכשיו איזה כמה חודשים ובהזדמנות להוריד משחק ולשחק חופשי? והמשחקים תמיד יהיו זמינים בחשבון שלי?

ואם אני עושה הורדה איזה פורמט זה יורד? משהו מבולגן או משהו כמו קובץ ISO שאפשר לשים בצד על איזה הארד דיסק חיצוני?

תודה לעונים פעם ראשונה שאני מתעסק עם זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוספת את הקוד שלהם לאוריג'ן או לסטים אז הם "דבוקים" לאותו חשבון. אתה לא חייב להוריד אותם.

שים לב רק שקיבלת גם קודים לסטים בנוסף. רק באטלפילד 3 ו-Sims 3 הם בלעדיים לאוריג'ן, את כל השאר אפשר להוסיף גם בסטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...