Humble Bundle - הדיון הראשי - עמוד 23 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Humble Bundle - הדיון הראשי

שניצל

Recommended Posts

רק לשים לב שזה לא "השבוע", אלא "היום" - הבאנדל הוא ל 24 שעות בלבד, כחלק משבועיים של באנדלים יומיים. חלקם יהיו באנדלים חדשים, וחלקם (כמו הנוכחי) יהיו חזרה על באנדלים שכבר היו בעבר (מן הסתם המוצלחים שביניהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 619
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני ככה |--| קרוב לקנות את החבילה ב- 9$, אבל שיחקתי ב- dead island ולא הכי אהבתי אותו אז אני קצת חושש לקנות את riptide... (למרות שראיתי כמה סרטוני לטס פלייס והוא נראה סה"כ נחמד)

נראה לי נוותר על החבילה הזו, גם ככה רוב המשחקים יש לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שלא כל הבאנדלים יהיו מושכים כי אם אני יוציא 10 דולר ליום בסוף זה יהיה בסביבות 100 דולר לשבועיים האלו :|

החלאות עוד מסוגלים עם הקסמים שלהם למשוך ממני את זה

אגב מאוד נהנתי מ DEAD ISLAND

שחקתי בראשון מעל 30 שעות

בשני שחקתי קצת כי לא הגעתי לזה

אני מהמר שיהיה שוב באטמן והפעם אולי יכללו את הבאטמן האחרון בפנים עם איזה תוספת מחיר מפתה כי הוא לא כל כך הצליח

מה שהייתי רוצה זה דווקא חבילה עם אססין קריד 3 כבר מספר פעמים הוא נמכר בסביבות ה 5 דולר

ככה שאני רואה מצב שיעשו חבילה שתכלול אותו ואולי ישימו אססין קריד 4 בהאמבל סטור במחיר מוזל

עוד משחקים שהייתי רוצה DEUS EX האחרון שגם הוא מופיע תמיד בסביבות 4 דולר ואף פעם לא קניתי

וגם 3 שראיתי ב 7 דולר ובלד דרגון אולי יעשו חבילה שלהם

ראיתי את המשחקים האלו בודדים אבל אם יופיעו בתור באנדל עם עוד כמה דברים על הדרך כנראה יהיה קשה לסרב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני קצת שמח שאני לא מוציא עוד כספים היום

השארתי את העמוד של הבאנדל הקודם פתוח והוא עכשיו מראה לי ספירה לאחורה במינוס איזה באג מצחיק

00:0-25:0-1

הבאנדל עשה בדיוק מיליון דולר :|

[h=4]

$1,016,972.57

[/h]

162,472

$6.26

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהם שכחו מה ההגדרה של "באנדל".

אני מניח שאתה מתכוון שהאחרון היה משחק אחד מחולק ל ARTWORK וכל מיני בולשיט בסגנון

כנראה עוד אנשים שמו לב הפעם יש 11 משחקים

קניתי ב 4 דולר ובנתיים המחיר הממוצע רק יורד ויורד 3.40 כרגע לא שכואב לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...