שינוי במהירות UPLOAD בכבלים ובבזק - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שינוי במהירות UPLOAD בכבלים ובבזק

avrahmvip

Recommended Posts

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חייבים לעלות את המודעות של עניין UPLOAD בישראל להפציץ את הרשתות החברתיות למודעות שחייבים לעשות שינוי במהירויות

החברות תשתית אומרות לנו שאין צריכה ל UPLOAD למשתמשים רגילים בואו נראה להם שכן יש צריכה

- - - תגובה אוחדה: - - -

תראו כמה שעובדים עלינו והוט

הינה החבילות שלכם

100/1.5 בממוצע 50 מגה גלישה בפועל

100/2 הוט

3\20 מחיר ל 3 שנים

3\30 מחיר ל 3 שנים

3\50 בזק מחיר ל 3 שנים

3\100 בזק מחיר ל 3 שנים

ממש בושה השוק של האינטרנט

הוט בזק תנו גז לחבילות חדשות

10\100

10\50

5\30

5\20

אין מה לפחד מעסקים 10 מגה UPLOAD זה לא יזיז להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמיים אני גם מגיע ל 4 ו 5 מגה UPLOAD דרך הסלולר

למה והוט שהם חייבות לתת לנו את המהירות הזאת 10% מצפצפות עלינו

אני גולש ב 100 מגה ואני דורש 10 מגה UPLOAD אם לא אני מתנתק מהחברות האלו והוט ומתחיל לגלוש על השכנים עד שחברת חשמל יכנסו לשוק

ושלא נדבר על המבצע של 100 מגה מבייש היתחברתי והייתי גולש ב 30 מגה עושים צחוק מאנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בבקשה:

http://hwzone.co.il/community/threads/527153-%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91-%D7%90%D7%99%D7%98%D7%99-%D7%90%D7%99%D7%98%D7%99-%D7%A2%D7%A9%D7%99%D7%AA%D7%99-%D7%9B%D7%9E%D7%94-%D7%93%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%93%D7%95%D7%9F-%D7%95%D7%90%D7%97%D7%A8%D7%99-%D7%94%D7%93%D7%91%D7%A8-%D7%94%D7%90%D7%97%D7%A8%D7%95%D7%9F-%D7%94%D7%95%D7%90-%D7%9E%D7%9E%D7%A9-%D7%90%D7%99%D7%98%D7%99/page2?p=4734669&viewfull=1#post4734669

אדם רוצה להעלות כמה עשרות גיגה לאחסון .

היום יש לא מעט שירותי חינמים לגמרי, עם נפחים שמגיעים עד עשרות גיגה בחינם!

להעלות 30 גיגה בייט במהירות העלאה של 2mbit לוקח 33.3 שעות, יממה + 9 שעות.

וזה בהנחה שאתה תקבל מהירות מקסימלית יציבה לאורך כל הזמן מול השרת, והאינטרנט שלך לא יואט ע"י שימוש.

כי אם מכניסים את שני הגורמים האלו זה יכול גם לקחת יומיים ויותר.

ואם חס וחלילה העלאה תיחתך באמצע והאתר/דפדפן שעושה את העלאה לא יודע לפצות על כך, תצטרך להתחיל הההההההההההההההההכל מחדש.

אפילו אם רוצים רק להעלות 5GB בשימוש בחבילות ה1.5UL של בינלאומי, זה יקח שבע וחצי שעות!!!!! בתנאים אופטימלים(שכמעט אף פעם לא קיימים).

זאת אומרת שיותר מהר לצרוב דיסק שעולה שקל, וליסוע לאילת להביא אותו(ולשלם הוצאות תחבורה יקרות), מאשר לשלוח אותו באינטרנט.

לא יאומן!!!!

Tim-Roth---fear-001.jpg

מהירות הupload בישראל בלתי נסבלת!!!!!!!!!!!!!!

דיכוי הפרודוקטיביות של הגולשים היא שערוריה!!!!!!!!!!

ההתנהגות של ספקיות האינטרנט היא גועל נפש!!!!!!!!

שיתוף הפעולה ועצימת העיניים של התקשורת לנושא היא לכל הפחות רשלנות מקצועית וחוסר אחריות, ובחלק מהמקרים הייתי אפילו אומר קשירת קשר לביצוע עוולה ציבורית.

חוסר ההתערבות של משרד התקשורת בנושא הUL היא מכירת והפקרת הציבור לטייקונים.

האנשים שמגיבים לטובת ספקיות האינטרנט ומתרצים תירוצים למה עדיף UL נמוך הם: או מגיבים בתשלום, או עובדים בענף בעלי דעה משוחדת, או חולים בתסמונת שטוקהולם, או אנשים תמימים ומבולבלים שנפלו לפרופוגנדה שספקי האינטרנט מייצרים בשבילם, או שילוב של כמה מאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רק דבר אחד להגיד לאנשים שחיים פה באשליה....אתם חיים באשליה !

בתור אחד שחי במגזר העיסקי הנה כמה עובדות שלא ידעתם....

בזק מרוויחה מהמגזק העסקי את רוב ההכנסות שלה....למרות שהמגזר הפרטי מונה יותר לקוחות הוא לא מביא מספיק כסף.

כנ"ל לגבי כל החברות !

מי שלא יודע אחת הסיבות שכניסת הVDSL התעכבה היא שהם היו מחוייבים לספק 10% ממהירות ההורדה בתור העלאה....אממה.....חצי מהלקוחות שמשלמים סכומי עתק בשביל קו עלוב של 4/4 ינתקו אותו.

תכניסו לראש - גם ספקי התשתית וגם ספקי התקשורת מקבלים סכומים מטורפים על השירותים העסקיים.

קו מטרו 5/5 עולה בבזק יותר מ1000 ש"ח , ועולה ב014 גם כן יותר מ1000 ש"ח.

עכשיו מי יכול לחשוב מה יקרה לכל מאות קוי המטרו של 5/5 במידה ומחר ימכרו קו של 100/5 במחיר של 100 ש"ח ספק ו100 ש"ח תשתית ?

מה יקרה ללקוחות IPVPN שיש להם 10 סניפים עם מהירות עלובה של 1/0.128 וסניף מרכז של 5/5 (ומשלם על זה כמו 100 קוי VDSL של 100 מגה) ?

מה יקרה לקוי מרכז שמשלמים על UPLOAD של 10 מגה 3000 ש"ח לחודש כאשר ב200 ש"ח + ראוטר הם מקבלים אותו דבר ?

בקיצור צאו מהסרט....אתם כלקוחות פרטים זה דמי כיס לעומת הלקוח העסקי.

WELCOME TO THE REAL WORLD !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספקיות האינטרנט הם אלו שחיים באשליה.

אשליה שיש להם את הזכות לחנוק את כל משתמשי האינטנרט בארץ כדי שיוכלו למצוץ את דמם של עסקים.

אשליה שצריך לנפץ, בכוח אם אין ברירה.

הם הבמאים של הסרט.

זה הסרט שלהם שאנחנו רוצים לצאת ממנו.

כנראה שחברות האינטרנט בעצם אומרות, תכריחו אותנו.

בדיוק כמו שחברות הסלולר עשו.

כל דבר באלימות במדינה הזאת.

עד שלא שוברים שולחן ושורפים בניינים השיטה הכי יעילה לניצול היא זו שתנצח..

כמו ג'ונגל אבולוציוני שמעודד זנים אלימים של עסקים נצלנים, וכתוצאה מזה של צרכנים זועמים.

דוגמה מעולה לכל מה שלא בסדר במדינה הזאת.

בכלכלה.

בטייקונים.

במונופוליזם/דואופוליזם/אוליגופוליזם.

במשרדי הממשלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצדיק אותם....הם עסק ולא עמותה...הם רוצים למקסם רווחים.

ואישית - אם כבר לגרום להם להרוויח פחות - בוא נתחיל בזה שהם ישלמו יותר לעובדים שלהם...כל המוקדנים וכל הטכנאים...ובעצם כולם !

אני חושב שעדיף שהם יעסיקו אנשים איכותיים יותר בתמיכה וישלמו הרבה יותר מאשר שיעלו את המהירות באותו מחיר.

מנגד אפשר גם שהמדינה תסבסד עלויות כמו BBB בשבדיה ובנורווגיה.

עוד יותר מנגד - אפשר לעשות חברה בבעלות המדינה שבאה לשרת את הציבור ולא למקסם רווחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עסקים לא מזמינים קווים של 5 מגה UPLOAD מרוויחה מהחברות הגדולות קווי מטרו IPVPN שמבוסס מרשת פרטית עד לעסק

אנחנו לקוחו פרטיים לא מבקשים או קו מטרו VDSL יכול להספיק לספק 5 או 10 מגה UPLOAD ללקוחות פרטיים וזה משש לא יפגע להם בהכנסות

מי משוגע שישלם 499 בשביל 4 מגה UPLOAD

בזק והוט חייבים מתוך היגיון לתת מהירות לחבילות של 5 ו 10 מגה UPLOAD

החבילות של 100 מגה כדי שננצל אותו חייב שיהיה 10 מגה במהירות UPLOAD

משרד התקשורת חייב להתערב בנושא הזה ואנחנו יכולים לעשות שינוי כמו בסלולר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר לך עובדות...בתור עובד בזק לשעבר במגזר העסקי !

יש מספר ענק לא מבוטל של לקוחות עם קוים עם UP של 2 מגה ושל 4 ושל 5 שמשלמים הרבה יותר מכל קו VDSL !

ובתור איש תקשורת אני יכול להגיד לך שאם לא הייתה את מגבלת הUPLOAD, הייתי יכול להציע למספר לא מבוטל של לקוחות להחליף את הקו שלהם ולעשות OVERLAY בזיל הזול.

תאמין לי, אם היה קו VDSL של 100/5 היה אפשר לבטל לבזק מאות קוי תקשורת "עסקיים" ולהעביר אותם לקוי .

ואם היה יותר - אז ככה הסיכון של היה עולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שירוויחו כמה מאות אלפי שקלים פחות, לא נורא.

שיחלקו פחות דיבידנדים.

שישתו בקבוק יין של 800 שקל במקום של 1000 שקל.

שיקנו חברה אחת פחות בשנה במטרה להפוך גם אותה למכשול לציבור.

המאזן הוא בדיוק בין שני הדברים האלו.

מצד אחד הפרודוקטיביות של הציבור כולו ועתיד האינטרנט בישראל, ומצד שני החזירות של כמה עשירים חסרי מצפון שיושבים למעלה.

כשיהיה לכולם UL גבוה הרי ממילא הם יוכלו להרוויח מתחומים שיכולים לפרוח כתוצאה.

כרגע החזון שלהם הוא הגרסה הכי קלה למצוץ את כספו של הציבור במינימום תמורה.

במקום זה הם יכולים לאמץ חזון קצת יותר שאפתני שרואה את טובת הציבור כולו ומכלול תחומי האינטרנט שיכולים לצמוח בתנאים הנכונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי התבלבלת....פה זה מדינת ישראל אם אתה לא יודע.

פה העשירים עסוקים בלהתעשר.....לא בלתרום לחברה מעל המינימום הנדרש.

פה העשירים כמו דנקנר מקימים חברה....לוקחים חוב של 2 מיליארד שקלים....מקימים חברה תחתיה עם חוב של 4 מיליארד....ותחתיה קונים את כיל, ביטוח שקר-כלשהו, סלקום ושופרסל ועוד כמה חברות.

או במילים אחרות פ-י-ר-מ-י-ד-ה !

עכשיו שלב ב בתוכנית של העשירים כמו דנקנר הולכת ככה....

עם הרווחים שמקבלים מכל החברות הקטנות יותר...כמו סלקום ושופרסל ודיסקונט אחזקות.....משלמים על ההלוואות של שתי חברות האם.

וברור שדואגים למיקסום רווחים כדי שגם ים של כסף יזרום לכיס של העשירים שקנו את הפירמידה.....

עכשיו לשלב ג' - יש שינויים בשוק...כמו בסלולרי, וכמו בקוטג'....מה שגורם לסלקום להיות רווחית פחות...במקום להרוויח 600 מיליון הם מרוויחים 300...כנ"ל לגבי שופרסל.

בגלל שהחברות הללו נקנו כדי לשלם על חובות אחרים....זה גורם לשני דברים -

א.פיטורים, קיצוצים בחברות האלה בשביל "למקסם רווחים".

ב.תספורת

אז כן פה נכנס שלב התספורת....

על דנקנר כולם שמעו כי מישהו כנראה רצה שנשמע ולעשות רעש....אבל דנקנר נחשב לתספורת קטנה....שכמובן באה על חשבון....רגע איך קוראים לבנאדם הזה שזה בא על חשבונו.....אה כן אנחנו !

זה בא על חשבוננו.

וכמובן במקרה הזה כל חברה היא בע"מ....ככה שהבעלים נשאר עם האוקיינוס כסף שהוא סחט בדיבידנדים....ובמקרה הכי גרוע החברה פושטת רגל או מוכרת את אחת החברות שלה.

אתה חושב שאלוביץ שקנה את עם הלוואת ענק לא עובד באותה שיטה ? אתה חושב שהוא לא צריך למקסם רווחים כדי לכסות את החובות הענקיים שיש לו בגלל רכישת וחברות הבת ?

בקיצור....במדינת הרצל טעה בשם...הוא היה אמור לקרוא לה "חלם"....על שם 120 חכמי חלם שיושבים בכנסת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...