טכנאי מחשבי GAMING - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טכנאי מחשבי GAMING

DuDsAn

Recommended Posts

בדוק פיזית חיבורים בלוח,כגון סלוטים של הכרטיסי מסך + .

בדוק חיבורי חשמל של כול הרכיבים,הארדיסקים חיבורים בלוח האם.

במיוחד תבדוק שהכרטיס מסך לא בולט החוצה מהחריר pcie

תבדוק שכבלי חשמל לא דוחפים או מוסלקים במקומות שבהם הם יכולים ליצור לחץ פיזי על רכיבים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בדקתי .... כל הרכיבים נראים במקום , לא נראה שיש משהו לוחץ

יש לוחות אם של שמגיעים עם 3 אופציות לבחירה ב BIOS . כאשר אחד זה לחיסכון בחשמל , שני זה לביצועים רגילים , שלישי זה ביצועים מוגברים עם OC קטן / 30 אחוז . אם אני לא טועה קוראים לזה EZ .

עכשיו ניסיתי גם להוריד ולשים על המצב הנורמלי אך הדבר לא עזר... ניסיתי כבר להתקין חדש ללוח אם וגם זה לא עזר (או שיכול להיות שלא עשיתי את זה כמו שצריך...)

ובגלל כל זה.... אני צריך ט-כ-נ-א-י שישב על המחשב ויפרק לו את הצורה... המפרט של דיי חזק ולא לקבל את התמורה ממנו זה פשוט מאכזב... (המון כסף הושקע במפרט הנ"ל) .

אני צריך ממכם טכנאי או אפילו חבר פורום שבא לו לעשות כמה גובות אשמח לתרום לכיסו בתמורה לכך שיגיע ויפתור את הבעייה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטתי לפרק את המחשב ולנקות אותו מאבק... הוצאתי כרטיס מסך קירור מעבד ניקיתי ... לאחר הרכבה מחדש ניסתי להדליק את המחשב אך הוא מסרב ... הוא נדלק ויש נורה אדומה דולקת מלוח האם. המחשב ריסטרט אך אין מסך כאילו המחשב לא עולה... מישהו יודע מה זו הנורה האדומה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי אתה צריך להפסיק לשחק עם המחשב. אם אתה לא יודע מה אתה עושה עדיף לא לשחק איתו כדי שלא תהרוס משהו נוסף.

קנית את המחשב הזה בחלקים או שמורכב בחנות ?

אם מחנות אז תתן להן שישברו את הראש. תראה להם שמחשב לא נותן ביצועים טובים ושיפתרו את זה. בשביל זה יש אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנית את המחשב הזה בחלקים או שמורכב בחנות ?

אם מחנות אז תתן להן שישברו את הראש. תראה להם שמחשב לא נותן ביצועים טובים ושיפתרו את זה. בשביל זה יש אחריות

לא נראה לי שיעזרו לו בכל מה שקשור למשחקים, אם המשחק רץ טוב או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...