עסקת החלפה בין 660TI ל590GTX - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עסקת החלפה בין 660TI ל590GTX

rroonnii

Recommended Posts

הכרטיס לא עובר במאמץ את ה65 מעלות עם הOC . במנוחה 30 מעלות בקיץ . אכן מעולה. לא קרעתי אותו כיוון שלא נגעתי במתחים. בכיף אני מקבל במשחקים תוספת של 10 FPS .

דווקא הכרטיס מסך שפירסמת הגיע אלי ישרעם תקלה... אני הוספתי כסף שיחליפו לי לGB .וגם משתלם לטווח הארוך מבחינת מעלות וOC . אבל מה זה משנה ..יש עוד שנתיים ו7 חודשיים אחריות בTMS .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עזוב אותך רוני, בשביל מה להחליף?

לשלם יותר על כרטיס ישן יותר שצורך יותר חשמל, מתחמם יותר ופחות שנה-שנה וחצי של אחריות, רק בשביל לקבל עוד כוח עיבוד כאשר אינך צריך כלל את תוספת הביצועים כרגע ואף בעתיד הקרוב? לא חראם? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

'איגור'

אני לא גזען.. אני אכן בדעה שבאחוזים מרוקאים (מוצע שלי) ורוסים הם הכי עצבנים. זה לא אומר שזה גזע-משמע כל רוסי או מרוקאי עצבניים אלא ביחסית לשאר העדות. הדבר נובע מהאקלים שבם התגוררו וכנראה עוד בהקשר זה.

דבר שני...אתה מרשה לעצמך לדבר עלי בעוד שאתה מחפש ממש *מציאות* .אתה רוצה חסכון של למעלה 600 שח על כרטיס שנקנה לפני שלושה חודשים.

המשך לחפש .ב-ה-צ-ל-ח-ה .

'הדוד משה '

ירדתי מה590 .. סתם אמרתי לעצמי, אם אני מוכר את 660TI... אין לי בעיה להמתין כמה חודשים (ירידית מחירים) ולקנות משהו חזק הרבה יותר. אני מימלא לא משחק הרבה וכן פה ושם יש איזה משחק שמתחבר. לכן אין לי בעיה להמתין ליצאת BF4 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מחפש מציאות, זה מחיר ריאלי למוצר יד שניה בשוק שמחליף את עורו כל חצי שנה. במיוחד שאותו מוצר הופעל לא במפרט המקורי שלו והוא הועמס מעבר למה שהיצרן בדק אותו.

כרטיסי מסך לא הופכים לפריט מבוקש או פריט אספנות, הם הופכים ל obsolete. אבל ברור, שלך זהב, עם מדהים.

איזה קטע מגניב, אתה מנסה להצדיק את הגזענות שלך ע"י עוד קצת גזענות.

המשך כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי מתפרע עם כרטיס שכזה.

אם כבר הייתי מוכר את הכרטיס שלך ומוסיף 400 ש"ח לטובת כרטיס אחר. (שים לב, יצוצו בקרוב המון כרטיסי 680 בתור כרטיסי יד שנייה בעקבות הכניסה של ה780).

ה590, מיושן, צורך המון חשמל ופולט המון חום. הכרטיס שלך בטח לא רע על מסך יחיד.

אני הייתי נמנע, גם מהסיבה שכרטיסים שכאלו לא הכי אמינים לטווח הארוך (מעגל חשמלי על PCB צפוף שאמור להתמודד עם 2 ליבות פיזיות, זה לא פשוט)

הנני מצטרף בחום להמלצה זו ומסכים עם כל מה שנכתב בה.

אוסיף עוד קצת משלי:

כיום כמות הזכרון הקטנה מדי שיש ב- GTX590 לו רק 1.5GB, כבר איננה מספיקה לאפליקציות החדשות.

כיום רף מינימאלי בכדי לקבל איכות גראפית מקסימלית, מגרד 2GB ועם פילטרים אפילו יותר.

הצעד הנבון ביותר איפה יהיה למכור את הכרטיס ולרכוש כרטיס חזק יותר:

למשל אחד מכרטיסי NV כמו 670/680, או 780/770 החדשים, או אפילו 7950/7970 .

הנני מחזק את שכתב קודמי ומובא בציטטה מעלה, למעשה כבר היום אם מתבוננים בלוחות היד השניה שיש פה (וגם ביד 2),

ניתן להיווכח שהשוק לפתע מוצף לא בכרטיס אחד, וגם לא בשניים, מהדגמים המוזכרים, אלא המוני כרטיסים

מדגמי 680 ו- 7970.

אמנם המחירים שמבקשים אינם ראליים בשלב זה, כמו למשל שמבקשים 1500 ש"ח על כרטיסי 7970 בשעה

שחדשים עולים 1900 ש"ח (ומי אדיוט לחסוך 20% ביחס למחיר חדש תהרוג אותי לא יודע),

ועל כרטיסי 680 מבקשים כל מני הזיות באזור 2000-2600 ש"ח, בשעה שחדש עולה 2500 .

זו ההזדמנות אולי לרענן את ההדיוטות אך בשבוע הבא בכלל יוצא GTX770 שמהיר עוד יותר מ- 680 וימכר

תמורת 2200 ש"ח, מה שיוריד את שווי 680 משמעותית מטה בעשרות אחוזים.

היצע כה גדול בלוחות יד שניה לדגמים אלו הוא מה שיוריד בסופו של דבר את המציעים לקרקע המציאות, קרי לרמות מחיר של

בין 1200-1500 ש"ח על כרטיסים אלו לכל היותר. סבלנות והתמקחות היא המפתח.

הנני יכול להעיד אישית שבצעתי 3 רכישות של בשנה וחצי האחרונות, ובכל פעם סבלנות, התמקחות, והמתנה,

ובסוף מצאתי את שרציתי במחיר ראלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא רוצה שדרוג נכון ? לא מתייחס כרגע עם זה כדאי או לא. (הכי כדאי לא לעשות כלום בשלב זה)

לפיכך הצענו לו - שלא יתעסק עם GTX590 מכל הסיבות שהוסברו בשרשור זה ואין צורך לחזור עליהן שוב.

הצענו לו כחלופה נכונה יותר שיבחן אפשרות לשדרג לדגמי העילית משני המותגים החל מ- 7950 דרך 7970 ועד 680.

כידוע 7950 אחרי OC מספק ביצועים כשל 7970GE, משמע גם יכול לעבור ביצועי 680 (תלוי באפלקיציה המורצת כמובן)

אז לשאלתך התשובה היא :

אם 680 בא בחשבון מבחינתו, אז גם 7950 בא בחשבון. רק שזה יעלה לו קצת פחות, ואולי הרבה פחות :P

כידוע מבקשים ביד 2 על 680 היום סביבות 2000 ש"ח ומעלה, וכאשר 7950 יש זמין בלוחות (נדיר), אפשר לרכוש ב- 1000 ש"ח בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חובב כרטיסי .

באופן כללי אני לא אחפש ואחפש מציאות... אין לי בעיה של כסף... פה 200 שח שם 300 שח . גם אין בכוונתי לכתחילה למכור את ה660TI כמו שכבר ציינתי.. במקרה נתקלתי ב590 וביצועיו תחילה סינוורו אותי -זה הכל.

אני לא מחפש מציאות, זה מחיר ריאלי למוצר יד שניה בשוק שמחליף את עורו כל חצי שנה. במיוחד שאותו מוצר הופעל לא במפרט המקורי שלו והוא הועמס מעבר למה שהיצרן בדק אותו.

כרטיסי מסך לא הופכים לפריט מבוקש או פריט אספנות, הם הופכים ל obsolete. אבל ברור, שלך זהב, עם מדהים.

איזה קטע מגניב, אתה מנסה להצדיק את הגזענות שלך ע"י עוד קצת גזענות.

המשך כך.

אתה סובר שכרטיס שנקנה לפני שלושה חודשיים ...והאמת זה לא משנה , כשחדש כרגע עולה 1500 + שח ...המחיר הריאלי..

הנו הורדה כ40 אחוז? ...:s0927:

שתלמד מהי גזענות.. חזור אלינו... מה הטעם לזרוק סיסמאות באוויר.

סברתי שהקירור מעולה. מה הקטע לרדת על זה? גם אם בא למישהו למכור את הכרטיס כ 1400 שח. תשתוק ותלך. לא צריך פסים אישיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חובב כרטיסי .

הפסד שלך שנובע ככל הנראה, מחוסר נסיון ואולי גם קצת מבורות מקצועית, זה הכל.

ומי שמפסיד מכך זה אתה - שמגביל את עצמך לרק 50% מהאפשרויות שיש בשוק.

הנאמר על ידי זה עתה לא בא חלילה במטרה להתווכח עמך או לעשות מזה סאגה או מלחמת ילדים נגד NV.

איש איש באומנתו יחייה, אתה צרכן בלעדי של מותג NV וטוב לך עם זה, טוב גם לנו.

היה ויום אחד תרצה כן להיפתח ולהתנסות וללמוד על המותג האחר, אנחנו כאן שמחזיקים נסיון רב שנים על שני

המותגים, תמיד נשמח לסייע ולתרום ככל שיידרש. אני למשל מעריך מאד את שני המותגים, ומחזיק מהם מקצועית

באופן זהה ושקול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עם ניסיון ידידי. כמו שציינתי ..אין לי בעיה כספית בשביל יותר שקט נפשי.

אבל עדיין לא אטום.. בוודאי שאם יהיה 500 שח הבדל בין החברות עם כרטיסים די זהים בחוזקם. אחשוב :) ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נראה:

ביד שניה תוכל להשיג ככל הנראה כרטיס כמו 680 באזור 2000 ש"ח (תמחור הזוי כן אנחנו יודעים אך זה מה יש נכון לרגע זה בלוחות),

בשעה שתוכל להשיג כרטיס שווה ביצועים אליו, וגם עם יותר 3GB במקום רק 2GB ויש לכך משמעות, ב- 1000 ש"ח.

הממממ .... :undecided: זה פער של כפליים , לא 500 ש"ח - אלא 1000 ש"ח.

אני חושב שלאור הפערים הללו, התשובה מה לבחור מסבירה את עצמה לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל כך חיפשתי ..אך בכל זאת נתקלתי בשני כרטיסי 680 ב1600 שח (אותם שמחפשים לשדרג בכל יצאת דור חדש )..ואולי זה לא מחיר סופי. יוצאים כרטיסים חדשים ..כנראה יהיה יותר 'מציאות' בהמשך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...