דל סטודיו 1537- מסך מרצד (בעיה במגעים?) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דל סטודיו 1537- מסך מרצד (בעיה במגעים?)

talk2yaniv

Recommended Posts

שלום

ברשותי סטודיו 1537 שכבר פגה עליו האחריות.

לאחרונה המסך החל לרצד ולהתנתק, לדעתי זאת בעיה במגעים החשמליים כיוון שזה קורה יותר כאשר המטען מחובר וכאשר לוחצים קצת על הפסטיק התחתון במסך המבעיה מסתדרת (אבל חוזרת לאחר כמה דקות).

דיברתי עם "יעל פתרונות" שהם המעבדה של בארץ. הם הציעו שאני אביא את המחשב והם יכניסו אותו לבדיקה (שרק הבדיקה לוקחת 5 ימי עבודה) ולאחר מכן הם יתקנו אותו וזה יכול לקחת עד חודש (!!!) ואין להם שום עלות תיקון משוערת.

ז"א שאני צריך להפסיד יום עבודה, להפקיד את המחשב שלי במעבדה, לשלם בערך 300 שקל על בדיקה ואז עוד מי יודע כמה כסף על תיקון שיכול לקחת גם חודש - כל זה על מחשב בן 5 שנים (שאמנם מצויין אבל עדיין..)

שמעתי דברים טובים על המעבדה שלהם, אבל אני לא קיבלתי שירות טוב בטלפון.

האם מישהו מכיר את הבעיה שהצגתי כאן?

והאם מישהו יכול להמליץ על מעבדה אמינה שמתעסקת ב"דל" במרכז הארץ שגם יכולה להציע לי תיקון במחיר שפוי בזמן נורמאלי?

(אני גם אשמח לשמוע האם אני יכול לעשות משהו בעצמי בבית אם זה לא תיקון מסובך מידי)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יכולה להיות הצמה, זה תיקון יקר יחסית (כי הפרוק ארוך...) וגם הצמה יקרה (בלי סיבה, אבל זה מה שלוקחים)

יש טכנאים שיחליפו לך את הצמה תוך חמישה ימים אם זו אכן הבעיה, אבל זה לא סיפור זול. (חמישה ימים כי מעבדה "כללית" לא מחזיקה במלאי את כל הצמות לכל הדגמים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבל מסך - 43 ש"ח

http://www.ebay.com/itm/NEW-DELL-STUDIO-1535-1536-1537-Laptop-LCD-VIDEO-CABLE-P905C-0P905C-DD0FM6LC100-/261213044937?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3cd182c0c9

עלות עבודה - זה כבר משהו שצריך לבדוק מול מעבדה.

אם אתה בעל חוש טכני, יש לא מעט מדריכים באינטרנט על החלפת הכבל.

לחילופין, ייתכן ולא צריך להחליף אלא רק להכניס אותו בחזרה למקום כי הוא יצא מעט ו"רופף". אבל אם כבר פתחת את המחשב הייתי מחליף.

כפי ש-Ivan אמר, התקלה הזו דיי נפוצה במחשבים , כך שאתה בהחלט לא היחיד וזה לא "סוף העולם".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פי 6 בערך... זה מזכיר גם את המחירים שאני מכיר (300 ש"ח) - תוסיף לזה עבודה והגעת בערך ל-600 ש"ח. המחשב בן 5 שנים, הייתי חושב פעמיים...

- - - תגובה אוחדה: - - -

(אם הצמה רק יצאה אז הסיפור משתלם, רק שבד"כ החיבורים נדפקים ולא מספיק להדק אותה טיפה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, בכל מקרה אני אישית הייתי קונה מאיביי ומחליף בעצמי.

מצד שני, אפשרות אחרת היא לקנות את הצמה ואיתה לגשת לחנות/מעבדה כדי שתיתן הצעת מחיר על העבודה. אם הוא לא יכול/רוצה/יודע לעשות את זה לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא קרה לי שכבל היה דפוק. תמחד פלאג לא ישב טוב.

כבל דפוק מתקנים בקלות, בלי לקנות.

יש נידים שבצד מסך כבל מולחם ורק בצד שני יש לו פלאג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...