נראה שלוג'יטק החזירו את ה Z5500! - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נראה שלוג'יטק החזירו את ה Z5500!

adi518

Recommended Posts

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבנת הנקרא זה לא הצד החזק שלך הא? הספק זה כן פקטור בבחירת מגבר. וברכב המתח משתנה ואיתו ההספק של המגבר.

בוא תן לי סיבה אחת טובה למה הספק זה לא פקטור, תשים מגבר מונו של 50 rms על סאב של 500 נראה איך הוא ינגן,למה יצרנים מספקים נתונים על הספק אופטימלי לאלמנטים? למה מעבר להספק מסויים האחריות על האלמנט מתבטלת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, רק שהמון יצרנים מנפחים את המספרים האלו (גם ב RMS וגם ב PMPO), ולכן הם כבר לא רלוונטיים. בנוסף, הקשר בין הספק לבין אופי \ איכות הסאונד פשוט לא קיים.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שפעם ניפחו את ה-WATTS והתעלמו מזה לחלוטין ואז הגיע ה-RMS שהיה יותר מדויק (לפחות לא שקרי כל כך)

ועכשיו גם זה שקרי? מנפחים אותו? אז לפי מה לבדוק מערכת מראש (על הנייר, ללא יכולת לשמוע לפני כן)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכרגע הוכחת את מה שאמרתי,שזה לא נתון זניח וכן צריך לשים לב אליו,אם תיקח ותיתן לו פי 2 הספק ממה שהוא מסוגל לעמוד בו זה לא יגמר טוב.

הבנת הנקרא זה לא הצד החזק שלך, נכון? אמרתי שאם כבר מדברים על נתונים, עדיף לתת headroom בדמות מגבר שההספק שלו גבוה ממה שהרמקול אמור לקבל, שזה הפוך ממה שאתה ממליץ.

אבל עזוב, גם זה לא ממש משנה. אם להסתכל על נתונים, אז יש לחשוב על גרף העכבה כתלות בתדר. עם זאת, גם אז מדובר רק על אופטימליות של התאמה חשמלית - זה לא רומז במאומה איך זה ישמע; וכמו שאני תמיד אומר, בשורה התחתונה חשוב איך שזה נשמע.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אז לפי מה לבדוק מערכת מראש (על הנייר, ללא יכולת לשמוע לפני כן)?

אי אפשר. יש ללכת לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתווכח סתם ובכלל לא קורא את מה שאני כותב,יש לתת headroom ויש לתת פי כמה הספק ממה שהאלמנט יכול לעמוד בו.

וRMS זה לא נתון מפוצץ שסתם כותבים אותו,אני פחות מתמצא באוודיו ביתי אבל במגברים ברמה לרכב המגבר מגיע עם "תעודת לידה" שבו נכתבים ההספקים האמיתיים שלו לאחר בדיקות מעבדה ולא ההספקים שהיצרן מצהיר,אז זה ממש לא נתון מפוצץ.

צריך להתאים את המגבר לרמקולים ,קנית שמוצהר 150 RMS תשים עליו מגבר של 50 זה לא יהיה אופטימלי,העוצמה המקסימלית תיהיה נמוכה.

טוב זה וויכוח עקר אני סיימתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתר ברוסית הנתונים שונים מהנתונים באתר באנגלית,

והחנות העתיקה מהאנגלית..

כנראה יש טעות באתר באנגלית של Microlab, או באתר ברוסית של Microlab.

צריך לשלוח להם בצור קשר.

או שבכלל אלו אחרים,

אחד H600 והשני H600D.

לא יודע כבר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה מעניין הmicrolab h600/d.

איך האיכות שלהם?

ולמה כמעט ולא רואים אותם בארץ?

כמו כן, מה ההבדל בין H600 לH600D?

אני רואה שאצל IQPC הH600D עולה 2590 שקל.

ואצל גולדטופ הH600 עולה 1920 שקל.

http://www.goldtop.co.il/show_details.asp?prod_id=16576

כאן נראה שאפשר להשיג אותו מגולדטופ ב1880 שקלים.

http://www.bazman.co.il/fourth_level.jsp?prodId=bWljcm9sYWIgaDYwMA&catId=237

והגנבים האלה מוכרים אותו במעל 3000 שקלים.

http://www.ret.co.il/products/41805-%D7%A8%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%9C-%D7%9C%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91-microlab-h600.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...