sapphire HD7950 Vapor-X - overclocking - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

sapphire HD7950 Vapor-X - overclocking

nec_000

Recommended Posts

לא שמתי לב אפילו שהוא רשם שצריך להגדיר ב-ccc את אפשרות ה-oc, ממש וממש לא,

גם אני יודע שתוכנות אחרות לא דורסות את הנעשה ב-AB ויש שם אופציה גם להחיל את ה-oc בעת האיתחול, חוץ מזה כדי שההגדרות ממש ישמרו יש לקבוע פרופיל ולשמור אותו,

כמו שרשמתי במדריך שלי, trixx נוחה למשתמש הפשוט ובכל עניין המתחים אין בכלל משחק שם, גם כשהיה לי כרטיס של ספייר השתמשתי ב-AB, עוד אופציה מצויינת שקיימת בתוכנה היא, להציג בעת משחק או באנצ׳ נתונים על גבי המסך כמו FPS, ניצול כרטיס, טמפ׳ ועוד, הרבה יותר נוח מ-fraps.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התייחסתי למה שנאמר בקשר להגדרות של CCC שעוקפות את ההגדרות של AB. זה המקום האחרון שצריך לעשות בו . AB (או אפילו percision לכרטיסי nvidia) טובות לשימוש מכל תוכנה אחרת, וצריכות לקבל עדיפות ע"י המשתמש בכל מצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי אבל איפה ראית שהוא השתמש ב-ccc לצורכי OC, הבנתי ש-trixx היא התוכנה שלו.

אני גם ניסיתי בעבר להשתמש ב-trixx אבל היא כל כך דלת אפשרויות וכיוונונים שהיא מבחינתי בכלל לא באה כאופציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידן "ומתכת כבדה" ערב טוב,

כמה הערות:

א. trixx כן נותנת שליטה במתח וזאת בניגוד לטענת "מתכת כבדה" בשרשור זה.

ב. לאחר נסיונות רבים, AF אינה מסוגלת לשמור את הגדרותיה לאחר ביצוע restart למערכת ההפעלה עבור כרטיס vapor-x HD7950 .

בבעיה זו נתקלו רבים ברחבי הרשת. לפיכך אין יותר מדי ברירות מצידי לפחות, אלא עבור כרטיס זה להשתמש ב CCC

וב- trixx על מנת לבצע את הגדרות ה- OC המבוקשות על ידי, כך שהן תשמרנה לאחר ביצוע restart כנדרש.

**אציין כי עבור הכרטיס הקודם שהיה לי מדגם GTX570, תוכנת AF כן הצליחה לשמר הגדרותיה לאחר ביצוע restart.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NEC אני ממליץ לך לוותר על הגדרות ה-OC ב-CCC, ברגע שאתה מגדיר פרופיל ב-AB ושומר אותו כמו במדריך, ישנו גם כפתור

למטה בתוכנה שצריך ללחוץ עליו והוא מחיל את הגדרות ה-OC בעת עליית המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידן, אתה חושב שאתה מדבר לטירון :kiss: ?

עשיתי הכל, למעט שמירת פרופיל.

שמירת פרופיל לא אמורה להשפיע על apply settings after startup,

אלא על מנת לשמור את ההגדרות, היה והמשתמש מעוניין לייבא אותן בשלב מאוחר יותר אחרי ששונו.

ישנה בעיה פרטנית בנוגע ל vapor-x ול- AF , בשעה שאין בעיה כזו לגבי כרטיסים אחרים שעבורם AF עובד טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^במקרה שלי TRIXX לא אפשרה לי לשנות את המתח בכרטיס, כש-AB כן (זה היה כרטיס 7970 OC BOOST של ספיר) - ובהצלחה. במקרה של הבעיה הפרטנית, האשמה נופלת אך ורק על ספיר (חומרתית ותוכנתית).

כמו שגם אני וגם עידן אמרנו לך, תוותר על דרך CCC. עדיף להשאיר את האופציה שם כבויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ל-TRIXX בעיה לעבוד עם כמה כרטיסים ספציפיים, חוץ מזה ישנה גם מגבלה של מתח לתוכנה.

בעבר התעסקתי עם זה אך ללא הצלחה, היה איזה דיון שפתחתי כשניסיתי OC בהתחלה על הלייטנינג שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^במקרה שלי TRIXX לא אפשרה לי לשנות את המתח בכרטיס, כש-AB כן (זה היה כרטיס 7970 OC BOOST של ספיר) - ובהצלחה. במקרה של הבעיה הפרטנית, האשמה נופלת אך ורק על ספיר (חומרתית ותוכנתית).

כמו שגם אני וגם עידן אמרנו לך, תוותר על אוברקלוקינג דרך CCC. עדיף להשאיר את האופציה שם כבויה.

הכל טוב נחמד ויפה, אך הצעתכם אינה מאפשרת שימור הגדרות לאחר ביצוע restart למחשב.

כמדומני הציוד אצלי בבית ועושה הרושם שמה שאני רואה מכאן, אתם לא.

הפתרון היחידי לשמור הגדרות לאחר ביצוע אתחול למחשב, כאמור מתבצע אך ורק עם הפעלת CCC והעלאת

מתח באמצעות trixx.

חפרתי על כך ברשת ומסתבר שבעלי vapor x רבים וטובים הגיעו לאותה מסקנה בדיוק. ישנה ככל הנראה בעייתיות

בהגדרות AF על כרטיס זה פרטנית, ויתכן שכל מה ש- צריכה לעשות זה לעדכן את תוכנתה בכדי שתוכל להתאים

היטב לכרטיס מהדגם הנדון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנה כן מאפשרת שמירת הגדרות לאחר איתחול, תתקין את הגרסה הכי חדשה ותלחץ על הכפתור הקטן בתחתית התוכנה בתד שמאל כדי שההגדרות יטענו בעת האיתחול..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...