מחפש אנשים רצינים להקמת צוות לפיתוח משחק (נוסף סירטון) - עמוד 2 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש אנשים רצינים להקמת צוות לפיתוח משחק (נוסף סירטון)

waltobc6

Recommended Posts

הקטע הוא שאתה לא מביא איתך יותר מדי, לאנשים טובים אין באמת סיבה טובה להצטרך לפרויקט שלך.

מה שאני כן מציע לך, חפש בוגרים טריים של מדעי המחשב, כאלה שמתקשים למצוא עבודה. קחו את העניין כפרויקט למידה. תכירו ספריות, תלמדו טכנולוגיות.

עם האנשים הנכונים אתה עשוי להצליח. הם בטוח יקבלו ניסיון ששווה זהב בפני מעסיקים עתידיים.

אם הייתי נושר מהלימודים או לומד באיזו מכללת שקר כלשהי, הייתי בטוח מצטרף לפרוייקט קוד פתוח כלשהו ובוודאי משהו כזה.

גיל, תקרא לי בור בנושא, אבל איך אני מגיע לאותם אנשים שאתה וליאור מדברים עליהם,

אני לא יודע איפה לחפש אותם שבגלל זה פירסמתי תהודעה הזאת בכמה פורומים כדי לגרד את פני השטח ולמצוא מתכנתים אפילו ברמה בסיסית מאוד.

איך אני מגיע לאותם אנשים שאנחנו מדברים ואני באמת רוצה לצוות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום לכתוב מנוע גראפי, האם חשבת להשתמש במנוע קיים?

יש כמה וכמה מנועים כאלה שהם חינמיים ו/או קוד פתוח. יש גם כאלה שהם ברשיון לא ממש יקר ואז אתה מקבל הדרכה ותמיכה.

ככה אתה יכול להתרכז בפיתוח של המשחק עצמו: גראפיקה, עלילה, דמויות ומשחקיות.

את זה כבר אפשר לעשות לבד (זה נעשה בכמה משחקים)

למשל Torque Game Builder

המשחק and yet it moves בנוי עליו. לפי דעתי משחק מאד יפה. פותח ע"י ארבעה סטודנטים למדעי המחשב.

תעשה קצת חיפוש בגוגל או בפורומים של מפתחי משחקים ותמצא טונות של מידע על הכלים הקיימים

זה גם דבר ששקלתי מאוד, פשוט לא הצלחתי למצוא את אותם מנועים

תודה על ההצעה והדוגמאות.

אשמח אם תוכל לציין עוד מנועים או דברים שאתה חושב שיוכלו לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

box2d הוא מנוע פיזיקה דו מימדי, ולא מנוע משחק שלם בעצמו. הרבה משחקים דו מימדיים משתמשים בו על מנת לטפל בסימולציה של הפיזיקה, אבל זה לא מספיק.

מצד שני, לא חסרים מנועי משחק חזקים. הנה שניים מהידועים ביותר:

http://www.unrealengine.com/

http://unity3d.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתתם לי חומר מצוין להתעסק בו

אבל עדין אני צריך גרפיקאי

ובקשר לBOX2D, אם אני יעבוד לבד, המשחק לא יראה אור הרבה זמן, אני צריך לפחות עוד שני חברה איתי

שנוכל לחלק עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...