המחשב לא מזהה כרטיס מסך - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב לא מזהה כרטיס מסך

Lior Bracha

Recommended Posts

עכשיו אני נזכר שגם לי ההתקנה של הדרייבר עשתה בעיות וקיבלתי הודעות שגיאה. בזמנו אני החלפתי את הכרטיס מ GTX 460 SE ל 7970Ghz וזה היה ממש מעצבן כי הוא חזר ונתן לי הודעות שגיאה.

למיטב זכרוני פשוט עשיתי לו uninstall והתקנתי מחדש ופתאום הוא החליט לקבל את זה.

- - - נערך: - - -

מצאתי את העצה הזאת תנסה לראות עם זה מצליח לך "Because are a bunch of idiots, you can't install the new drivers on safe mode; the detection driver won't load, and the installation will fail. TRUST ME. You need to boot up in low-res mode. 640 x 480. Old school like a boss. 32 icons onscreen at once."

Make sure that your display drivers are broken and Catalyst will not load. One easy way is to check if your desktop stretches. If it's stretched to both ends of your screen, that's good. If your desktop occupies the center of the screen, with the proper aspect ratio, and black spaces to the left and right, that's not good. That means your drivers are not properly broken.

"THEN reinstall the new drivers. Your screen should NOT black out during the installation; this is a good sign that that no drivers are reinitializing during the installation. It should finish without a problem.

Restart and check device manager for your display adapter driver version. Cheer. Start up a game. Now, if it runs smoothly for a couple of hours, you're home free. If, however, you get a GSOD within a couple of minutes, relax."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי גם קרה פעם שהוא כן זיהה לא זיהה כן התקין ולא התקין, צריך לעשות את הפעולות הבאות.

1.להסיר דרייבר דרך מנהל התקן.

2.להסיר שאריות בדרייבר פיוז'ן ולאתחל את המחשב.

3.לחפש שוב שאריות של דרייבר עם דרייבר פיוז'ן אחרי העלאת הווינדוס(תמיד הוא מוצא עוד) גורם לכשל בהתקנת הדרייבר מחדש.

4.למען הסר ספק להכנס ל-REGEDIT ולחפש מה שקשור ל-AMD/ATI ולמחוק.

5.לכבות את המחשב.

6.להוציא את הכרטיס מסך, לנתק אותו.

7.להעלות את המחשב ולהכנס לביוס ולנטרל כרטיס אונבורד.

8.להעלות את המחשב רגיל.

9.לכבות את המחשב ולחבר כרטיס חיצוני.

10.להעלות את המחשב ולראות שהוא מזהה משהו שקשור לHD7000.

11.להתקין דרייבר עדכני וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחתי להתקין את הדרייבר של הסדרה בלבד, עכשיו הכרטיס מזוהה במחשב כHD7800, אבל אני לא יכול להתקין את התוכנת שליטה וכל שאר הירקות...

נוצר מצב שהמסך שלי עם פסים שחורים בצדדים שלו ולא רואים את המחשב על כל המסך...

אם למישהו יש פתרון לזה, יהיה נחמד לשמוע עליו...

לי גם קרה פעם שהוא כן זיהה לא זיהה כן התקין ולא התקין, צריך לעשות את הפעולות הבאות.

1.להסיר דרייבר דרך מנהל התקן.

2.להסיר שאריות בדרייבר פיוז'ן ולאתחל את המחשב.

3.לחפש שוב שאריות של דרייבר עם דרייבר פיוז'ן אחרי העלאת הווינדוס(תמיד הוא מוצא עוד) גורם לכשל בהתקנת הדרייבר מחדש.

4.למען הסר ספק להכנס ל-REGEDIT ולחפש מה שקשור ל-AMD/ATI ולמחוק.

5.לכבות את המחשב.

6.להוציא את הכרטיס מסך, לנתק אותו.

7.להעלות את המחשב ולהכנס לביוס ולנטרל כרטיס אונבורד.

8.להעלות את המחשב רגיל.

9.לכבות את המחשב ולחבר כרטיס חיצוני.

10.להעלות את המחשב ולראות שהוא מזהה משהו שקשור לHD7000.

11.להתקין דרייבר עדכני וזהו.

עכשיו אני נזכר שגם לי ההתקנה של הדרייבר עשתה בעיות וקיבלתי הודעות שגיאה. בזמנו אני החלפתי את הכרטיס מ GTX 460 SE ל 7970Ghz וזה היה ממש מעצבן כי הוא חזר ונתן לי הודעות שגיאה.

למיטב זכרוני פשוט עשיתי לו uninstall והתקנתי מחדש ופתאום הוא החליט לקבל את זה.

מצאתי את העצה הזאת תנסה לראות עם זה מצליח לך "Because are a bunch of idiots, you can't install the new drivers on safe mode; the detection driver won't load, and the installation will fail. TRUST ME. You need to boot up in low-res mode. 640 x 480. Old school like a boss. 32 icons onscreen at once."

Make sure that your display drivers are broken and Catalyst will not load. One easy way is to check if your desktop stretches. If it's stretched to both ends of your screen, that's good. If your desktop occupies the center of the screen, with the proper aspect ratio, and black spaces to the left and right, that's not good. That means your drivers are not properly broken.

"THEN reinstall the new drivers. Your screen should NOT black out during the installation; this is a good sign that that no drivers are reinitializing during the installation. It should finish without a problem.

Restart and check device manager for your display adapter driver version. Cheer. Start up a game. Now, if it runs smoothly for a couple of hours, you're home free. If, however, you get a GSOD within a couple of minutes, relax."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...