Wifi חלש באייפון 5 גרסא 6.1.4 ובעיה של קריסות - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Wifi חלש באייפון 5 גרסא 6.1.4 ובעיה של קריסות

kfirbep

Recommended Posts

1.אני יושב כרגע ליד הראוטר והמהירות וויפי שלי בspeedtest.net לא עוברת את המגה! זה מגיע מקסימום לחצי מגה והאינטרנט בבית שלי הוא 5 מגה.

בשאר המכשירים האינטרנט במהירות שהוא צריך להיות בה.

הבעיה לא התחילה לי מהגרסא האחרונה היא התחילה לי לפני אבל אני לא זוכר שהיה לי אותו כשקניתי את האייפון.

מה שכן לאחר כמה זמן שהייתי עם האייפון אחי דיבר עם החכרת ועשה את מה שעשה עם האבטחה של האינטרנט, יכול להיות שזה בגלל זה?

ניסיתי למצוא פיתרון באינטרנט אבל לא מצאתי פיתרון שאומרים שהוא עובד...

2. יש לי בעיה מאוד רצינית של קריסות של באייפון ואת הבעיה הזאת יש לי מאז שקניתי את האייפון, אפילו ספארי קורס לי לפעמים כך שזה לא רק צד שלישי...הייתי בהתחלה בטוח שזה בעיה הגרסא ושאפל יטפלו בזה אבל עד עכשיו יש לי את הבעיה הזאת... איך אני יכול לתקן אותה?

אשמח אפילו לפיתרון של רק אחת מהבעיות העיקר שאני אצליח לפתור אותן.

תודה לכל העוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש מבין גדול בתחום, אבל לפי מה שאני יודע (וזוכר) אין ממש מה לעשות באייפון.

זה לא שיש דברים שיכולתם להתעסק איתם וכו'.

אלו באגים בגרסה או במכשיר שלך, מה שיש לך לנסות לעשות זה ריסטור (אולי אני טועה?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש מבין גדול בתחום, אבל לפי מה שאני יודע (וזוכר) אין ממש מה לעשות באייפון.

זה לא שיש דברים שיכולתם להתעסק איתם וכו'.

אלו באגים בגרסה או במכשיר שלך, מה שיש לך לנסות לעשות זה ריסטור (אולי אני טועה?).

זה לא בעיה בגרסא כי את שתי הבעיות היו לי בכמה גרסאות (הבעיה השנייה היה לי בכל הגרסאות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אפסיק אחרי ההודעה זאת כי הידע שלי, שוב, לא מאוד גדול.

לפי מה שאני יודע אין ממש איך להתעסק עם זה - מערכת סגורה כלומר הבעיות הן במערכת (תוכנה) או במכשיר.

אם הבעיות היו מאז ומתמיד - המכשיר דפוק.

לא מאז ומתמיד - אנערף.

וויפיי זה יכול להיות בעיות של הראוטר שלך, קורסות אני לא יודע.. אולי האפליקציות הספציפיות האלו דפוקות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...