whatsapp למחשב, מישהו הצליח להתקין? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

whatsapp למחשב, מישהו הצליח להתקין?

Sting

Recommended Posts

לא ממליץ להשתמש בbluestacks שהובאה פה (לפחות לא לוואצאפ).

מילא שההתקנה מסורבלת ומעצבנת, אחרי כמה שיחות שניהלתי בוואצאפ עלתה לי הודעה בטלפון שאני משתמש באפליקציה ממקום אחר ושאי אפשר לעשות את זה, ועד שהסרתי את האמולטור לא יכלתי להשתמש באפליקציה בטלפון.

נו, זה בדיוק מה שאמרנו. זה לא קשור ל bluestacks אלא לוואטסאפ שיכולה להיות מאוקטבת רק על מכשיר אחד, ולא על 2 או יותר בו זמנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
איך שאני מכיר את הישראלים - איך שהיא תתחיל לעלות כסף (שנתי) השימוש בה ירד פלאים. אתה מכיר היום מישהו בלי gmail?

G+ אכן חסרון

מצד שני כל ההיסטוריה שם מגובה לענן, כשמחליפים רום/מכשיר הכל (כולל התמונות) נשאר. יתרון ענק לעומת הגיבוי הידני של whatsapp

אני לא מאמין שזה באמת יעלה כסף.

וואטסאפ מגבה אוטומטי את עצמו כל יום, אם קשה לך לעשות קופי-פייסט כשאתה מחליף רום - זבש'ך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קשה לך לעשות קופי-פייסט כשאתה מחליף רום - זבש'ך.

אתה אפילו לא צריך לעשות שום דבר, הגיבוי נשמר על ה-SD וגם אחרי החלפת רום עם full wipe עדיין ברום החדש ברגע שתתקין את הוואטסאפ כל המידע ישוחזר אוטומטית (אם תבחר בכך).

לא יודע איך זה עם מכשירים בלי כרטיס sd בעצם.. אבל עדיין, לא כזה נורא.

לגבי התשלום - גם אם זה באמת יעלה 1$ לשנה, למרות שהתשלום הזה כל הזמן נדחה ונדחה, לא נראה לי שזה יהיה כ-ז-ה קריטי ליותר מדיי אנשים. אולי רק לכאלה שיש להם בעיה עם כרטיסי אשראי וכו' ועצם ההרשמה היא סיבוך מבחינתם גם אם זה היה עולה סנט לשנה.. אבל כמה כאלה כבר יש?

חוץ מזה, במילא קשה לי להאמין שזה אי פעם יקרה. השוק הזה רק הולך ונפתח לתחרות, הדבר האחרון שוואטסאפ צריכה זה להפוך פתאום למודל בתשלום. יקפצו את ההזדמנות בכל הכוח אם דבר כזה יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אפילו לא צריך לעשות שום דבר, הגיבוי נשמר על ה-SD וגם אחרי החלפת רום עם full wipe עדיין ברום החדש ברגע שתתקין את הוואטסאפ כל המידע ישוחזר אוטומטית (אם תבחר בכך).

לא יודע איך זה עם מכשירים בלי כרטיס sd בעצם.. אבל עדיין, לא כזה נורא.

לגבי התשלום - גם אם זה באמת יעלה 1$ לשנה, למרות שהתשלום הזה כל הזמן נדחה ונדחה, לא נראה לי שזה יהיה כ-ז-ה קריטי ליותר מדיי אנשים. אולי רק לכאלה שיש להם בעיה עם כרטיסי אשראי וכו' ועצם ההרשמה היא סיבוך מבחינתם גם אם זה היה עולה סנט לשנה.. אבל כמה כאלה כבר יש?

חוץ מזה, במילא קשה לי להאמין שזה אי פעם יקרה. השוק הזה רק הולך ונפתח לתחרות, הדבר האחרון שוואטסאפ צריכה זה להפוך פתאום למודל בתשלום. יקפצו את ההזדמנות בכל הכוח אם דבר כזה יקרה.

גם במכשירים בלי SD זה נשמר, אמרתי את זה למקרה שמישהו מחליט לעשות גם וויפ לדאטה (המקרה הכי גרוע כביכול).

בטוח יש דרך יעילה לשלב פרסומות באפליקציה.

הם מתנגדים לזה, זה חלק מה"אני מאמין" שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אני מאמין" זאת לא תורה שחקוקה בסלע. ככל שהמתחרים שלהם יתחזקו (גוגל, , מיקרוסופט) לא תהיה להם ברירה אלא להישאר בחינם, ואם הם ירצו להרוויח כסף אז הם יוסיפו פרסומות, או ימצאו מודל אחר (או שאחת מהחברות הגדולות פשוט תקנה אותם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מהמר על אפס - מהסיבה הפשוטה שהאפליקציה לא "מאיימת" עליך בשום שלב.

למעשה, זה אפילו דיי מסובך למצוא את תאריך התוקף הזה בכלל - צריך להיכנס להגדרות, משם להיכנס ל-account, ואז ללכת ל-payment info. רק שם, אחרי 3 , נמצא תאריך התוקף והאופציה "להאריך" את המנוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...