המלצות לשרת DNS חינמי לארוח דומיין - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצות לשרת DNS חינמי לארוח דומיין

איסתרא בלגינא

Recommended Posts

עד עכשיו השתמשתי בשירות zoneedit.com כדי לאכסן את הדומיין שלי, אבל בזמן האחרון יש שם יותר מידי בעיות.

אחת הנפוצות, למשל, היא שלוקח להם עשה ויותר לעדכן שינויים שאני עושה - יש לי חיבור עם IP דינאמי בבית וסקריפט שכתבתי בודק כל עשר דקות מהו ואם הוא שונה ממה שמופיע בשרת ה- DNS, הוא מעדכן את השרת. בשבועות האחרונים הסקריפט כל הזמן מודיע שהשרת מסרב לקבל את העדכונים כי הוא נעשו יותר מידי שניןיים בזמן האחרון. בדקתי וראיתי שבהתחלה השרת מקבל את הכתובת החדשה אבל ממשיך להחזיר בשאילתות את הכתובת הישנה ולכן הסקריפט מנסה שוב ושוב, כל עשר דקות, לעדכן את השרת, עד שלשרת נמאס והוא חוסם את הסקריפט.

אז כנראה שהגיע הזמן להחליף שרת. אני מכיר עוד כמה שרתים חינמיים, אבל אין לי ניסיון איתם. חבל על הטרחיה שבהעברת הדומיין והתאמת הסקריפט לשירות אחר רק כדי לגלות שגם החדש לא משהו, אז הייתי מעדיף להנות מניסיונם של אחרים.

יש לכם ניסיון כזה? חיובי, שלילי, לא משנה, כל חוות דעת תעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

טוב, אם אף אחד לא ענה יכול להיות שאף אחד לא נזקק לשירותיו הטובים של שרת DNS חינמי לאכסון דומיין. אבל אם מישהו יזדקק לזה בעתיד - עברתי בינתיים להוריקן אלקטריק, dns.he.net. הוריקן הם ספק שהיו מהראשונים להציע חיבורי IPv6, מתברר שהם התחילו להציע גם איכסון דומיינים בחינם (כרגע בבטא) כולל תמיכה ב- IP דינאמי. יש להם חמישה שרתים, לעומת השניים של ZoneEdit, ארבעה מהם באירופה כששני השרתים של ZE בארה"ב, כספק אי מניח שיש להם קיבולת גדולה יותר מאשר ל- ZE ולא פחות חשוב - הם מחוברים ישירות פחות-או-יותר לכל העולם, כולל לכל הספקים הגדולים בארץ.

שיניתי את הסקריפט שלי כך שיעבוד גם איתם ובינתיים, טפו טפו טפו, זה נראה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שירות טוב עולה כסף, החכמה למצא שרות טוב, שעולה קצת.

אני מעדיף לאחסן דברים לא בבית , אלא בשרת חיצוני, עם כתובת קבועה, בלי כל המשחקים האלה.

במיוחד אם האתר צריך להיות זמין 24/7 ואתה משנה לו כתובת IP כל כמה זמן....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...