מעבד ולוח אם רותחים - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד ולוח אם רותחים

saarxee

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי, האמת שאני תיכננתי מחר לגשת לאייבורי אבל אבא שלי הציע לי לקנות מחנויות ליד הבית אפילו (יש חנויות מחשבים) משחה טרמית, ואמרתי לו שאני מעדיף את ה-MX-4 כי אני מכיר אותו והוא טוב, הוא אמר שאין ממש הבדל בין משחות טרמיות וזה לא משנה. האם אפשר לקנות גם מחנות אחרת דגם אחר?

משום מה כשהמחשב עלה בווינדוס, הוא נשאר דולק מהבוקר ועד עכשיו ללא ניתוקים, האם כדאי להשתמש ב-OCCT כדי לראות האם מאמץ מקשה עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עושה מזה סיבוך, פאקינג משחה ב-20 שקל שתספיק לך למרוח 20 מחשבים, וישאר עודף אם האירנים יפציצו ויהיה מחסור במזון!

פתאום אבא שלך מבין במחשבים?

יכול להיות הבדל של 15 מעלות (מקרה קיצון) בין משחה גרועה לטובה. בדר"כ זה יהיה 10 מעלות, אין התלבטות. לדעתי מנהלים צריכים לנעול אשכולות בתדירות גבוהה יותר, ככה רגילים המהגרים מה"פורומים האחרים" (לא אמרתי כלום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך האם לדעתך זה יהיה בסדר לרכוש מחנות אחרת דגם אחר או שעדיף יהיה להגיע לאייבורי ולרכוש את זו ספציפית?

אמרתי את זה לפחות שלוש פעמים!

לך לאייבורי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פנטיום 4 ענתיקה. המטרה של המשחה היא לגרום לו לפעול, לא הולכים לעשות פה . אם זה רק בשביל המחשב הזה לא משנה דבר, מספיקה המשחה הכי זולה. משחה טובה תוכל לשמש גם מטרות "חשובות" יותר בעתיד, כמובן.

אם מוכנים למכור לך איזה משחה בכמה גרושים ליד הבית ואין לך כוח לנסוע, זה לא כזה משנה. לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, אני אקנה את המשחה הזו בקרוב מאוד.

ובנוגע ללוח האם, איך אפשר לקרר אותו ולהוריד את הטמפ'? הוא גם חם מאוד...

יש לציין שהטמפ' שציינתי היו כשדלת המארז הייתה פתוחה, שזהו למעשה האוורור הטוב ביותר...

לגבי המשחה עצמה, אני אוכל לגרד בעזרת מברג את המשחה הישנה מהמעבד ומהקירור עצמו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...