תחקיר מעריב סופ"ש: לוחמי צה"ל ביו"ש שוברים שתיקה - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחקיר מעריב סופ"ש: לוחמי צה"ל ביו"ש שוברים שתיקה

Kalen

Recommended Posts

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
^ את האמת לא , אני לא מתעניין בסילוק אנשים מביתם בכוח ..

ביררתי : http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%98%D7%A8%D7%A0%D7%A1%D7%A4%D7%A8

תן לי לנחש אתם מדברים על הטרנספר העדין , שמלווה בשיריו של בוב מארלי ו-ורדים שמפוזרים בכל הסביבה ..(ממש מזרח תיכון חדש!)

אם אתה נגד סילוק אנשים מביתם בכוח זה אומר שאתה גם נגד פינוי הישובים בעזה, נכון?

אני פשוט רוצה לוודא שפיך וליבך שווים ואתה לא אנטישמי.

- - - נערך: - - -

אני הייתי בנבי צאלח לפני כשנה וחצי. הפגנת יום השישי האשונה שהיינו בה נראתה בערך כמו התיאורים בכתבה. בשבוע שאח"כ פשוט התעלמנו מהוראות הפתיחה באש והחתירה למגע וההפגנה השתתקה תוך 20 דקות. הגיע הזמן שיעלו את הנושא הזה למודעות. אני ממש מופתע שNRG עשו זאת.

אם אני זוכר נכון הבעלות על מעריב, או גרעין השליטה עברו לידי מישהו שהוא לא שמאל קיצוני, אם אני לא טועה הוא אפילו גר בשטחים. ככה שסתימת הפיות מצד השמאל הקיצוני קטנה קצת בעיתון הזה. מקווה שאגיע ליום שנראה את ביטאון השמאל, ידיעות אחרונות גם מתחיל לדווח דיווחים לא מוטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

רבותיי

כל ההתנצחות הזאת עקרה מתחילתה.

כשאני מגיע לאיו"ש אני מצפה שיהיה שקט ומרקם החיים יתנהל כסדרו ומי שיפר את השקט הזה יחטוף, בין אם הוא ערבי או יהודי.

וכן הוראות הפתיחה באש היום פשוט ביזיוניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה נגד סילוק אנשים מביתם בכוח זה אומר שאתה גם נגד פינוי הישובים בעזה, נכון?

אני פשוט רוצה לוודא שפיך וליבך שווים ואתה לא אנטישמי.

- - - נערך: - - -

אם אני זוכר נכון הבעלות על מעריב, או גרעין השליטה עברו לידי מישהו שהוא לא שמאל קיצוני, אם אני לא טועה הוא אפילו גר בשטחים. ככה שסתימת הפיות מצד השמאל הקיצוני קטנה קצת בעיתון הזה. מקווה שאגיע ליום שנראה את ביטאון השמאל, ידיעות אחרונות גם מתחיל לדווח דיווחים לא מוטים.

כן , הייתה לא ממש נעימה התקופה הזאת ..

היה לי חייל בטירונות מאחד היישובים שהיו ברצועת עזה , שעדיין מתגורר ביישוב הזמני שהמדינה הקימה עבורם ,

כך שאני מודע לזה שברוב המקרים לא הייתה אלימות .

נ.ב-

1.עם כל זאת , אני לא יודע עד כמה זה נחשב טרנספר , משום שטרנספר , מהסוג שדיברו עליו לא יהיה גם אם יפנו את תל אביב ..(אין את הריח של המוצא)

2.אני לא רואה אף אחד קם וזועק לכל המפונים , שמאז הפינוי לא מצאו את עצמם .

3.אתה מודע לזה שאנטישמי זה גם שנאת מוסלמים ?

4.תקרא את הכתבה ב Ynet , על סופרלנד , במיוחד את התגובות .

--במקום שאנשים יפנו אצבע מאשימה כלפי עצמם , הם מפנים אותה אל עבר הנהלת סופרלנד ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה התחלנו עם העניין הזה עם סופרלנד... אכתוב לך את מה שכתבתי גם להם:

לאור העליהום עליכם בעקבות ההפרדה בין הימים המרוכזים של בתי הספר היהודים והערבים, יש לי בקשה\הצעה: אם יכריחו אתכם להפסיק את ההפרדה הזו, אנא נסו לתאם את הימים כך שבתי הספר הערבים יאוחדו עם בתי ספר מאזורים המוכרים כשמאלניים ברובם, כגון צפון ת"א. בנוסף, אם זה אפשרי, הייתי מציע לכם, באותם הימים המשותפים, להעלים עין מכל התנהגות פוגענית באשר היא מצד הילדים הערבים כלפי היהודים.

שיהיה בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"רמזו"? אני מצטער, אבל אדם הרואה במציאות הקיימת מצב בו באופן כללי הערבים (בישראל) הם קורבן של היהודים, הוא אנטישמי. הנה לך, שום רמיזות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אמרתי משהו שכזה ?

(אתם שניכם בני 16 , נכון ?)

אם לא תמצא אתה אידיוט , מהסוג שגורמים למלחמת אחים , הנה בלי רמיזות .

נ.ב-

אתם מבלבלים , לפחות שימו מספר על הלוגו , שנדע מי המ"מ ומי הסמל ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...