תחקיר מעריב סופ"ש: לוחמי צה"ל ביו"ש שוברים שתיקה - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחקיר מעריב סופ"ש: לוחמי צה"ל ביו"ש שוברים שתיקה

Kalen

Recommended Posts

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באלימות נגד הצבא צריך לטפל- על זה כולם מסכימים.

השאלה איך?

ברגע שתגיד לירות בכל המתפרעים הערביים ופיזור הפגנות נגד היהודים- נפלת- השמאלן המצוי יגיד שאתה גזען.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה איך?

ברגע שתגיד לירות בכל המתפרעים הערביים ופיזור הפגנות נגד היהודים- נפלת- השמאלן המצוי יגיד שאתה גזען.

אז? הוא גם אומר שישראל היא מדינה כובשת,שיש אפרהייד ובאופן כללי שאנחנו יהודים דיי גרועים

לא צריך לקחת כל דעה/אמרה של פלג כזה או אחר כאמת אבסולוטית

לא משנה מה תעשה תמיד תהיה התנגדות.הקסם זה למצוא את דרך הפעולה הכי טובה כדי למלא את האינטרסים שלך כמדינה (בדרך כלל-הגנה על תושביה ורכושם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה איך?

אין לי בעיה לירות בכל המתפרעים ללא יוצא מהכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האינטרס כאן הוא החלת הריבונות.

אני רוצה להרחיב קצת בעניין הזה. האינטרס היהודי צריך להיות דומה לאינטרס הערבי בעניין הזה, והוא פחות עוסק במושגים ערטילאיים כגון "ריבונות" ויותר במושגים מוחשיים הרבה יותר כמו "להראות לכולם מי בעל הבית". כל האלימות הערבית\מוסלמית במדינות המערב בעשורים האחרונים נובעת מהמטרה היחידה הזו - וגם בישראל, כאשר ערבים תושבי חיפה תוקפים חייל ברחובות העיר, כפי שקרה לא כל כך מזמן, מטרתם העיקרית היא לומר ליאהודים "אתם לא תרגישו בטוחים כאן אלא אם אנחנו, בטובינו, נרשה לכם".

מה אני אומר בעצם? שכאשר יש ראיות לכך שיהודי מהשומרון תקף ערבים ללא סיבה, יש לנהל חקירה, ואם צורך לשפוט את התוקף - אבל מצד שני, אם ערבים תוקפים יהודים, הצבא צריך להבהיר לערבים מי פה בעל הבית בשיטה שהם מבינים, כלומר להגיע לכפר ממנו יצאו התוקפים, להוציא את כולם לכיכר, לשאול יפה מי השתתף בתקיפה, ובהעדר תשובה תוך רבע שעה לירות למוות בכל גבר עשירי ואז לשאול שוב. בהעדר תשובה אחרי פעמיים-שלוש כאלו, לירות למוות בכל הגברים בכפר ולהעלות את כל המבנים באש.

זו הדרך להתמודד עם חיות אדם, ולא הפוצי-מוצי שהצבא שלנו עושה בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני אומר בעצם? שכאשר יש ראיות לכך שיהודי מהשומרון תקף ערבים ללא סיבה, יש לנהל חקירה, ואם צורך לשפוט את התוקף - אבל מצד שני, אם ערבים תוקפים יהודים, הצבא צריך להבהיר לערבים מי פה בעל הבית בשיטה שהם מבינים, כלומר להגיע לכפר ממנו יצאו התוקפים, להוציא את כולם לכיכר, לשאול יפה מי השתתף בתקיפה, ובהעדר תשובה תוך רבע שעה לירות למוות בכל גבר עשירי ואז לשאול שוב. בהעדר תשובה אחרי פעמיים-שלוש כאלו, לירות למוות בכל הגברים בכפר ולהעלות את כל המבנים באש.

זו הדרך להתמודד עם חיות אדם, ולא הפוצי-מוצי שהצבא שלנו עושה בפועל.

למה לא לירות בכולם מלכתחילה? הרי זו המטרה הסופית שאתה רוצה להגיע אליה, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטרה הסופית שלי זהה באופן מפתיע למטרה הסופית שלך (לפחות, אני מניח שזו מטרתך) - להביא לכך שהעם היהודי יוכל לחיות בארצו בבטחון (ובשלום במידת האפשר). הויכוח בינינו הוא רק לגבי האמצעים. מילים, ויתורים ואפילו לוחמה "לפי החוקים" לא עצרו את הנאצים והיפנים והפכו אותם לאומות הרגועות שהן כיום. מה ש"הרגיע" אותם זה הפצצות ערים שלמות בפצצות תבערה (ולבסוף פצצות אטום), ירי ללא אבחנה בשיירות (כולל שיירות פליטים), והרחקה מוחלטת מהשלטון של המשטרים הישנים, לרבות הגורמים ה"אזרחיים" שבהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^אכן.

יגיע היום שבו זה יהיה כדור בראש של nosh, שלי ושל כולנו, או בראש שלהם.

אולי עוד 10 שנים, ואולי עוד 50 שנים.. אבל הוא יגיע בסוף. יכולנו למנוע אותו לפני הסכמי אוסלו, אבל כל תרבות הוויתורים, הנסיגות שהביאו אותנו עד למצב שתואר בכתבה זו, רק הופך את מה שיקרה לכשיקרה, לגרוע יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטרה הסופית שלי זהה באופן מפתיע למטרה הסופית שלך (לפחות, אני מניח שזו מטרתך) - להביא לכך שהעם היהודי יוכל לחיות בארצו בבטחון (ובשלום במידת האפשר). הויכוח בינינו הוא רק לגבי האמצעים. מילים, ויתורים ואפילו לוחמה "לפי החוקים" לא עצרו את הנאצים והיפנים והפכו אותם לאומות הרגועות שהן כיום. מה ש"הרגיע" אותם זה הפצצות ערים שלמות בפצצות תבערה (ולבסוף פצצות אטום), ירי ללא אבחנה בשיירות (כולל שיירות פליטים), והרחקה מוחלטת מהשלטון של המשטרים הישנים, לרבות הגורמים ה"אזרחיים" שבהם.

אמת.

וואלה יש פה הזויים ברמות אתה חושב הם בכלל לא חיים בארץ, קוראים חדשות או יודעים היסטוריה.

בבקשה מהיום:

http://rotter.net/forum/scoops1/21158.shtml

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי מדובר בשטיפת מוח שיטתית ומכוונת של התקשורת הישראלית.

כמה דיברו על הגזענות של אוהדי בית"ר, כאשר הגזענות של הערבים עולה על כולם מאות מונים ומתעלמים מרובה המוחלט.

כמה מדברים על כל תקיפה של ערבי ומציגים אותה כגזענות ללא קשר לעובדות, בזמן שמתעלמים מ 99% מתקיפות יהודים.

כמה מדברים על כל פעולת תג מחיר, בזמן שמתעלמים מ 99% ממה שהערבים עושים, כל עוד אין פצועים קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...