תחקיר מעריב סופ"ש: לוחמי צה"ל ביו"ש שוברים שתיקה - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחקיר מעריב סופ"ש: לוחמי צה"ל ביו"ש שוברים שתיקה

Kalen

Recommended Posts

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
זה עדיין קיים. להגיד שזה לא (או להגיד שאני משקר) זה התעלמות מהמציאות

זה בערך כמו לטעון שהפלשתינים רוצים בשלום. בטוח יש כמה כאלה איפהשהוא אבל זה לא אומר שהם מייצגים משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטיעונים של הנוטים לשמאל בסוגיות אלו דומים להפליא לטיעונים של הדתיים בדיונים על הדת בחברה. הדיון הולך בערך כך:

הימני\חילוני: "X זו בעיה."

השמאלני\דתי: "לא נכון, גם Y זו בעיה, מסוג דומה, והיא באה מהצד שלך."

בתגובה זו יש שלושה כשלים לוגיים חמורים נפרדים:

1. טענה לפיה "X זו בעיה" אינה שקולה לטענה "רק X זו בעיה". המשיב תוקף בעצם טיעון שמעולם לא נטען.

2. המשיב מניח אוטומאטית שהדובר הראשון תומך בצד מסויים, ואף בתת הקבוצה באותו הצד שמבצעת את פעולה Y כמו גם בפעולה Y עצמה.

3. המשיב רומז בעצם לכך שפעולה Y שקולה בהיקפה, חומרתה, מניעיה, השלכותיה, ודרכי הפעולה הנדרשות נגדה לפעולה X, אפילו שלעיתים קרובות לא כך הדבר.

לתשומת לבך, מר Reaper ודומיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטיעונים של הנוטים לשמאל בסוגיות אלו דומים להפליא לטיעונים של הדתיים בדיונים על הדת בחברה. הדיון הולך בערך כך:

הימני\חילוני: "X זו בעיה."

השמאלני\דתי: "לא נכון, גם Y זו בעיה, מסוג דומה, והיא באה מהצד שלך."

בתגובה זו יש שלושה כשלים לוגיים חמורים נפרדים:

1. טענה לפיה "X זו בעיה" אינה שקולה לטענה "רק X זו בעיה". המשיב תוקף בעצם טיעון שמעולם לא נטען.

2. המשיב מניח אוטומאטית שהדובר הראשון תומך בצד מסויים, ואף בתת הקבוצה באותו הצד שמבצעת את פעולה Y כמו גם בפעולה Y עצמה.

3. המשיב רומז בעצם לכך שפעולה Y שקולה בהיקפה, חומרתה, מניעיה, השלכותיה, ודרכי הפעולה הנדרשות נגדה לפעולה X, אפילו שלעיתים קרובות לא כך הדבר.

לתשומת לבך, מר Reaper ודומיו.

או שטוען "Y זו גם בעיה,זהה, שיש להתייחס אליה"

1. לא תוקף את הטענה של הצד השני,רק מוסיף

2.אפשר להגיד שגם X וגם Y הן בעיות שצריך לטפל בהן בלי לתמוך באף צד

3.גם אם הן לא שקולות בהיקפן,חומרתן הקיום שלהן עדיין קיים והטיפול בהם צריך להיות קיים גם כן

אין שום סיבה שתטפל בX אבל לא בY בהנחה שהטיפול באחד לא מונע את הטיפול האחר (והוא לא)

תמשיכו לקטלג ימנים חמודים שלי. אני מניח שעד שאני לא ארשום "מוות לערבים"/"בית"ר טהורה" לעד לא תנוחו

ואני מתפלא שאתה מגן על החרדים בבגדי קזוא'ל האלה מילפורד הם אותם קיצונים דתיים רק עם לבוש מעודכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה"חרדים בבגדי קזוא'ל" האלה עשו ועושים בצבא ולטובת המדינה יותר מאשר אתה תעשה לטובתה כנראה במשך כל ימי חייך.

אז כן, אני בהחלט תומך בהם.

וזה שיש פה ושם כמה ילדים בודדים שפועלים באלימות... אז יש.

להציג את זה כאילו התופעה הזאת מקבילה לתופעה של הצד השני (טרור איסלמי קבוע וסיסטמתי שמטרתו היא לרצוח את כל היהודים, טרור שמכסה את כל חתך האוכלוסיה [99% אם תתעקש], נלמד בבתי הספר היסודיים, נתמך ומאומן בקייטנות לילדי הגן וכו') - זה פשוט מגוחך, עלוב, טיפשי, מביך, ובעיקר פשוט שיקרי, בוגדני וחצוף.

נ.ב.

באופן פרדוקסלי ובדיוק הפוך ממה שאתה טוען, דווקא Y הוא זה שזוכה לטיפול - להזכיר לך מה קרה בבפינוי עמונה?

ניסיונות לרצח של התושבים ע"י שוטרים אלימים שהרביצו להם בלי רחמים עם אלות ודהרו לתוכם עם סוסים.

זאת לעומת ה"טיפול" ב-X (שלא קיים ומסתכם בבריחה מושפלת) שמפורט בהרחבה בכתבה שפורסמה בתחילת הדיון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה"חרדים בבגדי קזוא'ל" האלה עשו ועושים בצבא ולטובת המדינה יותר מאשר אתה תעשה לטובתה כנראה במשך כל ימי חייך.

אז כן, אני בהחלט תומך בהם.

כן?כולם?(רמז- לא) ומלבד הצבא התועלת היחידה שהם עושים למדינה (לדברייך) זה עצם היותם שם. חלק מהיישובים האלה הם סיכון בטחוני (לתושבים ולחיילים שמגנים עליהם) ותו לא

וזה שיש פה ושם כמה ילדים בודדים שפועלים באלימות... אז יש.

ו? אז לא צריך לעשות כלום? לא מעצר אפילו? אימפוטנציה בדיוק כמו מול הערבים

להציג את זה כאילו התופעה הזאת מקבילה לתופעה של הצד השני(טרור איסלמי קבוע וסיסטמתי שמטרתו היא לרצוח את כל היהודים, טרור שמכסה את כל חתך האוכלוסיה [99% אם תתעקש], נלמד בבתי הספר היסודיים, נתמך ומאומן בקייטנות לילדי הגן וכו') - זה פשוט מגוחך, עלוב, טיפשי, מביך, ובעיקר פשוט שיקרי, בוגדני וחצוף.

מישהו הציג את זה ככה? אתה הנחת ככה כי כל מי שלא בצד שלך בצד שלהם

נ.ב.

באופן פרדוקסלי ובדיוק הפוך ממה שאתה טוען, דווקא Y הוא זה שזוכה לטיפול - להזכיר לך מה קרה בבפינוי עמונה?

ניסיונות לרצח של התושבים ע"י שוטרים אלימים שהרביצו להם בלי רחמים עם אלות ודהרו לתוכם עם סוסים.

זאת לעומת ה"טיפול" ב-X (שלא קיים ומסתכם בבריחה מושפלת) שמפורט בהרחבה בכתבה שפורסמה בתחילת הדיון הזה.

חוץ מהפינויים אין באמת נוהל תגובה לאלימות מצד יהודים בדיוק כמו שאין נוהל נורמלי לערבים

בנוסף, אתה טוען שאין מעצרים של פעילים/חשודים וצה"ל פשוט יושב מסביב ולא עושה כלום? שקר גס!

להגיד שאין פעילות של צה"ל ביו"ש אפילו יותר שיקרי ומגוחך ממה שאני (לכאורה) טענתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שלא צריך לעשות כלום?

הצבא בבט"ש צריך להבטיח מרקם חיים תקין. הפעילות שלו היא להגן על המדינה. בפורעים הישראלים צריכה לטפל המשטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שלא צריך לעשות כלום?

הצבא בבט"ש צריך להבטיח מרקם חיים תקין. הפעילות שלו היא להגן על המדינה. בפורעים הישראלים צריכה לטפל המשטרה.

בזמן פעילות של צה"ל שיש בה מתפרעים ישראלים צריך לא לעשות כלום ולהזמין עליהם משטרה? אתה בכלל רואה מה אתה כותב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.

חבל שאתה לא יכול להגיב לפחות טכנית כמו בן אדם. אבל כנראה שאי אפשר לצפות ליותר מדיי מאנשים שקרנים....

כן?כולם?(רמז- לא) ומלבד הצבא התועלת היחידה שהם עושים למדינה (לדברייך) זה עצם היותם שם. חלק מהיישובים האלה הם סיכון בטחוני (לתושבים ולחיילים שמגנים עליהם) ותו לא

אתה משקר וטיפש, זה פשוט לא נכון וזה שקר שאתה משקר בכוונה - אתה חצוף.

ו? אז לא צריך לעשות כלום? לא מעצר אפילו? אימפוטנציה בדיוק כמו מול הערבים

לשבור להם את הפרצוף עם אלות ולהיכנס בהם עם סוסים זה "לא לעשות כלום"? תגיד אתה באמת כזה טיפש או שאתה עד כדי כך שקרן שאתה פשוט מתעלם מכל מה שכתבתי בתגובה הקודמת שלי, ומצפה שכולם "ישכחו" את זה פתאום ולא ישימו לב שאתה מתעלם מזה בבוטות?

מישהו הציג את זה ככה?

כן, אתה.

להגיד שאין פעילות של צה"ל ביו"ש אפילו יותר שיקרי ומגוחך ממה שאני (לכאורה) טענתי

מה-אתה-אומר.

שקרן עלוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה אתה טועה אתה משקר אתה משקר אני צודק אני צודק

herp de derp

הסקת מסקנות של ילד בן 6. פשוט לקחת את כל מה שאני אומר לקיצון ואז לבטל אותו

אני עדיין לא החלטתי אם אתה מתעלם מהמציאות או שאתה פשוט עד כדי כך מנותק ממה שקורה באזורים האלה שאתה חי באופוריה בדיוק כמו חברייך (אוייבך) השמאלנים

אתה פשוט קיצון מהצד השני שלא יותר טוב מההיפסטר השמאלני מתל אביב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה אם הם יושבים ביו"ש או לא. אם לא היו יושבים שם, הדיון עכשיו היה זהה רק שבמקום בית אל היינו מדברים על פסגת זאב ובמקום עתניאל היינו מדברים על באר שבע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...