שוחרר Firebird 0.8 (נקרא Firefox מעכשיו) - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוחרר Firebird 0.8 (נקרא Firefox מעכשיו)

PeaS

Recommended Posts

I've been using Mozilla for a while now and it's much better than IE when it comes to comfor. Yesterday I decided to install instead of the conventional Mozilla and with the help of some externsions it's simply great. I highly recommend checking the Extension page for some really handy improvements.

There's just one Extension I couldn't find and I will appreciate if someone could link me to it, I'm looking for an Extension that allows dragging and dropping of toolbar icons.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

There's just one Extension I couldn't find and I will appreciate if someone could link me to it, I'm looking for an Extension that allows dragging and dropping of toolbar icons.

לא צריך שום תוספים בשביל זה. לחץ קליק ימני על סרגל הכפתורים ובחר ב-Customize. מכאן והלאה תוכל לגרור כל כפתור לכל אחד מהסרגלים.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי אין תוסף כזה, ואין באג פתוח שמבקש אפשרות כזו. אתה מזיז כפתורים בסרגל בתדירות גבוהה? אני בד"כ מארגן אותם פעם אחת ושוכח מזה.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Another extension I'd like is an extension that allows adding icons to external programs to the browser, so I could for example launch the calculator or babylon from the toolbar.

נסה את זה (הורדה כאן). לא בטוח שהתוסף הזה תואם לפיירפוקס, אבל נשמח אם תעדכן :)

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Thanks Prog, that Extension works wonderfully.

Regardless I just had a little panic case with , since there's no built in uninstall option for extensions you have to do it manually and during the process edit some files.

After I finished following the uninstall instructions for some extension the browser stopped working, luckily enough after a reboot it came back to life.

One thing I'm certainly anticipating is a built-in uninstall option now ^_^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי כמה ימים עם הFOX כל הורדה של קובץ זה הנאה ( ;) ). התוכנת הורדה שבאה ביחד עם זה נוחה ויפה מאוד ומאפשרת גם PAUSE ו RESUME.

מעניין אם יש דרך לגרום ללינקים שפותחים עמוד חדש להפתח בזמן שעמוד נטען כי כרגע האנטי-פופאפ חוסם את זה (ויש אתרים *אהם אהם* שנטענים לאט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לפי דעתכם עדיף, ולמה :

Mozilla 1.6 VS. 0.8

אני מעדיף את מוזילה, ואת גירסה 1.6 הנהדרת בפרט.

One thing I'm certainly anticipating is a built-in uninstall option now ^_^

אם תוסיף את עצמך לרשימת ה?CC של באג 170006 תוכל לדעת בדיוק מתי הוא יפתר. באותה הזדמנות לא יזיק שתצביע עבורו...

מעניין אם יש דרך לגרום ללינקים שפותחים עמוד חדש להפתח בזמן שעמוד נטען כי כרגע האנטי-פופאפ חוסם את זה (ויש אתרים *אהם אהם* שנטענים לאט)

אני לא בטוח שאני מבין את הבעיה. אתה יכול לתאר את השלבים הדרושים כדי לשחזר אותה?

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעיתי?אקספלורר יותר טוב? אם אתה אוהב אתרים שמשתלטים לך על הדפדפן, חלונות קופצים ובעיות שונות ומשונות, אז כנראה שאתה צודק. אני מעדיף את חווית הגלישה של מוזילה ושל פיירפוקס - שילוב של יציבות, מהירות, ממשק מודרני ואינסוף שכלולים. עבורי, היתרון האמיתי היחידי של אקספלורר הוא בתאימות לאתרים שמשתמשים בקוד לא תקני. זה כמובן לא משנה את העובדה שאימפוטנציה של בוני אתרים מסויימים אינה מעידה על האיכות של אקספלורר.

טכנית מרבית החלונות הקופצים למינהם הם תוכנות כמו פלאש למינהם שהם תוספים לדפדפן שבדרך כלל קופצים לך בתוך הדפדפן על הדף עצמו שבחול מקרה אין הרבה הבדל. בעיניין אם אתה רוצה תעבור ללינוקס כי מרבית בעיות האבטחה שייכות לחלונות ואינם בלעדיות של הדפדפן זה או אחר . ובעיניין השתלטות על הדפדפן הם חייבים להודיע לך ולבקש רשות אחרת זה וירוס וזה לא חוקי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טכנית מרבית החלונות הקופצים למינהם הם תוכנות כמו פלאש למינהם שהם תוספים לדפדפן שבדרך כלל קופצים לך בתוך הדפדפן על הדף עצמו

אני לא יודע איך הגעת "למרבית", ברוב האתרים שאני מכיר המצב הפוך. ובכל מקרה, מוזילה מונעת גם את רוב האלמנטים הקופצים שאתה מתאר. תשווה למשל את הדף הזה באקספלורר מול מוזילה ותראה למה אני מתכוון.

בעיניין אם אתה רוצה תעבור ללינוקס כי מרבית בעיות האבטחה שייכות לחלונות ואינם בלעדיות של הדפדפן זה או אחר .

אני מציע לך לקרוא מה שאתה מתקין ב?Windows Update לפני שאתה לוחץ Install. תראה שחלק גדול מבעיות האבטחה ממוקדות באינטרנט אקספלורר.

ובעיניין השתלטות על הדפדפן הם חייבים להודיע לך ולבקש רשות אחרת זה וירוס וזה לא חוקי

גם מבלי שנכנס להסבר הטכני המדוייק, עובדתית, זה קורה כל הזמן למשתמשי אקספלורר ואף פעם למשתמשי מוזילה או פיירפוקס. הבחירה הנכונה ברורה.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידעתי שלא הייתי ברור ;D

נגיד עכשיו אני גולש לי בפורום הזה להנאתי ורוצה ללחוץ על לינק שמישהו מקשר (שנפתח בעמ' חדש) או על "מפרט מחשב". הקישור לא יפעל עד שהעמוד יטען לגמרי. אני יודע שזה אשמת האנטי-פופאפ כי באחת מהגרסאות הקודמות (או שזה היה במוזילה הרגיל) אפשר לשים צליל כל פעם שנחסם פופאפ ואז כשהייתי לוחץ על לינק הייתי שומע את הצליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד עכשיו אני גולש לי בפורום הזה להנאתי ורוצה ללחוץ על לינק שמישהו מקשר (שנפתח בעמ' חדש) או על "מפרט מחשב". הקישור לא יפעל עד שהעמוד יטען לגמרי.

אני לא רואה הבדל מהותי בין דפדפנים שונים. אולי בכל זאת תוכל לפרט בדיוק מה השלבים לשחזור, ומה התוצאות במוזילה או פיירפוקס מול דפדפנים אחרים? רצוי שהדוגמה שלך תהיה מול אתר עם שרת קצת יותר זריז ועקבי מזה שעליו יושב HWzone (או טוב יותר, שתצרף קטע קוד שמדגים את הבעיה).

אני יודע שזה אשמת האנטי-פופאפ כי באחת מהגרסאות הקודמות (או שזה היה במוזילה הרגיל) אפשר לשים צליל כל פעם שנחסם פופאפ ואז כשהייתי לוחץ על לינק הייתי שומע את הצליל.

האפשרות של הוספת צליל קיימת במוזילה, אבל עדיין לא בפיירפוקס. בכל מקרה, אתה יכול לבטל את חוסם החלונות הקופצים ולראות אם יש הבדל.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...