איזה ספק טוב יותר? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה ספק טוב יותר?

saarxee

Recommended Posts

שתיהם בסדר, בטח למחשב שלך שעד עכשו החזיק אם abpower ועדיין לא נשרף. ל FSP יש הספק גבוה יותר בנתונים, אבל מהצצה לתוך 2 הספקים (ביקורות של אתרי חומרה שבהם ניתן לראות את הספקים פתוחים) הייתי אומר שה SS נראה לי בנוי טוב יותר. כמו כן ל SS יש מאוורר אמיתית וכבלים מוסלבים וגם אלה יתרונות

אם אתה יכול לקנות את שתיהם הייתי לוקח את ה SS, אם אתה יכול לקנות רק את ה FSP קח אותו הוא גם כן בסדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה. מבחינת שקט, מי מהם עדיף?

אגב, יש לי מחשב ישן שמבוסס על 4 ובספק הכוח שלו לא קיימת מדבקה, והמאוורר שלו כן מסתובב והוא תקין כרגע. לפי התוכנה HWMONITOR גיליתי שהמתחים בו יציבים יותר מאשר הבדיקה שביצעתי עם התוכנה הזו אצלי במחשב, במחשב ההוא היציבות הייתה קרובה יותר. האם כדאי להחליף בין הספקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשתיהם יש מאוורר 120, ל SS יש יתרון של רשת מאוורר אמיתית מה שאומר שהיא יותר טובה ושקטה מהרשת החתוכה ב FSP, אבל הרשת של ה FSP חתוכה באיכות גבוהה כך שאני ללא חושב שיהיה הבדל משמעותי - פקטורים אחרים שלא ניתן לדעת כנראה שישפיעו יותר. בסך הכול שתיהם יהיו הרבה יותר שקטים מכל מה שיש לך כרגע

מה דאתה רואה בתוכנות / ב לא אומר כלום על יציבות של מתחים. הדרך היחידה לדעת היא על ידיי סקופ, אם אין לך אז האפשרות השניה היא שתפתח ותבדוק ויזואלית מה קורה בתוך כל מהספקים, או שתצלם ותעלה את התמונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קצת מוזר אך אני לא יודע להבדיל בין קבל נפוח ולבין קבל "גדול" מה שמקרא, לעיתים אני חושב שהגדולים הם המנופחים בעצם. אשמח לתמונה שמראה בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקבל תקין הראש המתכתי שעליו מודפס "X" הוא שטוח לגמרי. בקבל מנופח הראש מנופח החוצה

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Al-Elko-bad-caps-Wiki-07-02-17.jpg

או שהגומיה מהצד התחתון של הקבל יוצאת, כלומר כל הקבל ייראה עומד "גבוה" יותר כשמתחתיו יש גומיה שחורה שיוצאת מתוך הקבל עצמו

קבלים אלקטרוליטים אף פעם לא מתנפחים מהצדדים

בקבלי מתח גבוה לפעמים מעל הראש המתכתי יש פלסטיק לבידוד והוא יכול להיראות מנופח. במקרה כזה תנסה ללחוץ אותו וכך להרגיש איפה בפנים נמצא הראש האמיתי (המתכתי) של הקבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שראיתי - אין קבלים נפוחים. מה עוד אפשר לנסות?

ניתן לבדוק את תקינותו של הספק לפי הקבלים שלו? ואני לא מאמין שאוכל לפתוח אותם כפי שאמרתי, ההורים גם דיי ילחצו מזה חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא רואה קבלים מנופחים, והסתכלת טוב, אז אין....

את הספק פותחים כמו שפותחים כל דבר אחר, לפרק ספק לא יותר מסוכן מלהחליף מנורה בבית, פשוט אל תדחוף ידיים בכוח לאיפה שלא צריך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...