[שמועה] גוגל תציג גירסה "נקיה" של הGALAXY S4 היום בכנס המפתחים - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[שמועה] גוגל תציג גירסה "נקיה" של הGALAXY S4 היום בכנס המפתחים

omrij

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אמרתי שזה נקסוס? הנקודה שלי שאני מעדיף את הנקסוס על מגבלותיו עם מחירו המעולה, גם על פני הסמסונג הזה. אם לשפוט מההיסטוריה, במידה והיה יוצא כעת הנקסוס 5, מבחינת החומרה הוא היה לא פחות מהגלקסי 4, אך בכמעט חצי מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנקסוסים יש 2 בעיות מבחינתי

1-בטריה לא נישלפת

2-אין חריץ לכרטיס

המחיר עצמו פיצוץ חוץ מיזה ,לפחות עד שהדגם מיתישן

בגדול היתי מעדיף הכרזה על 10 חדש ,כי אני מרוצה מהניוט שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אני מסתכל על זה כעל 350 ולא 300, כי 8GB זה פשוט כלום. שנית, בישראל, זה לא כ"כ פשוט באמת להשיג את המכשיר במחיר הזה. בפועל, הוא עלה/עולה כמו ה S3 (ויש ל S3 יתרונות עליו).

ובגדול, אין ממש עם מה להתווכח. ברור שבמחיר מסובסד שמביא אותו לרמות מחיר של מכשירים סינים, הנקסוס מנצח הכול. גם עם החסרונות שלו (ויש לו).

אתה בעצם מבקר את סמסונג/גוגל על התמחור של ה S4 - אבל עובדה שכן קונים מכשירים יותר יקרים. למה אנשים בארה"ב (שיכולים להשיג נקסוס 4 בקלות) מזמינים משהו אחר חוץ מהקסוס, אני לא יודע. אבל עובדה שסידרת הגלקסי S מוכרת בטירוף. בסה"כ ה S4 מכשיר מדהים. חומרתית, הכל שם הכי טוב שיכול להיות. סביר שלא ימכרו אותו בזול.

בנקסוס 4 לא הכל הכי טוב שיכול להיות (כך גם היה ברגע היציאה), פרט למעבד+זכרון. המסך שלו לא כזה טוב, בינונית, אין חריץ הרחבה, שביר בטירוף. אז נכון, הוא עדיין כנראה המכשיר המשתלם ביותר. אבל זה לא שגוגל מכרו הכי הרבה בהכי מעט, הם מכרו דיי הרבה בדיי מעט. יש כאלה ש"דיי הרבה" זה לא מספיק להם והם רוצים "הכי הרבה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי 300 $ יקר יותר.. 650-350=300.

בישראל המחיר הוא זהה פלוס-מינוס אך תוסיף מיסים. אך גם על ה S4 יש מיסים, ועל כל ה 650 $. זאת אומרת שההבדל בינהם מסתכם ב 405 $ לאחר מיסים.

בארה"ב אנשים קונים מכשירים יקרים בעיקר כי זה עולה להם אותו הדבר או כמעט אותו הדבר. 100 $ או 200 $ עם חוזה. (ללא חוזה גם השיחות יקרות) אבל באופן כללי, הרבה בני אדם קונים עם העיניים - ויקר יותר = טוב יותר לדעתם.

הנקסוס 4 לא מושלם. אך לאחר החסרונות שלו והיתרונות שלו, ובעיקר העבודה שאתה יכול לקנות כמעט 2 נקסוסים במחיר של S4 אחד, לטעמי מכסה על החסרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו העובדה שזה דגם של s4 לא אומרת שיהיו פורטים לגרסאות הרגילות של ה s4 תוך רגע? (זאת אומרת שעדיף לקנות את הדגם הזול שמוצאים מתוך הנחה שיהיה פורט מהר?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...