עזרה בשדרוג המחשב לעבודה גראפית - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בשדרוג המחשב לעבודה גראפית

madix

Recommended Posts

יש לי מחשב מלפני כמה שנים:

Intel E8400@3.0

4GB זיכרון (לא זוכר בדיוק איזה סוג, לפי התקופה כנראה DDR2)

AMD 4780HD 512MB

Corsair 500W CX

עד עכשיו עבדתי עליו לעבודה משרדית, אינטרנט עם הרבה טאבים, אופיס, משחקים (לא על הגדרות הכי גבוהות) וכו' והוא עבד מעולה.

לאחרונה התחלתי להתעסק עם Photoshop ו-Lightroom והוא פשוט לא סוחב שעושים הרבה עריכה לתמונות.

חשבתי שהצוואר בקבוק הוא הכונן הקשיח כי התמונות שמורות על כונן חיצוני איטי, אבל לא הרגשתי שיפור שהעברתי אותם לכונן הפנימי (נראה לי ש-lightroom מעלה את התמונות לזיכרון שהוא עובד עליהם)

עשיתי OC למעבד ל-3.6GHZ, אבל שוב, לא שיפור משמעותי.

בדקתי את הזיכרון בזמן עבודה על התוכנות, יש בערך 1GB פנוי.

יש למישהו המלצה, איזה רכיב כדאי לשדרג כדי להשיג יותר ביצועים בתוכנות האלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה! לפי זה אני מבין שדוקא או רייד, ולהתקין מ"ע 64 ביט כדי שהתוכנות יוכלו להשתמש ביותר אמור לעזור.

אם אני צריך להגדיל את הזיכרון שיש לי, הייתם ממליצים לקנות עוד 4GB, או שכבר יהיה עדיף לקנות שילוש חדש?

הלוח אם שלי הוא: GA-EP45-DS3L.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* מערכת הפעלה 64 ביט. יש סיבה לא להתקין היום (בלי קשר לשימוש בPhotoshop)?

* איחסון עם ביצועים טובים היה תמיד הדבר הבסיסי ל scratch disk בעבודה עם Photoshop. ברגע שעובדים על הרבה תוכן עם רזולוציה גבוהה במקביל, בהחלט מרגישים את השינוי.

* RAM יהיה מאחולס לפי גדול הפרוייקטים שתטען באותו רגע. לצורך העניין, אם מדבור על web design - אין שום צורך בהרבה זיכרון.

בסופו של דבר, הכל תלוי במורכבות וסדר גודל הפרוייקטים שאתה עובד עליהם.

תשים לב גם למידע שיש בסטיקי:

http://hwzone.co.il/community/threads/419042-%D7%9E%D7%A4%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%92%D7%A8%D7%A4%D7%99%D7%A7%D7%94-%D7%92%D7%A8%D7%A4%D7%99%D7%A7%D7%90%D7%99%D7%9D-%D7%9B%D7%A0%D7%A1%D7%95!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...