שאלה לגבי כרטיס מסך מובנה ועבודה עם פוטושופ - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי כרטיס מסך מובנה ועבודה עם פוטושופ

charm

Recommended Posts

היי חברים

מזמן לא הייתי ותמיד טוב לחזור.

רציתי לשאול אם מתכננים לקנות מחשב לצלם שמתעסק עם תמונות ועבודה עם פוטושופ בהנחה שהוא קונה מחשב עם מעבד I7 3770 ו16 גיגה

האם הכרטיס מסך המובנה שבלוח אם (asus P8z77-V LE) מספיק או שכדאי לרכוש גם כרטיס מסך בנוסף ?

תודה לעונים

ארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי שיהיה כלשהו בסיסי אפילו, כי ב-CS6 יש פילטרים ופעולות עיבוד תמונה שדורשות גם עיבוד מהכרטיס מסך. עם זאת, המעבד החזק, זיכרון פנימי גדול וכדאי גם SSD בתור כונן ראשי יתרמו יותר לעיבוד חלק ומהיר.

הליבה הגרפית במעבד - 4000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה חברים

chevy אכן מתוכנן לשים גם כונן ורציתי לשאול בנושא הזה האם כדאי שהווינדוס יותקן על ה או להתקין את הווינדוס על הדיסק הקשיח הרגיל ולהשתמש ב ככונן בשביל הפוטושופ (קראתי במאמר שפוטושופ צריך דיסק קשיח שישמש כ scratch) ולפי מה שהבנתי מהם הם דוקא הציעו להתקין את הווינדוס על דיסק רגיל ואת ה scratch לSSD

מה דעתכם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתמש רגיל שלא עובד ב batch ים מטורפים אלא ידנית על כל תמונה יכול להסתדר יופי בלי כרטיס מסך עם מחשב כזה. ה יתן שיפור הרבה יותר משמעותי ואם אפשר אני התקנתי גם מערכת הפעלה גם את התוכנה גם את ה קבצים בקיצור... הכל על ה ....

כשאתה מסיים פרוייקט תעביר ל hdd....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתמש רגיל שלא עובד ב batch ים מטורפים אלא ידנית על כל תמונה יכול להסתדר יופי בלי כרטיס מסך עם מחשב כזה. ה יתן שיפור הרבה יותר משמעותי ואם אפשר אני התקנתי גם מערכת הפעלה גם את התוכנה גם את ה קבצים בקיצור... הכל על ה ....

כשאתה מסיים פרוייקט תעביר ל hdd....

תודה KDANI איזה גודל ה שלך? התכנון שלי לקנות 128 גיגה של

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...