יאיר לפיד נואם בכנסת - עמוד 18 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יאיר לפיד נואם בכנסת

TheCrow34

Recommended Posts

• תגובות 279
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אני אהיה לרגע ציני ובוטה. סבא שלך וגם עוד של סבים כמותו לא משתלמים למדינה יותר ממעשנים שעובדים קשה ומתים צעירים יותר.

שאני אבין, אתה מציע להוריד את איכות החיים, ואת אורך החיים, כי כך יהיה יותר נוח לעשירים(שיחיו באיכות ובריאות עד גיל מופלג) לנצל את שאר האוכלוסיה?

כשאתה אומר המדינה מרוויחה, למי אתה מתכוון?

slave-beaten.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא הבנת מה אני מנסה לומר.

ליצור בכוונה קבוצה של אנשים מנוצלים עם תוכלת חיים קצרה רק כי הם משתלמים יותר לקבוצת מיעוט עשירה, זה כן עבדות.

לטעון שזה טוב למדינה זאת חשיבה של בעלי עבדים.

כי אם המדינה היא של כולם באופן שווה, הרי שטובת המדינה היא טובה כל האזרחים, ולא רק קבוצה נצלנית מסויימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000857756#fromelement=hp_firstarticle

הדבקה מגלובס:

לפיד לגולש בפייסבוק: "לך חפש עם פנס ומימיה אם התנגדתי למאגר הביומטרי... לא הפרתי הבטחה"; חיפוש בגוגל מוכיח: יש עתיד דווקא כן התנגדה למאגר

טוני לברוב הצליח לעצבן את לפיד בפייסבוק: "הבטחת להתנגד למאגר הביומטרי. מה קרה? האנטי-פופוליזם בוער בך חזק בימים אלה, הא?"

27/06/2013, 15:51

מבוכה ליאיר לפיד, יו"ר מפלגת יש עתיד: ביקורת שהופנתה היום (ה') כלפי לפיד בפייסבוק בדבר הבטחתו לפני הבחירות להתנגד להקמת המאגר הביומטרי גררה הכחשה נמרצת מצד לפיד, אולם חיפוש פשוט באינטרנט מראה שלפני הבחירות הבטיחה מפלגת יש עתיד להתנגד למאגר הביומטרי.

"תקן אותי אם אני טועה", כתב טוני לברוב ללפיד, "אבל הבטחת להתנגד למאגר הביומטרי. מה קרה? האנטי-פופוליזם בוער בך חזק בימים אלה, הא? איך זה מרגיש המעבר הזה מחולצה שחורה ומגפון ביד, שעה שאתה מזיע עם אלפי המפגינים בכיכרות, לחליפה שחורה וחיוך מבטיח לשווא ומדושן? האם החולצה המגפון והצעדה שלך הייתה תחפושת או שמא מה שאתה עושה עכשיו הוא המשחק?".

לפיד לא נשאר חייב והשיב ללברוב בזו הלשון: "לך טוני, חפש וחפש, עם פנס ומימיה, ותגיד לי אם תמצא מקום אחד שבו התנגדתי למאגר הביומטרי... לא יילך, כל הנסיון הזה לטעון שהפרתי הבטחות שמעולם לא הבטחתי, פשוט לא יילך".

-g-lappp-g-550.jpg

אלא שכאמור, חיפוש פשוט בגוגל מראה כי מפלגת יש עתיד אכן התנגדה למאגר הביומטרי לפני הבחירות, בניגוד גמור למה שאמר היום לפיד. בכתבה שפורסמה באתר חדשות ערוץ 2 תחת הכותרת "איזו מפלגה נגד חוק 'האח הגדול'?" ב-25 בדצמבר, הביעה מפלגת יש עתיד התנגדות למאגר הביומטרי.

יתרה מכך, באתר איגוד האינטרנט הישראלי מובאת התגובה המלאה של יש עתיד למאגר הביומטרי, מינואר 2013, ערב הבחירות: "מפלגת 'יש עתיד' מתנגדת להקמתו של מאגר ביומטרי. הסכנה הנשקפת לפרטיותם ולביטחונם של אזרחי כתוצאה מפריצה אפשרית - שאירעה בעבר - במאגרינתונים של הממשלה, ונפילתם של הנתונים בידי גורמים עוינים אינה מצדיקה מאגר ביומטרי, שאת המטרות להקמתו ניתן להשיג גם באמצעים אחרים".

התגובות ברשת לא איחרו לבוא. בדף הפייסבוק "יאיר, כנראה שכן צריך להוציא תעודת בגרות", שם מובעת התנגדות חריפה ללפיד, נכתבו תגובות בגנות לפיד כגון: "כל הנסיון הזה לטעון שהוא מעולם לא הבטיח הבטחות שהוא מפר, פשוט לא יילך"; "נו מה אתם רוצים... כתוב שם ש'יש עתיד' מתנגדים לזה, לא יאיר לפיד. בא לי לבכות"; "הי, זה לא חוכמה - הוא אמר פנס ומימיה, לא גוגל"; "אל תבלבל אותו עם עובדות.... הוא יודע לקרוא בכלל יאיר??"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו ממש לא פעם ראשונה שפוליטיקאי מפר הבטחת בחירות. זו כן פעם ראשונה בה פוליטיקאי מרכזי מפר את הבטחתו בעניין מרכזי, משקר במצח נחושה לגבי ההבטחות שהבטיח ועוד מעז להשתלח במי שחשף את השקר - והתקשורת מתעלמת לחלוטין מכל העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו ממש לא פעם ראשונה שפוליטיקאי מפר הבטחת בחירות. זו כן פעם ראשונה בה פוליטיקאי מרכזי מפר את הבטחתו בעניין מרכזי, משקר במצח נחושה לגבי ההבטחות שהבטיח ועוד מעז להשתלח במי שחשף את השקר - והתקשורת מתעלמת לחלוטין מכל העניין.

פעם אחרונה אמרת שהתקשורת משתלחת בלפיד מהרגע שהבינה שהוא הצטרף לנתניהו ולא לשמאל ועכשיו אתה אומר שהיא מגנה עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קורא למאגר הביומטרי "עניין מרכזי"?

הנושא אפילו לא הופיע במצע של רובם המוחלט של המפלגות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובה שלך הזויה מהמילה הראשונה ועד האחרונה.

1. לפי התקשורת, זאת ממש לא הפעם הראשונה שבה לפיד מפר את הבטחותיו.

2. קשה להגיד שהוא משקר במצח נחושה לגבי ההבטחות שהבטיח- זה היה כתוב במצע של המפלגה, אבל הוא התייחס לטענתם לעמדתו האישית.

3. התקשורת ממש לא מתעלמת לחלוטין, רחוק מזה. התקשורת מעניקה לסיפור בדיוק את המשקל שמגיע לו (שהוא די נמוך, לאור החשיבות הנמוכה שלו):

http://www.mako.co.il/nexter-internet/security/Article-aaf08c144d58f31006.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=565984153

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000857756

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=987419

בקיצור, לך תתמרמר על נושאים חשובים לשם שינוי, זה לא המקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...