[נערך] נתב עד כ- 200 שקלים - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[נערך] נתב עד כ- 200 שקלים

Sven

Recommended Posts

ראוטר זול לא בטוח יוכל להתמודד כמו שצריך עם קו 100Mb מבחינת כוח העיבוד של הראוטר. אני לא יודע איך המעבד של 1043 מתמודד עם קו כזה, אולי מישהו עם המכשיר יוכל להרחיב.

בנוסף, כאשר כניסות ה LAN של הראוטר הם 100Mb, לא תגיע לעולם למהירות זו באינטרנט וב LAN, מכיון שישנו OVERHEAD.

אל תתבלבל יותר מדי.. כנראה אלו עם התלונות לא הגדירו נכון / עם בעיות אחרות, או שהראוטר שלהם פגום וצריך להחליפו. תבדוק רק אם ישנם כאלו עם אותו דגם שמחזיקים דומה לשלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה kalen, הבנתי, אבל ממה שראיתי על נתבים מסוימים בעלי חיבור 10/100 אותו OVERHEAD יכול להיות מאד נמוך שכן הם מגיעים למהירויות גבוהות מאד.

ראיתי שמוכרים בזיגזאג לינקסיס/סיסקו e900, הוא עולה יותר ממה שחשבתי להוציא תחילה (230 שקל) אבל לא מצאתי עליו שום דבר רע באינטרנט

הוא יספק את הצרכים שלי?

chief, אתה וחברך המומחה סותרים אחד את השני, אפשר לפחות הסבר קצת יותר מפורט?

הסתירה היא בקשר לאסוס.

אשמח לתגובה לשאלות הנ"ל, כמו כן, שמתי לב שללינקסיס 900 וה- 1200 יש אותה חומרה, אם אני מתקין עליהם קושחה צד שלישי, הם יתפקדו באותה צורה, לא? (וכך גם הנתבים של טיפילינק, לא? אולי חוץ מהגיגהביט לאן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו סתירה?

כשמחברים את האסוס למודם הוט, הוא יכול לעבוד רק בתור נקודת גישה ומתג.

במקרה כזה צריכים להשאיר את המודם בתור נתב.

יוצא דופן זה מקרה של חיבור ללא חייגן, שאז יוכלו להתחבר עד 3 מכשירים למודם ולקבל IP חוקי, אבל גם זה לא תמיד.

בקשר לקניית נתב חדש.

אם אתה קונה נתב במהירות של 100Mbps אתה מגביל את עצמך בפועל למהירות תיאורתית של עד 90Mbps עקב תקורה בנקודות שונות.

מעשית צריכים למצוא מבחנים ברשת, כי יש נתבים שלא מגיעים בפועל גם ל50 אחוז מהמהירות המקסימאלית ביציאת הWAN שלהם.

אם אתה קונה של 1Gbps אתה יכול להשתמש בכל מהירות האינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, נעזוב את האסוס, אני לא רוצה להכנס לויכוח שאני מבין בו מעט, יכול להיות שפשוט לא הבנתי אתכם.

נניח שאני רוצה לקנות ויותר מדאיגות אותי תגובות (לא מעטות) של אנשים בנוגע ליציבות של מוצרים של TP-LINK מאשר תקרת מהירות של 90mbit/sec.

מה יהיה מומלץ בתקציב של 200 (50+-) שקלים?

האם E900 של לינקסיס יספק את הצרכים שלי? (אני מסתמך פה על בנצ'מארק של ה- E1200 באתר smallnetbuilder, היות ויש להם את אותה החומרה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...