[נערך] נתב עד כ- 200 שקלים - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[נערך] נתב עד כ- 200 שקלים

Sven

Recommended Posts

chief, מה שאתה אומר סותר את הנאמר לי מנציגת שירות טכני של , אבל במידה וכך הדבר, אני מאד מרוצה. אצטרך לבדוק את זה יותר לעומק כשאחזור הביתה.

(צריך לחבר בין המודם והנתב עם כבל מוצלב? אם זה מצוין במדריך הנ"ל אין צורך לענות, עדיין לא קראתי אותו לעומק.)

Kalen, הספקית שלי היא בזב"ל, ללא חייגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וזה כי ההוראות שלהם אוסרות להגיד זאת ללקוח.

במצב כזה אתה לוקח 3 כתובות IP חיצוניות שונות מהפול של הספקית שלך. זאת אומרת כמו 3 מנויים.

הם לא מעוניינים שתעשה כך, אך הם לא חוסמים את זה כנראה מפאת תופעות לוואי שיהיו ללקוחות במידה ורק התקן אחד יוכל למשוך כתובת IP.

לדוגמה, הלקוח החליט להוסיף ראוטר או להחליפו. אם רק יוכל למשוך IP אחד בתקופה נתונה, על כל שינוי ראוטר או מחשב אם אין ראוטר, ההתקן החדש לא יקבל כתובת IP, ויהיה צורך לדבר עם .

כבלים רגילים. ציוד תקשורת מודרני כולל כרטיסי עושים הצלבה אוטומטית במידה ויש צורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אכן ניתן להשתמש ביותר מחיבור אחד בהוט בוקס שזה מצוין.

אני מנסה לגרום לאסוס לעבוד כנקודת גישה אלחוטית ואני לא כ"כ מצליח, המחשב הנייד שלי מחובר לאסוס בשביל ההגדרות, והאסוס מחובר להוטבוקס בכבל רגיל (לא מוצלב).

כיביתי את ה- DHCP שלו.

לגבי הכתובת החדשה שאני צריך לתת לנתב, לא משנה מה אני כותב, אחרי שהראוטר מאתחל אני לא יכול לגשת אליו.

ההוטבוקס הוא מודם בלבד, ואין ממש הגדרות שאני לא לעשות איתן משהו בתפריט שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שיש כאן קצת בלבול.

לא תוכל לחבר את הנתב הנ"ל להוטבוקס כשהוא במצב מודם בלבד.

הנתב הזה אמור להתחבר כמתג ונקודת גישה. והוא אינו יכול לתפקד כנתב בצורת החיבור הזאת.

וזה אומר שצריך מאחוריו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, תודה על האישוש, פחות או יותר הגעתי למסקנה הזו בעצמי אחרי חיפוש באינטרנט... חבל מאד.

טוב, נראה שהאפשרות היחידה שלי היא לקנות נתב חדש.

האם נתב כמו ה- tl-wr841n או dir-615 יספקו את הצרכים שלי? (אני עם תשתית של וספק בזב"ל, חיבור של 100mbit, הדרישה היא לנתב יציב שידע לתת מענה ל- 2 מחשבים מחוברים קווית, וטלפון מחוברים אלחוטית - במרחק מקסימלי של 7 מטר עם קיר אחד באמצע)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה היא שבשביל להגדיר את ההוטבוקס כראוטר זה תוספת של עשרה שקלים בחודש (מה שביקשתי במקור) אבל בגלל שהשידור שלו חלש אני מעדיף לקנות ראוטר חיצוני ולא לשלם את התוספת על ההוטבוקס.

אם יש עדיף בתקציב או משמעותית טוב יותר בתוספת קטנה, אשמח לדעת.

במידה ולא, אקנה את אחד מהם בשבוע הבא.

שוב, תודה רבה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה כבר הולך על הרכישה של פרטי אז אני לא ממליץ לך על ה TP-LINK 1043 יש איתו המון בעיות של חוסר יציבות בממשק WEB וגם ה WIFI שלו לא עוצמתי במיוחד אם לא מתקינים לו גרסאות צד שלישי שזה כאב ראש גדול.

עדיף ללכת על דגמים פשוטים וזולים כמו ה 841 שלהם, או על ה D-LINK 615 שהוא מצוין לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אכן ניתן להשתמש ביותר מחיבור אחד בהוט בוקס שזה מצוין.

אני מנסה לגרום לאסוס לעבוד כנקודת גישה אלחוטית ואני לא כ"כ מצליח, המחשב הנייד שלי מחובר לאסוס בשביל ההגדרות, והאסוס מחובר להוטבוקס בכבל רגיל (לא מוצלב).

כיביתי את ה- DHCP שלו.

לגבי הכתובת החדשה שאני צריך לתת לנתב, לא משנה מה אני כותב, אחרי שהראוטר מאתחל אני לא יכול לגשת אליו.

ההוטבוקס הוא מודם בלבד, ואין ממש הגדרות שאני לא לעשות איתן משהו בתפריט שלו...

לא מספיק לכבות את ה-DHCP, צריך גם לכבות את ה-NAT של ה-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה קשור למהירות האינטרנט? זה לא ה- LAN בין המחשבים שמחוברים קווית בלבד?

כל הסיפור הזה עם הנתבים קצת מבלבל אותי, פחות או יותר על כל שאני קורא עליו (והוא במחיר סביר) יש לא מעט תגובות משבחות ובערך אותה כמות של תגובות קוטלות.

אני גם לא מצליח למצוא מקור טוב להשוואות בין הנתבים הפחות יקרים (אולי חוץ מ- netchief ו- smallnetbuilder, אבל גם בהם הרוב המוחלט של הנתבים יקרים).

בנוסף לכל זה אני גם לא באמת מבין ברשתות אז גם קריאה של חומר על הנתבים לא תמיד עורזרת לי בהחלטה.

מה- DIR 615 ירדתי, קראתי עליו יותר מדי תגובות לא טובות. על ה- 841 לא מצאתי שום דבר רציני. ה- 1043 גם עולה יותר ממה שהתכוונתי להוציא וגם עליו קראתי לא מעט תגובות לא טובות.

ראיתי שמוכרים בזיגזאג לינקסיס/סיסקו e900, הוא עולה יותר ממה שחשבתי להוציא תחילה (230 שקל) אבל לא מצאתי עליו שום דבר רע באינטרנט

הוא יספק את הצרכים שלי?

chief, אתה וחברך המומחה סותרים אחד את השני, אפשר לפחות הסבר קצת יותר מפורט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...