הנהלת קהילת Battlefield מחפשת מנהלים - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנהלת קהילת Battlefield מחפשת מנהלים

SpeeNTro

Recommended Posts

שם מלא:רועי WAIT FOR IT עופר

ניק:Acequake

סקייפ:blofer123

אימייל:royofer123@walla.com

התפקיד שאני רוצה להתקבל אליו:Inspector

ניסיון קודם:אני ידוע בתפקידי בתור ממלא שרתים.

למה אני חושב שלי מגיע יותר מכולם להתקבל לתפקיד זה: ראשית כל,אני רוצה לציין שאני קיבלתי את הכי הרבה באנים בקהילה הזאתי,מכאן נובע שאני מכיר את כל חוקי היסוד של הקהילה,מכיוון שעברתי כמעט על כולם. אני רוצה לעזור לקהילה להתפתח ולגדול.

אני פעיל מאוד ועוזר לאנשים בקהילה בכל מה שהם צריכים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם מלא: בר

ניק: APchiii

סקייפ: apchiii2

אימייל: APchiiiBar@walla.com

התפקיד שאני רוצה להתקבל אליו: Inspector

ניסיון קודם: אין

למה אני חושב שלי מגיע יותר מכולם להתקבל לתפקיד זה:

אני פעיל מאוד בטיאס עוזר למלא שרתים חברותי בן אדם שאוהב לעזור ומוכן לתרום מעצמו למען התפתחות הקהילה הישראלית במשחק BF... אני מוכן לתת מעצמי את מלוא 100 האחוזים על מנת להתקבל לתפקיד ולעזור לפתח את הקהילה, בנוסף המנהלים מכירים אותי בתור שחקן ויודעים שאם אני לוקח משהו ברצינות אני אלך איתו עד הסוף וגם וותיק מימי BC2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מועמדות להנהלה:

שם מלא: רועי אלישר

שם משתמש: Mon6ooSe

אימייל:biearkoff@gmail.com

תפקיד מועדף: אני חושב ש "registar"

ניסיון קודם: מנהל פורום L4D בקהילת "גיימר" כשנה וחצי.

לא חושב שמגיע לי להיות יותר מכולם, מי שרוצה לתרום שיתרום גם אם הוא לא מנהל:

גם אם לא אהיה מנהל אשמח לעזור לקהילה, אני לא יכול לתת הרבה מדי מעצמי עקב עבודה בחברה להנדסה אזרחית שלוקחת רוב מהזמן שלי, וגם חשובה מאוד, אבל, אוכל להיות וורסטילי ולעבוד במקביל גם בפורום בהנחיית שחקנים חדשים שמגיעים לקהילה בין אם הם רשומים או לא, זה לא משנה כל אחד צריך הנחייה, הנסייון שלי במשחק הוא מהבטה שהוא יצא, ועד היום, ברשותי כל העותק המקורי + כל ההרחבות של המשחק כולל BF4 וכל ההרחבות אליו גם כן.

בין כך לפי דעתי ההנחיה לא צריכה להיות רק ל BF אלא גם ל שהוא הכלי המתווח בין השחקן לבין תקיית המשחקים הדיגיטאלית שלו.

בנוסף יש את EA ID ואת FROSBITE שאותם אין לזנוח ויש להבין ולעקוב אחרי ההתפתחויות במנוע FROSBITE 2 שממנו אנו מנצלים רק בערך 20% במשחק כיום.

יש הרבה דברים שצריך לדעת בקהילה ואולי אוכל לעזור, גם אם לא אצטרף בתור מנהל אוכל לעזור בתור משתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ניק:Moshe.S

סקייפ:MosheAce

אימייל:moshe35008@walla.com

התפקיד שאני רוצה להתקבל אליו: מנהל בדרג גבוה

ניסיון קודם:FXP,WARRIORS,GAMEX

למה אני חושב שלי מגיע יותר מכולם להתקבל לתפקיד זה: כי אין חכם כבעל הניסיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניק: ShayHQ ,shay154

סקייפ: comandotara20

אימייל:shayizaki@walla.co.il

התפקיד שאני רוצה להתקבל אליו: Register

ניסיון קודם: אין

למה אני חושב שלי מגיע יותר מכולם להתקבל לתפקיד זה: רק מסיבה אחת שהייתי צריך להיות REGISTER עוד ליפניי הרבה מאד זמן

כמו שידוע הקהילה הקודמת WARRIORS לפניי שנסגרה הייתי מועומד לתפקיד REGISTER אבל הקהילה נסגרה אבל כעת שהקהילה נפתחה מחדש רק עם ספונסר אחר אז אני מרגיש חובה לתרום קצת זמן מזמני הפנוי בישביל הקהילה , אני לא נמצא בקלאנים מה שמגדיל לי את הזמן הפנוי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

ניק: Barowser

סקייפ: barpeled123

אימייל: barpeledmail@gmail.com

התפקיד שאני רוצה להתקבל אליו: gather manager

ניסיון קודם: הייתי אדמין בקהילות ישנות, נהניתי והגיע זמני להוכיח את עצמי שנית.

למה אני חושב שלי מגיע יותר מכולם להתקבל לתפקיד זה: לדעתי, מגיע לי לא מפני מכולם בגלל שמי אני שאגיד שאני טוב יותר על פני אחרים?

לדעתי מגיע לי להתקבל לתפקיד זה מפני שיש לי זמן להשקיע ואני רוצה להחיות את קהילת באטלפילד 4 מפני שציפיתי מקהילת HWzone להיות פעילה ומלאה ואני חושב שאני אצליח לעשות זאת בעזרת גאטרים, מילוי שרתים(יש לי מלא זמן כרגע) ועוד גוון של דברים שאוכל לעזור בהם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

שם מלא: גיא פורר

ניק: Guy

סקייפ: guy_forer6

אימייל: tomran14@gmail.com

התפקיד שאני רוצה להתקבל : Gather Manager

ניסיון קודם: *אין ניסיון

למה אני חושב שלי מגיע יותר מכולם להתקבל לתפקיד הזה: אני בן אדם אחראי מאוד ובוגר מאוד.

אני משקיע מאוד בדברים שאני עושה, אני חושב ומפעיל שיקול דעת רבה לפני כל החלטה שלי.

אני מאוד אוהב תחרויות ודברים תחרותיים. אני משחק הרבה שעות בבאטלפילד .

אני אחראי מאוד כאשר מדובר בישיבות צוות גם בזמן שלהם וגם ברעיונות איך לקדם את הקהילה.

אני רוצה ללמוד עוד יותר גם בניהול וגם במשחקים ולהכיר כמה שיותר ילדים.

וכמובן שאני רוצה לעזור ל- HwZone לגדול ולהתפתח ולכן אני חושב שאני יכול לתרום לקהילה של HwZone ! :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם מלא: מיכאל

ניק: G3nd

סקייפ: m.and.i1

אימייל: elbaz.michael@elbitsystems.com

התפקיד שאני רוצה להתקבל אליו: Registrar

ניסיון קודם: מתכנת VB, מתכנת sub language לחברת TeamSpeak (בשנת 2006-2008)

גיימר וראש צוות ניהול תיכנות באלביט מערכות

למה אני חושב שלי מגיע יותר מכולם להתקבל לתפקיד זה:

כי יש לי את הניסיון

הבגרות

וההבנה בכל היוצא בTeamSpeak ובתוספות למינהם בכדי לשפר את השרת, את הקהילה ואת מערכות הנוכחות :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

שם מלא: אופק שניידר

ניק: apchiquakaz \ Boxer

סקייפ: ofekschneider

אימייל: ofeksch957@gmail.com

התפקיד שאני רוצה להתקבל אליו: Inspector

ניסיון קודם: אין כל כך

למה אני חושב שלי מגיע יותר מכולם להתקבל לתפקיד זה: מכיוון שאני אחראי ומשקיע ונמצא הרבה בטים ספיק ובנסוף לכך, אני משחק הרבה בבאטלפילד 4 מה שיעזור לי לעזור לאנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

קודם כל בוקר טוב, ושנית תודה רבה אנחנו נסתכל על הממצאים ונחזור אלייך, בינתיים תוכל להיכנס לטים- ספיק שלנו שממוקם בכתובת איי פי הבאה

212.199.164.135

וגם הכנס לפה ותקרא קצת על הקהילה זה מעניין לוקח רק 5 דקותhttp://hwzone.co.il/community/threads/540023-%D7%98%D7%99%D7%9D-%D7%A1%D7%A4%D7%99%D7%A7-%D7%A7%D7%94%D7%99%D7%9C%D7%AA-BF-HWZone

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם מלא: itai Sanchez

ניק: HDtetris

סקייפ: bluecrystal2896

אימייל: karizma052@gmail.com

התפקיד שאני רוצה להתקבל אליו: Gather Manager

ניסיון קודם: לא קיים עדיין

למה אני חושב שלי מגיע יותר מכולם להתקבל לתפקיד זה: אני בוגר אני נמצא רוב הזמן בts לפחות 5 שעות.

יש לי קול בוגר חברותי אני דובר שלוש שפות עברית, רוסית , אנגלית כך שאין לי בעיה לרשום מישהו שהוא מחו"ל אני נמצא כבר בקהילה איזה חודשיים שלוש ורוצה לקדם אותה! שיבוא עוד אנשים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...