יעוץ והמלצה לפני רכישת HomePlug - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יעוץ והמלצה לפני רכישת HomePlug

romansah9

Recommended Posts

שלום רב לכל חברי הפורום.

ברצוני לשאול את האנשים שמבינים בעניין שבו אני לא יודע כלום בינתיים.

סקירת מצב: אני חי עם ההורים. יש לנו אינטרנט בזב"ל+בזק 20 Mb/s עם ראוטר Dlink 2760u.

הבעיה: המחשב הראשי של הבית שבו כולם משתמשים מחובר ישירות לראוטר ונמצא בסלון. המחשב הנייד שלי לעומת זאת נמצא בחדר שלי (בערך 10-15 מטר קו אווירי שבינהם מפרידה רק דלת עץ). אני משחק מהמחשב שלי (מפרט בצד) לכן מצב הפינגים די חשוב לי. השתמשתי עד עכשיו עם wifi אבל החלטתי שאני חייב לטפל בנושא הזה, מאחר שאני מקבל בזמן האחרון הרבה לאגים ופינגים ממוצע מעל 100 לכל שרת שאני נכנס (bf3).

הפתרון?! חשבתי אולי להשתמש בhomeplug מאחר והוא יכול להיות באמת יציב יותר מה wifi הסורר שלי?

קראתי כבר ביקורות של Netchief כמו זאת http://netcheif.com/Reviews/DHP-500AV/DHP-500AV.htm?no_redirect=true

ואני עדיין לא סגור אם זאת באמת השקעה משתלמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק שהפינג שלך לראוטר הוא מעל 5MS, ניסית לבצע פינג לראוטר? תעשה למשך זמן שגם תוכל לראות קפיצות אם יש כאלו.

בקשר להום פלאג, התקנתי כזה של בזק, שיש לו גם משדר אלחוטי, התקנתי למישהוא אחר ככה שאין לי נסיון מספיק עם זה אבל סך הכל זה עובד סבבה, יש בקומה העליונה בלי בעיות, לדעתי זה הפתרון הכי טוב להגדל טווח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי בדיקה קצרה- ממוצע זמן גישה לראוטר מהמחשב הנייד הוא 5ms, עם קפיצות אקראיות עד ל 30ms כל כמה שניות.

הפינג מהמחשב הראשי לאינטרנט הוא בין 15-45 ms (תלוי בזמן והעומס).

כמו שאמרתי הכל נראה יחסית טוב, אבל בסופו של דבר הפינגים לשרתי משחק כמו BF3 במצב הכי טוב הוא 80ms וגם אז אני חווה לאגים.

סעיף ששכחתי להזכיר: עוד כמה חודשים אנחנו עוברים דירה. קיים סיכוי שנשדרג (אבל הסיכוי הוא קלוש, מאחר שהמשפחה מסתפקת בינתיים מהחבילה). אני עוד לא סגור על המיקום העתידי של הראוטר והמחשב הנייד, אבל רוב הסיכוים שהטווח שביניהם יהיה אפילו גדול יותר+ יפרידו בינהם כמה קירות.

יש מישהו פה עם ניסיון אישי של homeplug בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...