24" LED 120hz Benq XL2420T Monitor שווה קנייה? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

24" LED 120hz Benq XL2420T Monitor שווה קנייה?

mestido

Recommended Posts

יש כאלה שטוענים שזה לא נותן דבר. אחרים טוענים שזה נותן המון.

מסך 60HZ למעשה מגביל אותך ל60 פריימים לשנייה, ו120HZ זה כפול מכך.

יש שטוענים ש60 פריימים הם די והותר כדי לראות תנועה חלקה, אפילו במשחקי מחשב מהירים, ויש כאלה שטוענים שלא, ואפילו שהביצועים שלהם נפגעים ב60FPS לעומת 80 או 100 או 120.

יש שטוענים שההבדל קיים אך לא משמעותי, או שלא כולם מסוגלים להבחין בו.

יש שטוענים שהוא משמעותי ומובהק ורק מי שלא ראה מסך 120HZ יכול לטעון שאין הבדל. אפילו תנועת העכבר בשולחן העבודה חלקה יותר ב120HZ לטענתם.

אם 3D מראש לא מעניין אותך, הסיבה היחידה שבשבילה 120HZ יכול להיות משמעותי עבורך היא משחקים מהירים. יש כאלה שמשחקים שנים ב60HZ ומבסוטים, וכאלה שמרגישים שגילו עולם אחר עם 120HZ. שווה להתנסות כדי לברר לאיזה מחנה אתה שייך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2600 שקל על מסך שבסופו של דבר הוא מסך מבוסס פאנל TN? נשמע לי מוגזם, עד כמה שהמסך הזה "מגניב". על אחד כמה וכמה כשלא איכפת לך מ 3D.

אתה יכול לשלם אלפיה (פלוס) פחות ולקבל מסך עם איכות תצוגה גבוהה בהרבה (איכות = טווח צבעים רחב ו"אמיתי" יותר וזוויות צפיה גדולות בהרבה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם על אם אתה רוצה מסך 120hz במחיר נורמלי קח את זה - http://ksp.co.il/?select=.1024..230..137..427.&list=1&sort=2&glist=0&uin=14564&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0

אתה יכול כל מסך שיש לו 3d, וחבל לקנות את המסך של benq, לדעתי הוא יקר בגלל השם שיש לו ובגלל שגיימרים מקצוענים פיתחו אותו..

ויש גם מסך ממש טוב של asus

לשאלה שלך - אני רק יגיד לך שאני הייתי רגיל למסך 85hz, ועכשיו עברתי למסך 60, וואלה מרגישים את ההבדל, אבל זה לא הורס את חווית המשחק בכלל.

בסופו דבר אני יגיד לך, אם אתה מוכן להוציא 1800 שקל על מסך והעניין של קצב רענון חשוב לך, לך על זה ותקנה. אם אתה מוכן להתפשר (כמו שאני עשיתי, וזה לא התפשרות גדולה) אז אל תקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך גם את המסך הזה: http://www.goldtop.co.il/show_details.asp?prod_id=29800 שראיתי אותו גם ביד 2 אז אולי ישתלם לך אם כל מה שאתה רוצה זה 120HZ. מסך הLG D2342P הינו 60HZ ולכן הסרתי את הקישור (מוזר מאוד שהוא תלת מימד)

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...