החלפת פרופילים ב Nvidia? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת פרופילים ב Nvidia?

ron533

Recommended Posts

שלום,

עברתי ל לאחר שנים רבות של ATI,

ואני מחפש בדרייבר ללא הצלחה, אחר אפשרות לשמור על פרופילים לסידור המסכים שלי.

למשל לעבור מתצוגה של מסך אחד לשני מסכים כשהמסך השני נמצא במיקום מסויים, כל זה על ידי הוטקי (hotkey) כמו שקיים ב ATI.

קיים דבר כזה? :s05:

כעת אני צריך כל פעם להכנס לדרייבר, לבחור את ריבוי המסכים, ולהזיז את המסך השני למיקום שלו, כשכל פעם אני לא בטוח פוגע בול במקום , קצת זז (וזה משפיע על התצוגה אח"כ) ולשמור. ולחזור על זה כשאני רוצה לבטל ולחזור למסך יחיד או לעבור למיקום אחר של המסך השני, במקום לשמור על הגדרות (Preset).... :pissed:

שאלה נוספת - - האם יש מדריך למשתמש המתחיל ב או ATI עם ריכוז של תוכנות עזר שימושיות יעודיות לכל חברה כמו למשל D3DOverider, ENhancer ואחרים? כך שנדע איזו תוכנה עושה מה ?

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Windows 7 אמורה לעשות זאת יחסית טוב בעצמה - לפחות במעבר בין מסך יחיד לשני מסכים. מקש הקיצור הוא Win+P.

במקרים שיש לך setup יחסית מורכב, של יותר משני מסכים, או שאתה מחליף קונפיגורציות של ריבוי המסכים, זה כנראה לא יעבוד טוב.

יש לnVidia כלי כזה - נקרא nView Desktop Manager והוא עובד טוב (התקנתי אותו בדיוק לפני מספר ימים).

העניין הוא שבשלב כלשהו החליטו להוציא אותו מהדרייברים של הGeforce. אז מה שצריך זה "לגנוב" אותו מהדרייברים של הQuadro, ולהתקין ידנית.

יש כאן שמראה איך:

חפש והורד את גרסת הדרייבר 275 של , כמו בסרטון (בגרסאות חדשות יותר שינו את מבנה הספריות וההתקנה).

בnView עצמו תעשה כך:

* תכוון ידנית את קונפיגורציית המסכים הרלוונטית.

* תעשה Save profile ותיתן לו שם

* אחרי שהגדרת את כל הפרופילים המעניינים, בלשונית Hotkeys אתה יכול לקבוע מקשי קיצור לטעינת כל פרופיל

* שים לב שאת מקשי הקיצור יש להגדיר לכל פרופיל בנפרד ויש לשמור את הפרופיל שוב לאחר ההגדרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...