פורום חברתי ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פורום חברתי ?

gilboag

Recommended Posts

חשבתי שזה פורום חברתי שלא מונע ממטרות רווח - אני מרגיש ממש דביל ונאיבי כרגע...

חשבתי שזאת קהילה מקצועית וחברית שכל אחד מאתנו - תורם לפי יכולתו (וזמנו..)..

חשבתי גם שאם יש משהו שמפריע לנו כחברי הקהילה - מותר לנו להביע דעה בצורה חופשית ובונה (כמובן בלי השמצות סתם ושמירה על רוח חברית ושפה מתאימה..)

עצוב לראות שדיון לגיטימי ננעל כי הוא לא לרוחו של אחד המנהלים.... (כן אני מדבר על דיון הפרסומת הקופצת בפתיחת לינק..)

וד"א - הטיעון של פרסים והגרלות - שמצדיקות את הפרסומות הנ"ל - תופס כלפי מיעוט - אבל כנראה שזה מיעוט שנמצא בעמדה שמאפשרת לו את זה...

יום טוב !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממש ממש מפריעות לי פרסומות בטלויזיה, אני הולך להגיש מכתב כועס להנהלת ערוץ 2. במכתב אכתוב שכולנו חיים במדינה אחת קטנה ושאנשים מזמנם מפיקים תוכניות נהדרות ושגם ככה משלמים להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שזה פורום חברתי שלא מונע ממטרות רווח - אני מרגיש ממש דביל ונאיבי כרגע...

אם יש לך איזשהו מודל עסקי בו אפשר לכסות את כל ההוצאות שכרוכות בתחזקה וניהול של אתר כזה, אתה יותר ממוזמן להציע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הצעתי הצעה טובה ("פשרה" אם תרצה לקרוא לה כך) שזכתה להתעלמות מצד ההנהלה (אני בטוח שלא חידשתי להם כלום...).

האופן הנוכחי זה בלתי נסבל, ואני אעדיף כבר באמת להעתיק לינקים ידנית, אם לא לשום למטרה אחרת חוץ מלעשות דווקא.

לשים פרסומת בצורה כזאת, זה מאוד אגרסיבי ודי מגעיל... והייתי מצפה מפורום של חננות מחשבים, שיהיה בעל הבנה טובה יותר להלך הרוחות של ציבור גולשיו.

לתקוף את הגולשים בפרסומות לא יעשה דבר חוץ מלפגוע באתר.

ודי לנעילת הטראדים! אם יש חוסר עניין בטראד הוא כבר יגווע מעצמו, אחרת למה לנעול? מספיק להיות אח גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתי לכתוב תגובה מפורטת על כמות הזמן, המאמץ והכסף שמושקעים באתר אבל רמת ותוכן התגובות כאן פשוט דוחים אותי. מיעוטים? לעשות דווקא? מה נסגר אתכם? האתר מלא מאוד בתוכן - חדשות, מדריכים, כתבות וכו'. תוכן עולה כסף ולמי שעדיין לא עבר כאן את גיל 18 - כסף לא צומח על העצים. כל כמה חודשים מתעורר מישהו עם אותה "טענה" כלפי האתר. אני יודע שלי אישית זה נמאס ואני משער שגם לשאר המנהלים ומכאן התגובות הציניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתי לכתוב תגובה מפורטת על כמות הזמן, המאמץ והכסף שמושקעים באתר אבל רמת ותוכן התגובות כאן פשוט דוחים אותי. מיעוטים? לעשות דווקא? מה נסגר אתכם? האתר מלא מאוד בתוכן - חדשות, מדריכים, כתבות וכו'. תוכן עולה כסף ולמי שעדיין לא עבר כאן את גיל 18 - כסף לא צומח על העצים. כל כמה חודשים מתעורר מישהו עם אותה "טענה" כלפי האתר. אני יודע שלי אישית זה נמאס ואני משער שגם לשאר המנהלים ומכאן התגובות הציניות.

יש דרך לעשות דברים - זו לא זאת.

שיממנו את עצמם בדרכים יותר נבונות, או יקצצו בהוצאות אם אין ברירה.

תאמין לי שלפיראט ביי יש הרבה יותר הוצאות, ואיכשהו הם מסתדרים עם אתר נקי לגמרי, בלי לבגוד בעקרונות שלהם.

אני לא רואה למה זה מקרה יחודי לעומת אלפי אתרים אחרים.

כמו שאנחנו שונאים את הפרסומות שיוטיוב תקעו לפני כל סרטון, אנחנו שונאים גם את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלאפל חברתי?

חשבתי שזה פלאפל חברתי שלא מונע ממטרות רווח - אני מרגיש ממש דביל ונאיבי כרגע...

חשבתי שזאת פלאפליה מקצועית וחברית שכל אחד מאתנו - תורם לפי יכולתו (וזמנו..)..

חשבתי גם שאם יש משהו שמפריע לנו כחברי הפלאפליה - מותר לנו להביע דעה בצורה חופשית ובונה (כמובן בלי השמצות סתם ושמירה על רוח חברית ושפה מתאימה..)

יום טוב !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה נלחם עם ציבור הגולשים שלך?! זה אגו טריפ?

אתה לא יכול לחשוב על דרך יותר נעימה לשלב פרסומות שתספק גם הכנסות מספקות?

תעשה כהבנתך, אני אעשה כהבנתי... את אני חוסם וגם אותך אחסום.

ואם לא אוכל לחוסם, או שזה יהיה מציק מספיק, אמצא כבר את מקומי במקום אחר... זה פשוט עד כדי כך.

אני לא מכתיב לך מה לעשות, ואתה יכול לשים עלי "זין" כדבריך, אבל האם זה באמת שווה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...