פורום חברתי ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פורום חברתי ?

gilboag

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תאמין לי שלפיראט ביי יש הרבה יותר הוצאות, ואיכשהו הם מסתדרים עם אתר נקי לגמרי, בלי לבגוד בעקרונות שלהם.

thepiratebay עשו מיליונים מפרסומות.

יותר ממה שהתביעות עלו להם.

הם גם קיבלו הרבה תרומות.

מישהו רוצה לתרום לHWZONE?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה כל התגובות החריפות כנגד האדם שפתח את הדיון גם אם אין משהו לעשות אפשר להסביר את הדברים בצורה קצת יותר מכובדת. אני מתיחס לחלק מהתגובות כמובן ולא לכולן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחילו/תמשיכו לחסום פרסומות. בהתחלה יפסק "החידון של הזון", לאחר מכן גם התחרויות האחרות שיש באתר כולל בפורומים (כמו SpeedTest). לאחר מכן כמות החדשות/ביקורות/סקירות תרד ואז האתר יפול. ואז מה? תעבור מקסימום ל-FXP, למה לא.

לא לחסום פרסומות זה המינימום שבמינימום מה שנדרש מכם. כל מי שחוסם פרסומות פוגע בצורה קשה באתר ובגללו יש צורך במציאת דרכים נוספות לרווח מינימאלי (כן, מינימאלי).

nat64x אני מניח שאתה גם חושב שכל צוות הפורומים פה מרוויח כסף מהזמן היקר שהוא ואני תורמים. וכן, אם לא אתה ולא אנשים אחרים כמוך היו חוסמים פרסומות, אולי הצוות היה מקבל צ'ופר על עבודתו והיית רואה כאן פורום מפותח יותר והגולשים היו נהנים מהרבה יותר תוכן, תחרויות ופרסים. "אם לא מתאים לי ולא אוכל לחסוך אני אעזוב"- סבבה, תעזוב. אתה מקבל פה כ"כ הרבה בחינם- אתה תורם כסף לאתר? אתה מאפשר פרסומות? אתה אי פעם הקלקת סתם על פרסומת כדי להביע את הערכתך לאתר? אני מניח שלא. מצחיק עוד שאתה משווה את האתר לאתרים עולמיים גדולים כמו או TPB שיש להם מיליוני כניסות ביום ועל פרסומת אחת הם כבר מרויחים רווח עצום. אז תעשה לי טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו נודע לי על הדיון הזה, והקודם.

שלום חברים, שמי רונן ואני מנהל את האתר. יישמנו את מנגנון הפרסום ללינקים יוצאים לפני כשבוע על מנת לבדוק את הפוטנציאל של צורת הפרסום. הלינקים הוטמעו ללא הגבלה לאזורי האתר ולסוגי הקישורים, וזאת על מנת להבין ולביא סטטיסטיקות מלאות לצורת פרסום זו. כרגע הלינקים רצים בגרסת בדיקה, ואני יכול להבטיח לכן שאם נבחר להוסיף את צורת הפרסום הזאת לתיק המוצרים שלנו, אז הפגיעה בגולשים תהיה מינימאלית. אנחנו נדאג להגביל את הקישורים, ונוודא שהפגיעה באיכות הגלישה תהיה מינימאלית.

אני מבקש להתאזר בסבלנות עוד כמה ימים, לאחריהם נדע אם המערכת תישאר, ואם כן אז נדאג להגביל אותה.

תודה לכולם על הפידבק, המשך גלישה נעימה! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ תודה.

אני באופן אישי משתמש בחוסם פרסומות, אבל מבטל אותו באתרים בהם אני גולש באופן קבוע ומגיע להם הרווח לדעתי,

והאתר הזה אחד מהם.

אני אפילו לוחץ על הפרסומות (זה מביא רווח גדול, לפחות בפרסומות של גוגל) הרבה פעמים ביום.

ה"כסף" הזה חוזר אלי בדרכים אחרות וזה לא באמת מפריע לי..

הקטע החדש באמת מעצבן, אבל אני חושב שאפשר לסמוך על ההוא שם למעלה (רונן)* שיטפל בזה..

*שיט.. עמוד חדש. לא הלך חחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

maya1 לא ילד בן 15. הוא יודע בדיוק למה יש פרסומות.

לא תמיד כמה באנרים בצדדים יכולים להכניס מספיק כסף ולפעמים כשהאתר גדל אז ההוצאות עולות וההכנסות לא.

לפעמים גם רוצים (מאוד) לטפל בבעיית האיטיות וגם זה דורש משאבים.

מישהו מעדיף לשלם דמי מנוי? או שאתם אוהבים את האתר ואתם מוכנים לסבול ממש קצת ולראות פרסומות כשאתם יודעים שזה למטרה טובה ומכל הלב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YairZ

ברגע שאדם מקבל רווח על מה שהוא מביא לאתר, הוא אינו תורם, הוא עובד ואני ממש מקווה שהוא משלם מס הכנסה על אותה משכורת..

חוץ מזה שרוב התוכן שהתווסף בשנים האחרונות לרוב לא תורם וחובבני בעיקר..

בכל מקרה, לפותח הדיון ושאר אנשים שמתרעמים, יש לכם כמה אופציות:

1) לעזוב את הפורום ולהצטרף לפורומים בחו"ל, שם גם הרמה וגם התוכן הרבה יותר מקצועיים. כמובן שתצטרכו לוותר על tools כבדים כמו ארט... (גם לשם שינוי מנהלים נורמליים)

2) להשתמש בחוסמי פרסומות ואז אולי באמת לפגווע באתר או בתכנים בו (במידה והתכנים חשובים לכם)

3) פשוט לא להכנס לקישורים. כך הם לא ירוויחו על אלה שמתעצבנים אלא ירוויחו מאלה שזה לא מפריע להם.

אני אגב בחרתי לעת עתה ב-3..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך איזשהו מודל עסקי בו אפשר לכסות את כל ההוצאות שכרוכות בתחזקה וניהול של אתר כזה, אתה יותר ממוזמן להציע.

סליחה על חוסר התגובה שלי - לא היתי זמין כמה שעות..

לכל מי שמתעניין - אני ממש לא ילד.. כבר עברו די הרבה שנים (כמעט 20..) מאז האוניברסיטה (מנהל עסקים) אבל בהחלט לא חושב שכסף גדל על העצים - כפי שמישהו כתב..

מה לעשות אני חובב מחשבים ומשחקי מחשב..(כבר מאז ה קומודור 64 שבניתי עליו משחקים בשנות השמונים המוקדמות....) , ומכיוון שכך המצב אצלי זה הפורום שלמעשה מספק לי די הרבה שעות של קריאה והתעדכנות , וגם שיתוף ידע כמובן , כמובן שאני גם קורא לא מעט בפורומים כמו TPU , TOMS וכו' , אבל כאן זה מרגיש בבית ו"משלנו" עם הטוב ועם הרע שבזה .

העניין הוא שיש הבדל מהותי בחוויה שלי (ואני מאמין שאצל רבים אחרים כמוני) כגולש אדוק באתר בין אם זה באנרים קטנים שמופעים מסביב ולא מחייבים , שכמובן אם אני רואה משהו מעניין אני לוחץ כדי לראות (ואולי גם לתרום משהו למישהו..) , לבין "אינוס" לצפיה בדף מסויים בדרך ללינק המובקש. צריך להבין שבפורום חומרה כל כך הרבה דברים מבוססים על לינקים חיצוניים שבכל כמה דקות צריך להפעיל קישור חיצוני אם רוצים לקרוא/לראות את הדברים (בנצ'ים , סקירות , חלקים שונים בחנויות ועוד אין סוף דוגמאות..).- כמובן שאפשר לנסות למצוא איזה חוסם שינטרל את זה אבל זה לא העניין כאן - אני לא חושב שזה צריך להיות בכלל - צריך לראות איך אפשר להסתדר רק עם דברים לא מחייבים כמו הבאנרים וכו'.. (כן וגם אם זה אומר מעט פחות הכנסות..)

ראיתי שרונן (המנהל) מתייחס לדבר בצורה עניינית ועם ראש פתוח -אני מקווה שהוא ישקול את העניין ברצינות לפני הפעלה מלאה של מנגנון ה"אינוס" הזה...

* ובלי קשר ישיר - סתם הכעיסה אותי נעילת הדיון הראשון בעניין ע"י אחד המנהלים - זה לא הכיוון בקהילה שרוצה שנרגיש חלק ממנה...

KGB ? :xyxthumbs:

תודה לכל מי שתומך ומבין אותי בעניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

maya1, האם שלחת מכתב תלונה דומה גם ל-YNET ?

כמו כן, האם שלחת מכתב תלונה דומה לאתרים שמשתמשי ב"עמודי מעבר" אפילו בתוך האתר שלהם עצמו?

ONE עושים את זה, עם עמוד פרסומת לפני כל כתבה...

תפוז עושים את זה, לפני כל פתיחת דיון גדול יש עמוד פרסומת!

האם התלוננת על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחילו/תמשיכו לחסום פרסומות. בהתחלה יפסק "החידון של הזון"

אולי לפחות תהפכו את זה לחידון שכולם יכולים לענות עליו?

ולא "היגיון" לא הגיוני

לא מתפלאים למה יש כמות עונים כל כך קטנה לעומת כמות משתמשים כל כך גדולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחילו/תמשיכו לחסום פרסומות. בהתחלה יפסק "החידון של הזון", לאחר מכן גם התחרויות האחרות שיש באתר כולל בפורומים (כמו SpeedTest).

אני חוסם פרסומות באופן אקטיבי רק כשזה נעשה בצורה מעיקה ומפריעה, אחרת - באמת שלא אכפת לי.

לעשות פרסומות כאלה זה לא מקובל ברשת באתרים מהסוג הזה, וזה בדרך כלל מראה על אתר זול באיכות נמוכה (ואנחנו לא כאלה).

"אם לא מתאים לי ולא אוכל לחסוך אני אעזוב"- סבבה, תעזוב. אתה מקבל פה כ"כ הרבה בחינם- אתה תורם כסף לאתר? אתה מאפשר פרסומות? אתה אי פעם הקלקת סתם על פרסומת כדי להביע את הערכתך לאתר?

אני אוהב את HWZONE, ואני לא רוצה לעזוב, כמובן. אבל זה מסוג הדברים שדוחפים אנשים החוצה...

כשדברים שאמורים להיות פשוטים נהפכים פתאום למעיקים.

אני מניח שלא. מצחיק עוד שאתה משווה את האתר לאתרים עולמיים גדולים כמו או TPB שיש להם מיליוני כניסות ביום ועל פרסומת אחת הם כבר מרויחים רווח עצום. אז תעשה לי טובה.

אני גולש ב-TPB כבר שנים, אולי מאז תחילתו... ובכל אותם שנים חזות האתר לא השתנה הרבה.

ועכשיו אולי זה דווקא אתגר גדול יותר מבחינתם, כשיש להם תעבורה גדולה, וחוות שרתים להחזיק, תביעות משפטיות ופיצויים לשלם, ועדיין את הפרסומות אני לא רואה בכלל - נתפס בעיני כאידיאל (למרות שקרוב לוודאי אני צריך להגיד יותר תודה ל- adblock).

להיות רווחיים בסיטואציה כזאת, זה לעבוד בחכמה, אחרת הם לא היו מצליחים לתחזק את עצמם - גם אצלם אנשים חוסמים פרסומות.

ו-TPB זה רק דוגמא אחת מני רבות. אני בקלות יכול להעיד שחוץ מאתרי הורדות להורדה ישירה או אתרי סיסמאות, אני לעיתים רחוקות אם בכלל רואה אתרים נוקטים בשיטת פרסום כזאת. לפחות האתרים שאני מבקר בהם לעיתים קרובות...

ותבין משהו, אני בשום אופן לא נגדך, נגד הצוות או נגד האתר, ובתור אתר שאני מעביר בו לא מעט מזמני, אני שמח בהצלחתו והתפתחותו.

אך בתור משתמש כאן, אני פשוט מודיע להנהלה שאני לא שמח מהשינוי הזה, ולא הייתי מתלונן כך אם זה היה נעשה בצורה יותר שקולה ומתחשבת.

יקחו את זה לאן שיקחו...

רונן אומר שאתם בתהליכי ניסוי? אין בעיה. להסתגל זמנית בשמחה נעטור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לפחות תהפכו את זה לחידון שכולם יכולים לענות עליו?

ולא "היגיון" לא הגיוני

לא מתפלאים למה יש כמות עונים כל כך קטנה לעומת כמות משתמשים כל כך גדולה?

אתה עוד מתלונן? תגיד תודה שעושים את זה, כפוי טובה.

nat64x- המטרה פה היא לא כדי שהצוות הניהולי ירויח יותר כסף, אלא כדי שהאתר יהיה באויר ויספק פעילויות כמו שהוא מספק עכשיו.

אני כמוך משתמש בחוסם פרסומות רק באתרים מסויימים בהם ישנה כמות מופרזת במספר הפרסומות, אך עדיין מנסה שלא להשתמש בחוסם ללא צורך. באתר אני לא משתמש בחוסם כי הפרסומות פשוט לא מציקות לי, לרוב אני לא שם לב אליהם. יש לך משהו מתעופף בעמוד? יש לך משהו מהבהב שמציק בכל פינה? אני מניח שלא. דפי המעבר האלה קיימים ברוב האתרים הגדולים והרציניים כאשר אתה הסתגלת לזה כבר, אז גם פה יהיה. אם זה זמני או לא, איני טועה- לא שיקול שלי. לי אישית זה טיפה הפריע ביום הראשון, ביום למחרת התרגלתי.

אני חושב שאם אנשים יחסמו פרסומות ולא יהיה רווח מהם, אני כן מניח שיהיה צורך למצוא דרכים נוספות כדי שהאתר יקבל רווח מינימלי (מי יודע, אולי דפי המעבר האלה היא דרך נוספת, כאשר ניסו להמנע מהשימוש בהם עד כה).

אני פשוט שונא אנשים שחושבים שמגיע להם הכל ואני חושב שאתה תסכים איתי שהם מקבלים פה לא מעט, אבל לתרום משהו בסיסי כמו איפשור פרסומות שלרוב אתה בכלל לא שם לב אליהן- הם לא רוצים (הרי אף אחד פה אף פעם לא ביקש תרומה כספית, והכניסה לאתר היא חינמית, אז זה המינימום שבמינימום). אז צר לי, אם זה יתנהל ככה אף אתר לא ירויח מספיק ע"מ שהוא ישאר למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...