פורום חברתי ? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פורום חברתי ?

gilboag

Recommended Posts

לי אישית לא מפריע הפרסומות והמעברון הזה פחות נוח , אבל אפשר לחיות איתו.

סוג הפרסומות היחיד שמפריע לי זה הפרסומות שפותחות עמוד חדש , וזה לא קיים באתר הזה.

סך הכל כמות הפרסום באתר הזה היא מינימאלית , ואני לא חושב שאפשר להתלונן על זה יותר מדי.

מה שמפריע לי זה שלפעמים מוחקים דיונים שקשורים באתר או נועלים דיונים שקשורים באתר כשאנשים מעבירים ביקורת , והרבה פעמים זה ממש לא מוצדק, הרי אתם יכולים למחוק רק הודעה מסויימת ואתם עושים את זה בדיונים אחרים , אבל בכל זאת בדיונים על האתר אתם בוחרים למחוק את כל הדיון...אני חייב להגיד שזה קצת מוזר... :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא ממש יודע לאיזה אתרים גדולים אתה מתייחס. מילפורד ציין את ONE ותפוז, שאני לא ממש מבקר שם...

באתרים בחו"ל זה מאוד לא מקובל, וגם בארץ, למרות שאני פחות גולש כאן, לא ממש נתקלתי, ואני גולש די כבד...

הרגל הגלישה שלי כאן באתר הוא לעבור על טראד שלם במכה, ואני בדרך כלל פותח את כל הלינקים באותו טראד, כך שאתה בטח מבין איך זה בעייתי מבחינתי.

מילא אם לא היה צריך ללחוץ על ה"דלג" והייתה לפחות הפנייה אוטמטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Henry55- ביקורת יש להעביר בעיקר דרך ה"צור קשר" באתר. אם רוצים לפתוח דיון, אין בעיה- כל עוד יהיה תרבותי ולא מתנגח ועם שפה הולמת וזאת הסיבה העיקרית שדיונים ננעלים, בלי קשר לנושא.

nat64x- לפתוח לינקים רבים זאת לא בעיה, אתה פותח בטאבים בזמן שאתה קורא. כן ישנה הפניה אוטומטית, בערך שניה אחרי שמפיע ה"דלג".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, באמת? תודה שהערת את תשומת ליבי לכך. לא שמתי לב.

לא אכפת לי ממש לקרוא עם מעט דילי.

קצת יצאה לי הרוח מהמפרשים עכשיו.

carry on...

*אני עדיין נגד זה, פשוט לא אכפת לי עכשיו מספיק. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לפחות תהפכו את זה לחידון שכולם יכולים לענות עליו?

ולא "היגיון" לא הגיוני

לא מתפלאים למה יש כמות עונים כל כך קטנה לעומת כמות משתמשים כל כך גדולה?

יש דבר שנקרא תשבץ היגיון.

תשקיע קצת זמן ותקרא איך פותרים דברים כזה, ומה ההיגיון מאחוריו,

ואז תראה באיזו קלות (יחסית) תצליח לפתור אותו.

זה מאתגר וזה מה שכיף פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד הפרסומות מכילות מינימום - לא אכפ לי מקיומן :xyxthumbs:

לעומת זאת, באתרים כמו ווינט שבדף השער יש יותר מטקסט רגיל... אד-בלוק בא לעזרי.

אני לא אוהב את הקישורים המציקים של ליניקום, שבעיני הם סוג של פרסום בזוי.

הייתי עושה חושבים טוב טוב בטרם הכנסתי דבר שכזה לשימוש. יש לקחת בחשבון שזה עשוי להוציא את החשק לחלק מהקוראים לעיין בכתבה לעומק.

אבל זה לא נתון לשיקולי, ואני בטוח שנבדקו כל האפשרויות האחרות ונשקלו היטב. אני מקווה מאוד שזה לא יקרה, אך לא אתלונן אם יהיו לינקים כאלה, ואקבל את זה בהבנה, ואני חושב שרוב הקוראים כנ"ל, גם אם קצת יתמרמרו מהעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את התשבץ של פסח התחלתי מהסוף להתחלה.

קודם ניחשתי אפיקומן (ב-10 שניות הראשונות) כתשובה המתבקשת מאליה, ואחר כך פתרתי 2 תשובות נוספות (הכי קלות שמצאתי), כשאני נעזר באותיות התשובה הסופית, רק בשביל לאמת (עוד דקה). :lol:

לאחי גם באה התשובה באותה טבעיות חח.

כשאתה מתרגל לתשובות מותאמות לחגים, כמו בפורים שהיה "משלוח מנות", מתחילים לנבא את המחזוריות.

עדיין, נראה לי שזה חלק מהכוונה, להקל ולפתוח פתח לעוד אנשים להצטרף, שהרי את הפרס, בכל מקרה, הם לא שומרים לעצמם. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש יודע לאיזה אתרים גדולים אתה מתייחס. מילפורד ציין את ONE ותפוז, שאני לא ממש מבקר שם...

באתרים בחו"ל זה מאוד לא מקובל, וגם בארץ, למרות שאני פחות גולש כאן, לא ממש נתקלתי, ואני גולש די כבד...

אתה לא נכנס ל-YNET?

זה קיים גם שם.

הרגל הגלישה שלי כאן באתר הוא לעבור על טראד שלם במכה, ואני בדרך כלל פותח את כל הלינקים באותו טראד, כך שאתה בטח מבין איך זה בעייתי מבחינתי.

בדיוק להיפך - אם אתה פותח את כל הלינקים אז אתה בדיוק כמו:

קצת מתבייש בעצמי שרק עכשיו כשאמרתם שמתי לב לפרסומות האלה

בד"כ אני פותח טאבים ומתפנה אליהם אחרי כמה שניות

+1

מילא אם לא היה צריך ללחוץ על ה"דלג" והייתה לפחות הפנייה אוטמטית.

זה אכן עובר אוטומטית, כנראה שכל חוסמי הפרסומות/NoScript שלך וכל השיט הזה - חוסמים את הניסיון של הדף להפנות אותך אוטומטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית חושב שפרסומות מהסוג הזה - פרסומות שקופצות לך ומפריעות לך בעבודה השוטפת שלך באינטרנט, לא משנה אם זה משחק,שיטוט,צפייה בסרטים וכו' זה סוג של אונס.

ומכיוון שכך אני אישית כל פעם שאני רואה פרסומת כזאת אני בחיים לא ייכנס אליה, לא משנה מה.

לעומת זאת אם יש פרסומת שמתאימה לרוח האתר ואינה מכבידה על הטעינה שלו, וגם לא מפריעה בשיטוט, באם אני יראה שם משהו מעניין כנראה שאני ייכנס אליה

לגבי אתרים שמשתמשים בפרסומות מסוג זה וLINICOM - או שאני לא גולש בהם כבר ומצאתי חלופות

או שפשוט לא אלחץ שם על לינקים יותר.

ולגבי מודל ההכנסות של האתר , HARD FORUM אין פרסומות. אני רואה אותו כבר חי שנים.

נ.ב. לא ברור לי כל כך למה ננעל הדיון הקודם. לא היו שם שום מילות גסות או התלעמויות. קצת כמו ניסיון להשתיק. אבל בכל מקרה מגיע כל הכבוד על ההבנה של האתר את ציבור גולשיו שמאפשר פתיחה מחודשת של דיון כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר, כמו שנאמר כאן, האתר צריך לשרוד איכשהו. האם זו הדרך הנכונה מבחינה כלכלית או לא, זה לא מקומי להחליט. עם זאת, דעה לפיה פרסומות לינקים שכאלו מעצבנות מספיק בשביל להבריח גולשים מהאתר (ובכך, בטווח הארוך, לפגוע גם באתר עצמו עקב ירידה בתעבורה וברווח מהפרסומות בהתאם), היא דעה לגיטימית, גם אם הזמן יראה שהיא שגויה. אני באמת לא רואה מה חלק מהמנהלים כאן מנסים להשיג ע"י נעילת דיונים בסגנון הזה או השתלחויות אישיות בגולשים.

ועוד דבר קטן: אמנם הפורום אינו דמוקרטיה (ואין שום חוק שאומר שהוא צריך להיות כזו), אבל צריך להיות גבול לקלות האצבע על ההדק. כשאחד מהמנהלים כאן נועל דיון בגלל שמישהו מהמשתתפים הביע דעה שלילית על התנהלות האתר בתחום מסויים, זה לא מראה על נסיון לשמור על הפורום חף מדיוני סרק מטומטמים, אלא דווקא על קטנוניות וחוסר משווע של יכולת להבדיל בין עלבונות לביקורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר למשל שמי שלא מקליק על פרסומת באותו יום לא יכול לכתוב הודעות באתר למשך 48 שעות

או לתת באן למי שלא עומד ביעד של 100 קליקים בחודש.

וכתמריץ כל מקליק יקבל עמלת הקלקה.

::):lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...