קנייה קבוצתית של מד צריכת חשמל..(מתאים לבדיקת הספק למערכות מחשב). - עמוד 9 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

קנייה קבוצתית של מד צריכת חשמל..(מתאים לבדיקת הספק למערכות מחשב).

idanmal

האם אתה מעוניין במד צריכת החשמל?  

1,380 הצבעות

1. 1. האם אתה מעוניין במד צריכת החשמל?

• קניתי
    • מתלבט בגלל המחיר

Recommended Posts

זה לא רלוונטי כבר, היתה מכירה קבוצתית בתנאים מסויימים שביקשתי לכבד (אחרת לא היתה מכירה).

כל מי שהתעניין ועדיין לא שילם קיבל ממני הודעה שהמכירה בוטלה.

מי ששילם יקבל את המוצרים כמובן עם אחריות מלאה כמו שאני אוהב לתת.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • תגובות 129
  • נפתח בתאריך
  • תגובה אחרונה

קיבלתי היום את המד שלי.

המחשב שלי צורך במנוחה מה שהHTPC שלי לא צורך במאמץ :bash:

מעט מספרים כדי לסבר את האוזן

מנוחה: 420W

משחקים: 750W

מאמץ מלא: 930W

כפי שחשבתי בעבר, ה580 השלישי שהיה מורכב עד לא מזמן במערכת בהחלט הביא את הספק הזה לקצה.

בהחלט צריך לחשוב בכיוון של מערכת אחרת ל24/7

כל הנתונים שנמדדו הם עבור המחשב בלבד, ללא המסכים, ושאר הציוד ההיקפי.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

רגע לא הבנתי, הבדיקה בוצעה עם שני כרטיסים או עם שלושה?

חוץ מזה רק שתדע ממה שאני בדקתי והייתי בהלם..3dmark vantage משך מהכרטיסים הכי הרבה וואטים.

אתה יכול לקרוא על זה פה ועל הערכים שקיבלתי באחת התגובות האחרונות שלי:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=557890.110

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בדקתי עם שניים,

השלישי נמצא במחשב אחר, ובזמנו הוא בהחלט גרם לספק הזה להזיע (להתחמם...)

בהחלט לא פשוט לאמץ ולדחוף לקצה ספק של 1200W.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...

בראש החדשות:

הפסידה בקרב, אך לא במלחמה? NVIDIA עשויה להשיק גרסאות "מוגנות כרייה" עבור כל כרטיסי המסך שלה

הנסיון הראשון להאט יכולות כרייה קריפטוגרפית עם דגמי ה-RTX 3060 נחל כשלון מעורר רחמים - אך נראה כי מפתחת השבבים הירוקה עוד לא אמרה את המילה האחרונה שלה בנושא, ומתכננת להחזיר מלחמה עם קו שלם של גרסאות מתוקנות

שניים שהם זן נדיר: Xperia 1 III ו-Xperia 5 III הם עוד תזכורת לכך שסוני אוהבת להיות מיוחדת

חיישני צילום מתקדמים עם רזולוציות צנועות, מסך 4K שאין כמעט לאף חברה אחרת וגם דגם מיני ששומר על רוב היכולות של האח הגדול - סוני כנראה לא תהפוך ליצרנית הסמארטפונים הכי מצליחה בתחום לפתע, אך גם לא מציגה שום רמזים על תכנון לוותר על הסגנון הבלתי רגיל שמלווה אותה מתחילת הדרך

חזית הגאדג'טים הגדולה הבאה: Xiaomi תשקיע הון עתק בפיתוח מכוניות חשמליות

האם יצרנית מצליחה של סמארטפונים, טלוויזיות ושעונים חכמים מסוגלת להפוך לשחקנית משמעותית וחשובה בעולם הרכב? התחייבות להשקעה של יותר ממיליארד דולר בשנים הקרובות תוכל לעזור לנו לקבל את התשובה

חדש באתר

רפואה וטכנולוגיה – ככה הם הולכים ביחד

רפואה וטכנולוגיה – ככה הם הולכים ביחד

בשנים האחרונות תחומי הרפואה האורטופדית עוברים מהפכה של ממש. שנים רבות של מחקר הן בתחומי הטכנולוגיה והן בתחומי האורטופדיה שינו את כל שיטת ההסתכלות שלנו על הרפואה, ובתוך כך על תחום האורטופדיה. רוצים לדעת מה השתנה? המשיכו לקרוא