קנייה קבוצתית של מד צריכת חשמל..(מתאים לבדיקת הספק למערכות מחשב). - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

קנייה קבוצתית של מד צריכת חשמל..(מתאים לבדיקת הספק למערכות מחשב).

idanmal

האם אתה מעוניין במד צריכת החשמל?  

1,380 הצבעות

1. 1. האם אתה מעוניין במד צריכת החשמל?

• קניתי
    • מתלבט בגלל המחיר

Recommended Posts

• תגובות 129
  • נפתח בתאריך
  • תגובה אחרונה

רק לשם הדיוק המכשיר הזה הוא עד 16A והספק מירבי של 3600W קניתי אותו מ Practilife השבוע ואחרי שבדקתי את כל מכשירי החשמל בבית, הקומקום החשמלי היה הכי זללן, 2800W ו 12.3A

המזגן התברר כחסכוני בטירוף, רק 625W כשהמדחס עובד ו 26W כשהמדחס כבוי, כאשר רוב הזמן הוא עובד כשהמדחס כבוי, יוצא מאוד חסכוני. רק לשם השוואה המקרר לקח 1700W עם מדחס עובד ו26W כשהמדחס כבוי, ומקרר עובד 24/7.

המחשב שלי בכלל הפתיע אותי עם 70W במנוחה. במשחקים הוא נע סביב 300W, לא נורא בכלל.

http://club.dx.com/reviews/photos/42568/131176

42568-3e777537-38b1-4668-a9ac-b53d32141aa6.jpg

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אולי נפתח סקר וניראה כמה אנשים באמת מעוניינים במוצר

וככה נחליט אם כמה שקלים הנחה בכלל מצדיקה את הרכישה בתור "קנייה קבוצתית"

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שלחתי לך הודעה פרטית.

אתה מוזמן לקרוא על ביטוח חבות המוצר? ;)

שכנעתם אותי.

גם אני מצטרף.

כמו שנאמר, יש ביטוח על שריפה של הבית, נכון? :lol:

זה כולל את האוטו בחניה? :facepalm:

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...

בראש החדשות:

שניים שהם זן נדיר: Xperia 1 III ו-Xperia 5 III הם עוד תזכורת לכך שסוני אוהבת להיות מיוחדת

חיישני צילום מתקדמים עם רזולוציות צנועות, מסך 4K שאין כמעט לאף חברה אחרת וגם דגם מיני ששומר על רוב היכולות של האח הגדול - סוני כנראה לא תהפוך ליצרנית הסמארטפונים הכי מצליחה בתחום לפתע, אך גם לא מציגה שום רמזים על תכנון לוותר על הסגנון הבלתי רגיל שמלווה אותה מתחילת הדרך

חזית הגאדג'טים הגדולה הבאה: Xiaomi תשקיע הון עתק בפיתוח מכוניות חשמליות

האם יצרנית מצליחה של סמארטפונים, טלוויזיות ושעונים חכמים מסוגלת להפוך לשחקנית משמעותית וחשובה בעולם הרכב? התחייבות להשקעה של יותר ממיליארד דולר בשנים הקרובות תוכל לעזור לנו לקבל את התשובה

חדש באתר