מתי כבר ישווקו את המסכים האלה בארץ? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתי כבר ישווקו את המסכים האלה בארץ?

dadzik

Recommended Posts

אני בונה על הVG248QE עוד מהרגע שהוא יצא.

הבעיה היא לא רק עוד 800שקלים לטיפול במיסים ומשלוח... אלא שחברות כמו BUY2USA וכל אלה מחשיבות את המסך כטלוויזיה. כלומר אתה משלם עוד תוספת של 37% מע"מ.

כבר הצעתי אותו לקנייה קבוצתית אבל לא היו מתעניינים. אולי אפשר לדבר עם איזה ייבואן של שיוכל לארגן כמה מסכים כאלה, אבל עדיין לא נראה לי שזה יצא לפועל.

שלחתי מכתב לASUS ממש ממזמן ושאלתי אם ומתי יביאו אותם לארץ, אבל הם לא ענו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין למה המדינה שלנו נשארת מאחורה בזה..

ברגע שה- יגיע לארץ אני קופץ עליו (קראתי קצת על ההבדלים בין השניים ולאחר שמשחקים קצת עם ההגדרות של ה- הוא הרבה יותר טוב מהדגם המתחרה מ-BENQ). צריך גם לקחת בחשבון שלקנות מחו"ל זה סוג של בלי אחריות..

מה אפשר לעשות כדי לגרום לחברות לייבא אותו לארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחר ואין למסכים מסוג זה ביקוש או קהל יעד גדול בארץ לא מביאים הרבה דגמים והמחירים גבוהים. כמו בכל דבר אחר ככל שיש יותר ביקוש ויותר היצע כך גם המחירים יורדים. כשיש מוצרים מעטים ואין הרבה דרישה אז לא משתלם לחנויות להביא לארץ.

אני בעצמי גם הייתי שמח למסך 120HZ ואולי גם אקנה מתישהו אם נמצא דיל במחיר סביר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחר ואין למסכים מסוג זה ביקוש או קהל יעד גדול בארץ לא מביאים הרבה דגמים והמחירים גבוהים. כמו בכל דבר אחר ככל שיש יותר ביקוש ויותר היצע כך גם המחירים יורדים. כשיש מוצרים מעטים ואין הרבה דרישה אז לא משתלם לחנויות להביא לארץ.

אני בעצמי גם הייתי שמח למסך 120HZ ואולי גם אקנה מתישהו אם נמצא דיל במחיר סביר...

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=805101

120hz^ אבל עדיין לא שווה את המחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן תאמין לי כבר חיפשתי מספיק ואני מכיר את כל (ה4) דגמים שיש לנו בארצנו של 120HZ, אבל באמת שהמחירים מוגזמים.

מאחר וגם לא יצא לי עוד להתנסות במסך מסוג זה אני לא יודע אם זה יצדיק את ההוצאה כשבחצי מהמחיר אפשר לקנות מסך איכותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא כבר ישן.. ויש לו input lag גבוה מאוד. 12-13ms.

אולי נוכל לארגן איזה קבוצתית למסכי 120\144HZ?

וכמו שidanmal אמר המסכים האלה תומכי lightboost, הטכנולוגיה יכולה לעבוד גם עם כרטיסים של AMD, פשוט צריך להפעיל את זה פעם אחת עם כרטיס של NVIDIA.. למי שלא יודע מה זה lightboost יכול לקרוא כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא כבר ישן.. ויש לו input lag גבוה מאוד. 12-13ms.

input lag של 12-13ms לא נחשב גבוה בשום קנה מידה, וגם אין שום מחקר שמראה שניתן בכלל להבחין בזה. אתה בטוח שאתה מדבר על input lag?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

input lag של 12-13ms לא נחשב גבוה בשום קנה מידה, וגם אין שום מחקר שמראה שניתן בכלל להבחין בזה. אתה בטוח שאתה מדבר על input lag?

אני רק זוכר שממש רציתי לקנות אותו, חקרתי עליו הרבה וקראתי חוות דעת של אנשים שאמרו שזה מאוד הפריע להם במשחקי FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, השאלה היא האם הם דיברו על input lag או משהו אחר.

אם דיברו על input lag - אז כמו שאומרים I call bullshit. יש מסכים עם input lag של 50-60ms וגם שם היכולת להבחין היא גבולית. מי שטוען שlag של 12ms מפריע לו הוא כנראה אדם שקרא איזו ביקורת שבה כתבו על זה ושכנע את עצמו שהוא מרגיש בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

13MS? אני לא מכיר מסך עם לאג נמוך מזה...

VG248QE VG278HE VG278H BENQ XL2411T\XL2420T כולם עם 5-6MS INPUT LAG

ב LIGHTBOOST זה בין 8-9MS אבל בין 90-80% פחות טשטוש מה שהופך את זה לכמו CRT (תלוי בהדרגת ה LIGHTBOOST)

גם במסכי 120HZ אפשר לעשות סוג של LIGHTBOOST אבל ה INPUT LAG גבוהה מידי עם זה 20MS+ וגם זה לא קרוב ל LIGHTBOOST של BENQ\ASUS

אפשר לקרוא איתם עד מהירות 18 בערך ב readbility test שהם במצב 3D בזמן שאני יכול לקרוא מהירות 30 בלי בעיה :smile1:

http://www.prad.de/en/monitore/testsoftware/pixperan.html

אני משתמש בהגדרה הכי מהירה של LIGHTBOOST שזה 10% (92% פחות טשטוש ממסך 60HZ רגיל - וגם 120HZ), זה משתווה למסך CRT האגדי של FW900 שעלה בזמנו בערך כמו 4 מסכים :cool2:

נכון, הצבעים גרועים אבל אם קצת CALIBRATION אפשר להשיג תמונה מספקת, אבל הכל נשכח ברגע שרואים מה זה 0% MOTION BLUR

עשיתי את התהליך של 60HZ TN - 60HZ - 120HZ 144HZ 120LB אז אני ממליץ בחום למי שמשחק משחקים במיוחד FPS , שום דבר לא משתווה לזה :2gunsfiring:

לידע כללי המסכי LIGHTBOOST הכי טובים מבחינת CROSSTALK ב 3D ו 2D הם 2 המסכים עם הפאנל 144HZ 1MS, השאר גם תומכים LIGHTBOOST בצורה טובה אך לא טוב כמו 2 המסכים האלה XL2411T\VG248QE

אני בחרתי ב VG248QE מכיוון שאהבתי את ה STAND יותר

גם הפעלת ה LIGHTBOOST לוקחת 2דקות דרך תוכנה שנקראת CRU וזה נשאר 7\24 (אם לא מנתקים את החשמל) אחרת צריך להפעיל שוב

למי שיש כרטיס ורוצה להשתמש ב LIGHTBOOST יכול לקנות כרטיס פשוט של NVIDIA ב200שקל או ללכת לחבר או להשתשמש ב LAPTOP כלשהוא עם NVIDIA ברגע שמפעילים את ה LB פעם ראשונה הוא "נדבק" וכך ניתן להשתמש עם גם

QTTP - אתה צודק אבל אנשים יתקשו להבחין אם הם לא יתנסו במשהו טוב יותר ואז יחזרו לדבר הקודם- כנל לגבי LB, תשחק\תשתמש (ל 0% MOTION BLUR) יש היתרנות גם בגלישה, אפשר לדפדף דף שלם ועדיין לקרוא את הטקסט כי הוא נשאר חד בלי טשטוש, תהיה עם זה שבוע ואז תחזור למסך רגיל 120\144HZ-60HZ לא משנה ויהיה לך כאב מראש מטשטוש שלא הבחנת בו לפני זה, אותו דבר INPUT LAG ו REFRESH RATE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VG248QE VG278HE VG278H BENQ XL2411T\XL2420T כולם עם 5-6MS INPUT LAG

אתה מבלבל בין response time לinput lag.

מבחינת response time סובייקטיבי (כלומר מה שמרגישים), זה ידוע שמסכי 120HZ כולם ללא יוצא מן הכלל מהירים יותר ממסכי 60HZ, כי ברמות זמן התגובה של 5MS בערך, הפקטור המשמעותי הוא כבר לא זמן התגובה של הפיקסל אלא קצב רענון המסך (16.6MS ב60HZ ו8.3MS ב120HZ).

QTTP - אתה צודק אבל אנשים יתקשו להבחין אם הם לא יתנסו במשהו טוב יותר ואז יחזרו לדבר הקודם-

אתה צודק לגמרי. הדבר שקשה לי איתו, הוש שאני עצמי עוד לא התנסיתי עם אף אחד מהמסכים האלה, ולכן אני לא יכול לחוות דעה משלי, אלא רק לומר "יש הטוענים ככה ויש הטוענים אחרת".

הסיבה שלא התנסיתי עדיין היא כי רובם ככולם של המסכים שמממשים את הטכנולוגיות המתקדמות (120HZ, LB וכו') הם מסכי TN - ומבחינתי ולשימושים שלי (שמשחקים הם רק חלק מהם, ולא גדול במיוחד) - יותר חשוב שהמסך יהיה לא TN. אז לעצמי אני לא אקנה כזה. אם אצליח לקבל בהשאלה, אשמח לחלוק רשמים, אחרת נראה שאצטרך לחכות כשהטכנולוגיות האלה תהיינה גם במסכי ובמחיר הגיוני. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...