מתלבט בין מספר טאבלטים - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין מספר טאבלטים

BandiT

Recommended Posts

שלום,

אני מעוניין לרכוש לעצמי , לראות סרטים, וגלישה באינטרנט.

חבר רכש סיני AINOL HERO 10 אינטץ, יצא לי לשחק איתו קצת, אהבתי הכל חוץ מהטאץ'. לא תמיד מגיב כמו שאני רוצה.

העלות שלו זה 200 דולר בערך.

עכשיו ראיתי שיש את 7, במחיר של כ 1200 שקל. ואת 10 שהוא יקר הרבה יותר.

השאלה האם 7 אינץ' הוא מספיק בשביל , או עדיף ללכת על 10 אינץ',

והאם יש אולי עוד דגמים שיתנו לי יחס ביצועים לכסף הכי משתלם.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 7 32GB, מכשיר מעולה ביחס למחיר.

חסרים בו כמה דברים :

- Dual Band WiFi, יש רק 2.4GHZ

- אין רטט למכשיר

- אופציות להרחבה (סלוטים לכרטיסי SD וכד')

הגודל 7 אינץ' ממש מתאים לשימושים שלי, לא הסתדרתי עם 10 אינץ', פחות נוח להחזיק לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבאתי את שלי מארצות הברית, עלה 250$ + מיסים 8% + 3$ מס מחזור בקליפורניה :bash:

אני לא רואה בטאבלט, אז קשה לי להגיד, אני באופן כללי לא אוהב לראות במסכים קטנים, חוץ ממטוסים כשאין הרבה ברירה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי את ה 7 בעיקר בשביל לראות סרטים וסדרות, אין טענות, המסך מושלם לשימושים שלי והוא גם יחסית מבחינת הגודל.

32GB מספיק לי בהחלט לכמות מכובדת של קבצי מדיה, המסך באמת איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את הנקסוס 7 - מכשיר נהדר. קניתי גם לאימי, לאחיינית, חברים, עמיתים וכו'. (גוגל צריכים לתת לי אחוזים)

אין טעם לקנות אותו בחו"ל כיום, המחיר בישראל מעולה - כבר הגיע ל 1200 שח לגרסת ה 32GB. אם תזמין מאמריקה, יעלה אפילו יותר עם כל המשלוחים והמע"מ. אלא אם אתה גם כך נמצא בניו ג'רסי ואז אתה יכול לחסוך איזה 200 שח.

החסרונות היחידים של המכשיר: אין מצלמה אחורית. (למי איכפת) לא ניתן להרחיב .

לגבי אם מתאים לראות ... ראיתי מעט, לא אידיאלי מסך 7 , אך גם 10 לא אידיאלי לדעתי. רואים בסלון מול טלויזית 50 אינט'ש. הרמקול הפנימי מצד שני הוא לא רע בכלל, בהתחשב בגודל.

הניידות של המכשיר מצויינת - הרבה יותר טובה ממכשירי 10 אינצ'. גם העבודה עימו לדעתי הרבה יותר נוחה, נטו בגלל המשקל ובגלל שניתן לאחוז ביד אחת, ולהשתמש ביד השניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...