הספק כוח יחזיק את הכרטיס הזה? - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הספק כוח יחזיק את הכרטיס הזה?

saarxee

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ב-KSP זה נורא משתלם, זול יותר מ-TMS ו-5 שנות אחריות, טוב לדעתי... אבל למה 5 שנים?! זה המון!! שאלה מוזרה אבל יש סיכוי שישנם בעיות ידועות בספק הזה ובגללן האחריות הרבה הזו? ביתר החנויות האחריות היא 3 שנים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

5 שנים זה מה שסיסוניק מציעה בכל העולם. מי שמציע כאן 3 שנים, מייבא אותם בעצמו.

אתה כנראה ילד קטן, בטח כזה שתלוי בהורים שלו. אני מציע לך לתת לנו תקציב ואולי תוכל לשדרג את שניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שאני שואל כאן שאלות מטופשות אבל זה רק בכדי להיות בטוח, אני אחד שמרכיב מאות מפרטים בשבוע מרשתות TMS ו-KSP והאנשים מרוצים מאוד מהמפרטים הללו..

זה שהספק שלי זוועה אני בטוח בזה, אני יודע שהוא יחזיק את כרטיס המסך "על הנייר" אך בכל זאת אמור לעבוד וכאן נוצרה ההתלבטות שלי - כרטיס או ספק, התקציב שלי גבולי, כ-400 שקלים לערך, אני יודע אילו דגמים איכותיים טובים יש ואילו לא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברת מקודם על אנשים שאצלהם ספק גנרי מחזיק :

- להרבה מהם יש מחשבים אם נתונים הרבה יותר נמוכים משלך

- לחלק מהם יש ספק גנרי הרבה יותר טוב משלך - למשל PL של KMEX

- ולחלק מהם נשרף לוח אז הנם החליפו, נשרף דיסק קשיח אז הם החליפו, אבל זה בטח בעיה בלוח כי הספק ממשיך לעבוד.... (זהו שלא)

התשובה היא : בוודאות לא, הספק הזה (שהוא ספק של 100-150W וכבר דיברנו על זה) החזיק מעמד הרבה מעבר למה שהוא היה אמור, אבל לך תדע כמה נזק הוא _כבר_ הספיק לעשות למחשב שלך. תחליף אותו

מה שאתה עושה עכשו זה שאתה חי בבית שנבנה מפל קל, מחפש לקנות ארון ספרים חדש, ואומר של עוד אתה שומע את התקרה נסדקת רק אחת לכמה לילות אומר שהיא עדיין יציבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אבל למה באמת אחריות ל-5 שנים? לא שאני מתנגד לזה, אבל ישנה סיבה מוצדקת?

עדיף לי לקנות SEASONIC ECO 500W לדעתכם או SS S12II 430W שיהיה גם מעולה? סדרת ה-S12II איכותית יותר אחרי הכל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להפך, מוצר לא אמין חברה תיתן לו אחריות קצרה, כי היא יודעת שאם הוא יתקלקל בתקופת האחריות הם יצטרכו לשאת בהוצאות ההחלפה.

אם חברה הייתה מספיק "אמיצה" כדי לתת למוצר כל שהוא 5 שנות אחריות, כנראה שהוא אמור לפעול מצויין לפחות 5 שנים, בדר"כ יותר.

ואם תהיה תקלה, תהיה בטוח שתקבל שירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-430W?

הבעיה היא שיש ברשותי מאות שקלים בלבד ואני מתכנן לחסוך לסמארטפון בע"ה, לכן אני מנסה לחשוב ולחסוך כמה שיותר ולכן מעדיף שלא לקנות ספק כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר גם להתפשר על ספקים זולים יותר כמו ה VP-450P או VS Series, ההבדל במחיר קטן, 30-50 שקל לפסקים שיבזבזו יותר חשמל והמתחים שהם נותנים טיפה פחות יציבים משל ה SS (הם בגבולות המותר, לא אמורה להיות בעיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...