בלוג ביקורות משחקי אנדרואיד - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בלוג ביקורות משחקי אנדרואיד

ScumBunny

Recommended Posts

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 3 חודשים מאוחר יותר...

סיימתי את הקמפיין שלו לפני איזה חצי שנה, ללא ההרחבה. היה נחמד (ואני בהחלט חושב שאפשר לסמן אותי כחובב הז'אנר), אך ספציפית אחרי הקמפיין קצת מיציתי את המשחק (למרות שהוא באמת מאוד טוב). שמתי את המשחק על הולד, וזמן מה לאחר מכן כששחקתי קצת עם הקבצים במכשיר, אבדו הנתונים ובכך נגמר הרומן שלי עם פישלאבס.

יש לציין שזו לא הפעם הראשונה ששחקתי ב-GOF. יצא לי לשחק המון ב-GOF המקורי על פאקינג נוקיה בלטה (עד שהחלפתי אותו במכשיר אפילו יותר פרמיטיבי), ואפילו ב-GOF2 לג'אווה (שבו שיחקתי פחות, כי הוא באמת לא היה כיף כל-כך על המכשיר הזה). לאחרונה כשעבדתי עם שחקתי קצת בגרסה המשופצרת מ-2009 של GOF, והוא בהחלט שווה סיבוב, למרות שהמקורי יכול להיהפך למשעמם מהר מאוד.

אני ממליץ לכל אחד לתת ל-GOF צ'אנס. פישלאבס עשו יופי של דברים וחבל היה לי לשמוע שהם אינם.

בכל מקרה, אחלה ביקורת, כרגיל :xyxthumbs:

אגב, אני מבקש הסבר לרפרנס עם ה-"...you know..." :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

אגב, אני מבקש הסבר לרפרנס עם ה-"...you know..." :(

במשחק Freelancer (כמו ב-GoF), בכל כוכב שאתה נוחת אפשר לבקר בבאר המקומי כדי לקבל משימות. אבל בכל באר כזה היתה לפחות דמות אחת שהיתה אומרת "We don't own this place, but we have an understanding with those that do." זה היה בשעתו כמו הקטע של חץ לברך ב- (ואני לא מסביר את הרפרנס הזה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
העברית שלך קצת מוזרה. כאילו אתה כותב ניסוחים שמקורם באנגלית אבל בעברית.

חוץ מזה הבלוג נראה נחמד.

יש מצב שאתה בודק את AFTERNOON HERO?

אני לא רוצה להיות שמוק, אבל אם העפת מבט בבלוג לא בטוח שהיית שואל.

אני מתכוון, אתה באמת רוצה שאני אכתוב ביקורת רצינית על המשחק הזה? שכל שלושת הקוראים היומיים שלי ידעו מה אני חושב עליו?

תראה. אני מפרסם בזמן הקרוב כמה מיני-ביקורות על משחקים ישראלים אחרים שביקשו. המסקנה העיקרית שלי היא שאני לא האיש המתאים לכתוב ביקורות על משחקים כאלה. זה לא מה שאני מחפש או נהנה לשחק, וזה לא יהיה הוגן סתם להפתח על משחקים שאני ממילא לא קהל היעד שלהם. סורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

היי אנשים,

אני מעלה את הפתיל הזה מעולם המתים כדי להזכיר לכם לא רק שאני עדיין חי והבלוג עדיין מתעדכן, אלא שפרסמתי עכשיו משהו שכדאי שתקראו אם אתם בקטע של משחקים חינמיים על רכישות בכסף (יעני freemium), בעיקר אם אתם מתחברים אליהם עם חשבון הפייסבוק שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי אנשים,

אני מעלה את הפתיל הזה מעולם המתים כדי להזכיר לכם לא רק שאני עדיין חי והבלוג עדיין מתעדכן, אלא שפרסמתי עכשיו משהו שכדאי שתקראו אם אתם בקטע של משחקים חינמיים על רכישות בכסף (יעני freemium), בעיקר אם אתם מתחברים אליהם עם חשבון הפייסבוק שלכם.

אני מנוי על הבלוג שלך (ב-RSS) ונהנה כל פעם מחדש לקרוא את הביקורות הסרקסטיות והמשעשעות שלך.

תודה והמשך כך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה Animor!

זה לקח יותר מידי שעות מהחיים שלי, אבל הנה ביקורת חדשה:

בעתיד האפל של Warhammer 40K יש רק מלחמה. וקלפים. וגולגלות.

Space Wolf.

עדכון קטן: הוספתי קישור ל-Droid Gamers שמחלקים קודים לקלפים חזקים במיוחד בחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...