4500 ש"ח למחשב לסטונדט להנדסה + גימינג קל כולל מסך. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

4500 ש"ח למחשב לסטונדט להנדסה + גימינג קל כולל מסך.

DXM

Recommended Posts

שלום רב,

בקיץ הקרוב הלך ללמוד לימודי הנדסה בטכניון (אני עדיין לא יודע בדיוק איזה חוג, אבל הוא יהיה אחד מהבאים, אוירנוטיקה, בניין, מכונות, חשמל, מחשבים או מעשייה וניהול). לעניין זה אני עדיין לא יודע בדיוק לאילו תוכנות להתכונן אבל אני מעריך שAUTO-CAD וMATHLAB יהיו ביניהם.

מה שכן חשוב לי גיימינג קל. לא איכפת לי שיריץ על הגדרות גריפקה הכי גבוהות או הכי נמוכות העיקר שלא יגמגם.

המסך מאוד קריטי לי שיהיה איכותי (כאמור מיועד לסטודנט והולכת להיות ים קיראה ועבודה על מודלים).

חשוב לי שיהיה לפחות בסיסי במערכת שאוכל להחזיק עליו את מערכת ההפעלה ואת תוכנות הOFFICE והמשחקים.

רמת השקט די חשובה לי , כאמור מחשב ללימודים.

חייב להיות חיבור לטלויזיה עדיפות לHDMI וVGA.

כרטיס קול מספיק לי 5.1 ערוצים בסיסי, אין צורך במשהו מוגזם.

אם אין עלות גבוהה מדי שיאפשר OC.

המחשב ישב באזור לא ממוזג לכן חייב להיות קריר.

אשמח להצעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה מפרט אפשרי בתקציב- מעבד מרובע ליבה מצויין עם קירור סביר, לוח-אם בסיסי אך עדיין כולל חיבורים כמו SATA3 ו-USB3, סטיק אחד של 8GB זיכרון ראם (ניתן להוסיף עוד אחד בעתיד), כונן SSD מצויין בנפח 120GB למערכת ההפעלה ותוכנות נבחרות (אין טעם לשים שם משחקים)+כונן טרה למדיה. כלול גם צורב סטנדרטי, כרטיס מסך סביר לגיימינג, מארז איכותי עם חומר מבוסס רעשי בחלקו (יש גם לבן) עם ספק כח שקט ואיכותי וכמובן מסך 23" מבוסס פאנל IPS המצויין עם אחלה ארגונומיה.

מעבד:

Intel Quad-Core i5 3470 3.2Ghz 6MB Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪879

קירור למעבד:

Intel Original 1155 ליבת נחושת - עד 95W

כמות: 1 - מחיר: ₪44

לוח אם:

MSI B75MA-E33 for 1155 Sata3/Usb 3.0

כמות: 1 - מחיר: ₪295

מארז:

באנדל Fractal Design Define R3 + Seasonic 500W שחור - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪699

זיכרון:

Corsair 8Gb CMV8GX3M1A1600C11 CL11

כמות: 1 - מחיר: ₪299

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 1TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪371

כרטיס מסך:

Sapphire 7850 1GB GDDR5 HDMI DP - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪862

כונן אופטי:

LG DVD-RW x22 Dual Layer Sata Black

כמות: 1 - מחיר: ₪110

מסך:

DELL ULTRASHARP LED 23" U2312HM

כמות: 1 - מחיר: ₪899

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪4458

מתחרים בכל הצעה בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 4369 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/ke5p3vms

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אתה צודק, משום מה הייתי בטוח שכללתי לך כונן .

בכל מקרה, כפי שאתה יכול לראות כונן שכזה לא יכנס, אלא אם כן תרצה לקחת אותו על חשבון רכיבים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה כרטיס חלש יותר, יש לך למשל את HD7770, אני מציע לך לראות בנצ'מרקים ע"מ לראות שהוא אכן יספיק עבורך.

ניתן לחסוך עוד בלקיחת באנדל מארז+ספק הזה, אשר כולל את אותו הספק אך המארז לא כולל חומר מבודד רעשים (המארז עצמו שקט), זה תלוי עד כמה אתה רגיש לרעש. כך או כך, בגלל שהמחשב כולל חומרה וקירור אקטיבי, אתה ממילא תשמע אותו במידה מסויימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...