דרוש מפרט לגיימינג בתקציב של 4-5 אלף ש"ח (ללא ציוד היקפי) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש מפרט לגיימינג בתקציב של 4-5 אלף ש"ח (ללא ציוד היקפי)

MiniMizer

Recommended Posts

היי חברים :)

הפעם האחרונה שהרכבתי לעצמי מחשב הייתה לדעתי איפשהו באמצע העשור הקודם, ולמרות שהוא עדיין עובד לא רע, נראה לי שהגיע הזמן להוציא אותו לגמלאות.

אז הנה התשובות שלי לשאלון:

1) התקציב המקסימלי שלי הוא כ-5K, לדעתי זה יספיק מעל ומעבר ולכן אין צורך לחרוג ממנו.

2) המחשב מיועד בעיקר לגיימינג. הוא יתחבר למסך 2209WA של . אין לי ממש רעיון למשחקים ספציפיים כי די התנתקתי מהתחום בשנים האחרונות, אבל כמובן שהייתי רוצה להריץ את המשחקים החדשים ברזולוציה הטבעית של המסך..

3) אין צורך בציוד היקפי

4) אין צורך לכלול במפרט מעבד - המחשב יתבסס על מעבד i7 3770K, לכן ניתן להשאיר את עלות המעבד מחוץ למשוואה

5) השקט לא חשוב בכלל

6) לא מתוכנן, אבל נחמד אם תהיה אופציה לזה.

7) אין צורך באף תוכנה

8) אין העדפה לחנות

9) אין בקשות מיוחדות ואין צורך בשדרוג עתידי נראה לעין :)

בקיצור, מה שאני מחפש זה מחשב למשחקים שיתבסס על i7 3770K, כאשר מה שאני צריך זה המלצות ללוח אם/כרטיס מסך/זכרון/ספק כח ומארז.. מקווה שלא פספסתי כלום :)

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון הרזולוציה של המסך שלך לא גבוהה במיוחד, לכן אין צורך בכרטיס מסך מטורף.

הנה מפרט אפשרי הכולל קירור מצויין למעבד ולוח-אם מבוסס ערכת שבבים Z77 לאוברקלוק (אם יש לך כבר מעבד k, יהיה חבל שלא לקחת מערכת תומכת). כללתי 8 ג'יגה זיכרון, כונן קשיח בנפח טרה, מארז+ספק איכותיים, צורב סטנדרטי אמין וכרטיס מסך 7870XT שאמור להתאים לך (לכרטיס הזה יש הנחה פה). שים לב להערות בתחתית.

קירור למעבד:

Scythe JAPAN MUGEN 3 1155 + 1366 SUPPORT

כמות: 1 - מחיר: ₪201

לוח אם:

Gigabyte GA-Z77-D3H

כמות: 1 - מחיר: ₪615

מארז:

FRACTAL CORE 3000 + SEASONIC ECO 500W - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪565

זיכרון:

Corsair 8Gb CMV8GX3M1A1600C11 CL11

כמות: 1 - מחיר: ₪299

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 1TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪371

כרטיס מסך:

Sapphire 7870 XT 2GB GDDR5 with BOOST DP Retail

כמות: 1 - מחיר: ₪1220

כונן אופטי:

LG DVD-RW x22 Dual Layer Sata Black

כמות: 1 - מחיר: ₪110

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪3381

מתחרים בכל הצעה בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 3314 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/4bx8csen

הערות:

- קח בחשבון מערכת שלא תומכת ב-OC (כלומר להוריד את הקירור הזה ולהחליף את לוח האם לדגם הזה) תחסוך לך סביב ה-400 ש"ח, אך כמובן לא תוכל לשפר את ביצועי המעבד בהמשך.

- המארז וספק הכח ששמתי לך איכותיים ושקט, אם כי בתוספת כספית ניתן לקחת את הבאנדל הזה שכולל מארז עם חומרה מבודד רעשים ויציאת USB3 קידמית (לבן או שחור).

- ניתן לשפר את ביצועי הכתיבה/קריאה וגישה של המערכת אם תכניס כונן SSD (למשל הדגם הזה) ותתקין עליו את מערכת ההפעלה ותוכנות נבחרות.

- אם כונן טרה לא יספיק לך, בתוספת של פחות מ-100 ש"ח אתה יכול לקחת כונן בנפח כפול.

- שים לב שכללתי לך צורב- אם אין לך צורך בו, חסכת 100~ ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה!

יש לי כונן שאני אתקין עליו מערכת הפעלה, אבל כמובן שצריך גם כונן גדול לאכסון.

איך הכוננים של סיגייט לאחרונה? לא נוטים למות מהר מדי?

אגב, האם ספק של 500 וואט יספיק למערכת הזאת? אם נניח שאני ארצה לעשות מתישהו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הכוננים של סיגייט לאחרונה? לא נוטים למות מהר מדי?

לא. לא מזמן סיגייט רכשה את חטיבת הקשיחים המצויינת של סמסונג (אם אתה זוכר, בשנה שעברה סדרת F3 הייתה מהפופלאריות ביותר), וכעת יש להם מספר דגמים מצויינים ודי מהירים.

אגב, האם ספק של 500 וואט יספיק למערכת הזאת? אם נניח שאני ארצה לעשות מתישהו אוברקלוק...

מדובר על ספק איכותי לכן הוא בהחלט אמור להחזיק. בתוספת תשלום אתה יכול לקחת את הבאנדל הזה שכולל את אותו המארז אך עם חיבור USB3 קידמי וספק כח 620w איכותי שנותן אמפר גבוה הרבה יותר על מסילת ה-12V.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חובבן, כמה עצות חשובות.

מארז שקט (חובה לדעתי)- P280

קשיחים של WD סידרת הבלק מרעישה ממש, יש לי שניים שלושה שלהם שאחרי שנה ומשהו התחילו להרעיש ולהראות האטה בביצועים, אבל לא יודע איזה חלופות יש טובות היום שנותנות 5 שנים אחריות-חשוב.

לך על ספק של sesonic מודולרי כמובן.

קנה את הדל 24 אינצ' ותפנק את עצמך לכבוד חגיגות המימונה.

צרף SC2 חדש ואתה מסודר!

כל השאר זה חלקים חסרי חשיבות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...