איך הזכרונות DDR 2700 של OCZ ?? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הזכרונות DDR 2700 של OCZ ??

3DTECH

Recommended Posts

OCZ היא חברה שמוכרת את המוצרים שלה מומהרים לא?

אם ככה, אז יש להם תוחלת חיים קצרה יותר. אבל אני בכלל לא בטוח במה שכתבתי פה אז שמישהו יתקן אותי אם צריך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ibrow-now למה אתה סתם אומר שטויות?

הזכרונות שלהם על הפנים.

קראתי מלא תלונות עליהם בפורום מקצועיים יותר של אוברקלוקרים, ולי יש את rev1 שיש שמועה שאלו בכלל זכרונות pc2100..

אני לא עברתי איתם את ה-145 מ"ה.

הם סתם מתיימרים להיות משהו שהם לא.

הנה ביקרות על ה-OCZ PC3000, שים לב שהוא כותב שהיה לו בעיות עם מלא לוחות, ושהוא לא הצליח להריץ אותם בתיזמונים הכי גבוהים.

http://www.pcstats.com/articleview.cfm?articleID=977

זה עדיין מוצר מצויין שנותן ביצועים סבבה, אבל זה לא הכי טוב.

ובהתחשב במחיר בארץ (736 ש"ח), הייתי אומר, שקצת הגזימו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מושקין הם הזכרונות הכי טובים...... יש להם שבאים ישר עם CAS 2.... לא צריך לעשות אפילו OC.

ibrow-now למה אתה סתם אומר שטויות?

הזכרונות שלהם על הפנים.

קראתי מלא תלונות עליהם בפורום מקצועיים יותר של אוברקלוקרים, ולי יש את rev1 שיש שמועה שאלו בכלל pc2100..

אני לא עברתי איתם את ה-145 מ"ה.

בסך הכל אמרתי שהם מצויינים (גם אתה אמרת את זה בהמשך).....

אף אחד לא דיבר על OC. ונכון שהם מוכרים מוצרים מומהרים אבל יש אחריות של שנה אז סביר להניח שזה יחזיק זמן. חוץ מזה למי איכפת מPC3000. אם הוא היה אומר שהוא רוצה לעשות OC לזכרונות הייתי אומר לו ללכת על מושקין, אבל הוא לא אמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CRUCIAL IS THE BEST!!!!

הם הזיכרונות הכי טובים כיOCZ זה בעצם מומהר

אפילו המושקין הם מיקרון שזו החברה של .

ברמת העקרון חברת MICRON היא חברה ענקית שמייצרת את רוב הזיכרונות ומוכרת אותם לחברות כמוOCZ

MUSHKIN -DIVISION OF MICRON? החברות רוכשות במקרה של עושות אוברקלוקינג

עד למקסימום שמות גופי ומדבקה וזהו עכשיו המוצר הוא שלOCZ ככה עובדים כי אין הרבה חברות "יצרניות"

שמיצרות בעצמן את המוצר.

;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CRUCIAL IS THE BEST!!!!

ברמת העקרון חברת MICRON היא חברה ענקית שמייצרת את רוב הזיכרונות ומוכרת אותם לחברות כמוOCZ

MUSHKIN -DIVISION OF MICRON? החברות רוכשות במקרה של OCZ עושות אוברקלוקינג

עד למקסימום שמות גופי קירור ומדבקה וזהו עכשיו המוצר הוא שלOCZ ככה עובדים כי אין הרבה חברות "יצרניות"

שמיצרות בעצמן את המוצר.

;D ;D

להפך, המחשב הקודם של סבא שלי היה תוצרת מיקרון. מיקרון היא לא היצרנית זכרונות, אלא זו שמרכיבה את המחשבים (כמו DELL, IBM וכו), היא יצרנית הזכרונות. אולי היא חברה-בת של מיקרון או משהו, לא יודע.

אני לא מצאתי את הזכרונות PC2700 של CRUCIAL למכירה, אם מישהו מוצא, שיודיע לי-ומהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CRUCIAL IS THE BEST!!!!

עד למקסימום שמות גופי קירור ומדבקה וזהו עכשיו המוצר הוא שלOCZ ככה עובדים כי אין הרבה חברות "יצרניות"

שמיצרות בעצמן את המוצר.

;D ;D

להפך, המחשב הקודם של סבא שלי היה תוצרת מיקרון. מיקרון היא לא היצרנית זכרונות, אלא זו שמרכיבה את המחשבים (כמו DELL, IBM וכו), היא יצרנית הזכרונות. אולי היא חברה-בת של מיקרון או משהו, לא יודע.

אני לא מצאתי את הזכרונות PC2700 של CRUCIAL למכירה, אם מישהו מוצא, שיודיע לי-ומהר.

כנראה לא הבנת אותי נכון,מיקרון כיום(לא יודע מה היה בעבר הרחוק)היא יצרנית הזכרונות הגדולה ביותר ,כיום שרכשה לפני שנים מספר את

CRUCIAL ולכן אם תסתכל אפילו במדבקה שעל גבי הזיכרון של CRUCIAL-DIVISION OF MICRON

OCZ רוכשת את הזיכרונות ממיקרון עושה להן אוברקלוקינג ומוכרת אותן תחת המותג אחת ולתמיד לא ייצרנית זיכרונות אלא מוכרת

פיתרונות של מוצרים קיימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CRUCIAL IS THE BEST!!!!

שמיצרות בעצמן את המוצר.

;D ;D

כנראה לא הבנת אותי נכון,מיקרון כיום(לא יודע מה היה בעבר הרחוק)היא יצרנית הזכרונות הגדולה ביותר ,כיום שרכשה לפני שנים מספר את

CRUCIAL ולכן אם תסתכל אפילו במדבקה שעל גבי הזיכרון של CRUCIAL-DIVISION OF MICRON

מיקרון היא לא יצרנית . CRUCIAL שבבעלותה (לפי מה שהבנתי), היא היצרנית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OCZ היא חברה שמוכרת את המוצרים שלה מומהרים לא?

אם ככה, אז יש להם תוחלת חיים קצרה יותר. אבל אני בכלל לא בטוח במה שכתבתי פה אז שמישהו יתקן אותי אם צריך...

שטויות במיץ עגבניות, המוצרים שלה לא מומהרים, הם פשוט מאפשרים טובה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CRUCIAL IS THE BEST!!!!

שמיצרות בעצמן את המוצר.

;D ;D

מיקרון היא לא יצרנית . CRUCIAL שבבעלותה (לפי מה שהבנתי), היא היצרנית .

אז אתה מוכן להגיד איך מוכרים של מיקרון???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה הרי אמרת לי, Division of Micron.

בהקשר הזה התרגום של DIVISION הוא מחלקה. במיקרון יש מחלקה שוקראים לה , והיא מייצרת . אולי התרגום שלי לא מדוייק, תבדוק במילון. בכל מקרה, זה לא יכול להיות משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה הרי אמרת לי, Division of Micron.

בהקשר הזה התרגום של DIVISION הוא מחלקה. במיקרון יש מחלקה שוקראים לה , והיא מייצרת . אולי התרגום שלי לא מדוייק, תבדוק במילון. בכל מקרה, זה לא יכול להיות משהו אחר.

אני מתכוון לכך שCRUCIAL היא רק מחלקה של מיקרון יותר נכון מחלקה של זיכרונות איכותיים שהיו עד זמן לא רב נמכרים רק בנט

ובכול אופן מיקרון היא אכן יצרנית זיכרונות למגוון רחב של קהל ומפעלים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...