samsuns S9 vs macbook pro retina - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

samsuns S9 vs macbook pro retina

homart

Recommended Posts

שלום כולם, מה שלומכם?

אני מחפש להחליף את הלפטופ שלי.

אני יודע ששני המחשבים האלו שונים בתכלית,

אבל זu בעצם השאלה האם להישאר בווינדוס או לעבור למק. נמאס לי קצת מהעייפות של ווינדוס, אני לא יכול עם המחשים שנתקעים כל הזמן, והבנתי שבמק זהלא קורה

חשוב לי מאוד שיהיה במחשב זיכרון ssd, לפחות 8 gb זכרון פנימי , ושיהיה קל ונייד עם סוללה גבוהה. מסך 13.3 מט

המחשב הוא לבעיצועים סטודנטיאלים בעיקר, אבל חייב לטוס, בלי בעיות ובלי להיתקע, ותריך להישאר לפחות ל4-5 שנים במצב טוב :-)

התקציב, 6.5-7K , כל הצעות אחרות יתקבלו בברכה

הסמסונג הנל הוא הטוב ביותר שמצאתי בקטגוריה (נרחיב לו את הזיכרון הפנימי) והמק הזה הוא הטוב ביותר שאפל מציעים במסכי

13.3.

(ידוע שהמק חורג מהתקציב, זה בסדר :-)

יום טוב לכולם,

ותודה!!

מפרטים:

סמסונג: http://www.fre.co.il/Product.asp?Pid=400028&Cat2Cat1ID=39&Cat2ID=89&aff=Zap〈=he

אפל: http://store.idigital.co.il/mac/macbookpro/macbook-pro-13-2-5ghz-retina-display-256gb-flash-md213hb-a

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על פניו, הצרכים שלך ממש ממש בסיסיים.

לא עדיף לקנות מחשב ב-3500 היום ולקנות מחשב נוסף בעוד שנתיים וחצי/שלוש באותו סכום במקום לקנות היום מחשב ב-7000 שיחזיק 5 שנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מק יכול לעשות תקיעות, אל תטעה- זו לא מערכת מושלמת, גם התקנות שלה אפשר לקלקל. מה שכן, זה הרבה יותר קשה מלקלקל התקנה של .

לדעתי ההמלצה של הבחור מעלי היא המלצה שראויה לכל צומת לב ועליך לשוקלה, אך אם תחליט ללכת בדרכך המקורית, אליך לחשוב טוב לפני שאתה קונה דווקא את הסמסונג, ועל אחת כמה וכמה עובר למק.

יש כמה בעיות עם מעבר לסביבת תוכנה שונה לגמרי, ואחת מהן היא שאם אתה מתכוון לכתוב בעברית, אז אין לך אופיס נורמאלי, כיוון שבMS למק אין תמיכה בעברית, מה שהופך את השימוש בה לבלתי אפשרי (הוא מסוגל לקלוט עברית, אך מחרבש הכל ברגע שהתחלת עם זה. יש גם את ליברה , אך כמו כל חבילות האופיס שמצאתי עד כה למק, התמיכה בעברית לוקה משהו, כמו גם התאימות לתוכנות מיקרוסופט).

מה שקורה בפועל זה שהרבה משתמשי מק מריצים במכונה ווירטואלית/bootcamp... את .

מאוד תלוי בצרכים שלך. צא וחקור, ותגיע למסקנה שלך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל כך ברורה לי ההגדרה של "תקיעות כל הזמן".

אם יש לך מחשב עם מעבד סביר, כמות סבירה, הרד דיסק מהיר ואתה דואג לשמור אותו נקי משירותים (services) שאינם דרושים, אין שום סיבה שהוא "יתקע". זו עובדה וזה מוכח אמפירית בשטח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא ששני המחשבים מצטיינים בתחומים שונים והשאלה היא מה ההעדפה שלך?

הסמסונג (או כל אולטרהבוק מבוסס win) מצטיין בקלות וניידות וזה בא על חשבון ביצועי מעבד ביישומים כבדים. בשימוש "רגיל" לא תרגיש בזה בכלל

המקבוק רטינה לעומת זאת יהיה חזק יותר בצורה משמעותית ועם מסך מצויין וזה בא על חשבון המחיר השערורייתי והמשקל שכבד יותר ב300-400 גרם

קח בחשבון שכמעט בטוח שתצטרך לעבוד גם עם על המק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...