ארגון אנונימוס מתכנן התקפה "שעוד לא נראתה.." על ישראל ב- 7.4 - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארגון אנונימוס מתכנן התקפה "שעוד לא נראתה.." על ישראל ב- 7.4

LazyCat

Recommended Posts

ומוציא את הכבל מהחשמל, גם מהאל-פסק, שלא ייכנסו משם .

שמעתי שהוירוסים עוברים אבולוציה ואז הם מתפשטים דרך האויר.

תכניס את המחשב לממ"ט ביום הזה. ואטרופין בהכן.

ואז הינו מכניסים את הדיסק של המישחק\תוכנה

ככה שלווירוס לא היה אף דרך לשמור את עצמו אחרי כיבוי

למיטב זכרוני הוירוסים היו נצמדים גם למשחקים על הדיסקטים, ומאחר וכולם העתיקו מכולם ("peer 2 peer") לכולם היה את הוירוסים, ובכל הפעלה של אנטי וירוס הוא תמיד היה מוצא עשרות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האתר שמרכז את ההתקפות נפרץ ע"י האקר ישראלי בשם EhIsR ושונה.

יש צירוף של עובדות על , סרטון של וואפה סולטן, והכל על רקע ניגון אוטומטי של התקווה.

http://www.opisrael.com/

:lol:

LOL, הם עדיין לא התגברו על זה...

אני קורא הרבה "דיווחים" על "פריצות" של אתרים ישראלים, מישהו כבר נתקל באתר שנפרץ ? (אני לא)

http://www.mako.co.il/news-money/tech/Article-b6ac92d17dedd31004.htm

אגב,

קבוצה נוספת שמזדהה כאנונימוס טוענת ב- 4CHAN שאין לאנונימוס שום קשר להצהרות של התקפות על אתרים ישראלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקפצה ;D ?!

היי,

הנה שאלה שהעליתי באתר אחר היום שדיבר על הנושא + תגובה של מישהו +תגובה חוזרת שלי...

ואשמח גם לחוות דעת חברי HW :)

בתור משתמש פרטי- יש תועלת\עניין שאגלוש דרך [מסוים, המצביע על מדינה כזו או אחרת] בימים אלו? :)

להגיב

• בדיוק להפך. המשמעות של מהלך כזה היא שיתכן מאוד ולא תצליח להגיע לאתרים ישראלים שחסמו גישה מחו"ל על מנת להתמודד מול המתקפה על השרתים שלהם. אתה כמשתמש פרטי פחות מעניין את אלו שבוחרים לתקוף. מנגד: אם אתה מנוי לאתרים ישראלים, כדאי אולי שתעדכן סיסמאות ותפקח שאין תנועות חשודות בשירותים שונים שאתה מפעיל
    להגיב

• כן, אני יודע שחלק מהאתרים הישראלים חוסמים גישה..
    פחות קריטי לי עניין הגישה למשך יום יומיים [כי רוב המידע וההתעסקות שלי זה דרך אתרים מחו"ל, ג'ימייל ופייסבוק....
    מה שחשוב לי יותר זה עניין ה"ירידה מתחת לרדאר" סתם בתור אמצעי בטיחות..
    הגיוני ביותר שהם רק בקטע של לתקוף אתרים גדולים וכך לפגוע בכמה שיותר משתמשים, אבל בכל זאת הייתי שמח לדעת שלא ימצאו בי עניין פרטי, למשל, אם בא להם לעשות התקפות על תחומי IP מסוימים... לא יודע, אני לא הכי מתמצא :D
    ותודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב זכרוני הוירוסים היו נצמדים גם למשחקים על הדיסקטים, ומאחר וכולם העתיקו מכולם ("peer 2 peer") לכולם היה את הוירוסים, ובכל הפעלה של אנטי וירוס הוא תמיד היה מוצא עשרות .

אתה שוכח שבלי ארד דיסק ,לא היה לווירוס איך לשמור את עצמו בענטיקה שהיתה לנו

גם עם קיבלנו דיסקטים עם ווירוס ,הם יכלו לפעול רק עד כיבוי המחשב

וירוסים שפועלים ברמת הביוס ,נדירים ביותר

מה גם שאז לא חושב שרכיבי מחשב היו ניתנים לעדכון תוכנה כזה ,שיאפשר להריץ ווירוסים מורכבים כאלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השם "אנונימוס" לא מסתדר לי כשבסוף דף האתר שלהם רשמו את כל הארגונים שישתתפו בתקיפה.

השם "אנונימוס" גם לא מסתדר לי עם זה שבסרטון הם פרסמו את המתקפה ההיא על כרטיסי האשראי וכבר ידוע מהימים הראשונים של התקיפה מי הוא בעצם התוקף.

אני טועה או שהם לא הבינו מה משמעות הארגון שהם משתמשים בשמו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבוצה נוספת שמזדהה כאנונימוס טוענת ב- 4CHAN שאין לאנונימוס שום קשר להצהרות של התקפות על אתרים ישראלים.

השם "אנונימוס" לא מסתדר לי כשבסוף דף האתר שלהם רשמו את כל הארגונים שישתתפו בתקיפה.

אני טועה או שהם לא הבינו מה משמעות הארגון שהם משתמשים בשמו?

הגיוני. כל אחד יכול להזדהות כאנונימוס. אנונימוס מתקיפים אתרים ישראלים ואנונימוס מתקיפים בחזרה את אנונימוס.

"המשמעות" חסרת חשיבות, כי כבר ממזמן היא מגויסת למלחמת התעמולה הפרטית של כל שמוק ושמוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב האיכותיים לא עושים את זה בשביל לעשות באלגן , ובשביל להתנקם באיזו מדינה בגלל איזו סיבה פוליטית(אלא אם כן הם עובדים בשירות מדינה...) , אלא בשביל האתגר(ויש כאלה שאחרי שהם משיגים את האתגר , משתמשים בידע לרעה , אבל עדיין הרוב לא עושים את זה בגלל שנאה).

הם איימו שהם יתחילו את הפעולות הרציניות היום 18:00 , אז נחכה ונראה מה הם מסוגלים לעשות.

עד עכשיו ראיתי שהם עושים בעיקר DDoS , שזה לא רציני.

אם הם ירצו להפיל את האתר שלכם למשל , זה יקח להם איזה 2 דקות... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...