ארגון אנונימוס מתכנן התקפה "שעוד לא נראתה.." על ישראל ב- 7.4 - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארגון אנונימוס מתכנן התקפה "שעוד לא נראתה.." על ישראל ב- 7.4

LazyCat

Recommended Posts

ביום הזה אני בכלל מכבה את המחשב ומוציא את הכבל מהחשמל, גם מהאל-פסק, שלא ייכנסו משם .

וואי, הזכרת לי את היום ההוא שפעם היה "יום הוירוס" שכולם כיבו את המחשב...

זוכר מתי זה היה ואיך קראו לו? זה היה הפינג פונג הזה או שאני מתבלבל עם משהו אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הפינג-פונג היה לפני תקופת הוינדוס, בערך מתקופת ה DOS 2. אני זוכר אותו היטב כי זה היה הירוס הראשון שמחשב ה XT הראשון שלי חטף, והוא הופיע כל הזמן ולא רק בתאריך מסוים. ולבסוף הושמד בעזרת אנטי וירוס שידע לנקות אותו ועוד 3 וירוסים אחרים.

אני זוכר את הצ'ורנוביל שתקף בתאריך מסוים.. אבל זה כבר בתקופת הוינדוס 95, אולי אף 98.

אגב, הנה העונש הראשון בישראל שניתן בנושא

http://www.law.co.il/articles/computers/1998/02/24/196/

הנאשם עבד ברשות לפיתוח אמצעי לחימה ("רפא"ל") בתפקיד מנהל מערכות מחשבים תיב"ם (תכנון באמצעות מחשב), ופרש מעבודתו בתחילת חודש ספטמבר 1996.

בתאריך 24.9.96 בשעות הבוקר, לאחר שכבר פרש מעבודתו ב"רפא"ל", עבד הנאשם ליד אחת מתחנות המחשב, ודרכה החדיר למחשב ה"שרת" תוכנה שכינה אותה בשם "kk". תוכנה זו אמורה היתה לפעול בתאריך 29.9.96 בשעה 21:00 בערב, ונועדה למנוע את הפעלת מערכת ה"תיב"ם", למחוק קבצי מחשב שונים ולגרום נזק מתמשך למערכת "התיב"ם" ולפרוייקטים של "רפא"ל". התוכנה כללה בין היתר פקודה שנועדה לטשטש את עקבותיה, כך שלא ניתן יהיה לגלותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי, הזכרת לי את היום ההוא שפעם היה "יום הוירוס" שכולם כיבו את המחשב...

זוכר מתי זה היה ואיך קראו לו? זה היה הפינג פונג הזה או שאני מתבלבל עם משהו אחר?

כמעט בטוח שכולם היו באקסטזה בגלל זה -

אני זוכר את הצ'ורנוביל שתקף בתאריך מסוים.. אבל זה כבר בתקופת הוינדוס 95, אולי אף 98.

ויש סיבה טובה, 95/98 היו מחורבנות מבחינת (וגם מהרבה בחינות אחרות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר את הצ'ורנוביל שתקף בתאריך מסוים..

כן.. יש מצב שזה היה זה

יש מצב שזה היה מיכאלאנג'לו

או זה :)

לפי תיאור הפעולה של הוירוס - זה היה זה! מיכאלאנג'לו הנורא.

מצחיק שבשנות ה-90 זה נשמע לגיטימי פשוט להורות לכל האנשים בעולם "לא להדליק את המחשב" במשך יום שלם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוירוס שלי עשה הכי הרבה כאב ראש היה הבלאסטר.

עבדתי באותה תקופה בתור תומך אצל ISP גדול. אני חושב שזה היה בערך בסביבות 5 בערב, כאשר לפתע מספר הממתינות החל לעלות מ 20-30 ל 60, 100 ואז ל 200 ונעצר שם, כי נגמרו הקווים :lol:

לקח שבועות אם לא חודשים עד שהעומס חזר לקדמותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ גם אתה ? :lol: :lol:

זה היה סיוט. אנשים המתינו שעות וימים בשביל להשיג את התמיכה, והתחילו לצרוח עליך כאילו זה אשמתך ואשמת הISP שהמחשב שלהם לא היה מוגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר תקופה שבכלל לא חיברנו את המחשב לאינטרנט ,ורוב האנשים לא חיברו את המחשב לאינטרנט

ובכל זאת בגלל התיקשורת בזמנו שלא הסבירה לאנשים בצורה נכונה שאין סכנה לאנשים "מנותקים"

המון כולל אנחנו סגרנו את המחשב ליום אחד והוצאנו מהחשמל ,זה היה בגלל בורות ענקית בתחום

היה לנו אז איזה "תואם " ישן ,בלי אף מודם ,ושיחקנו בו מישחקי דוס ישנים כמו מונטוזומה

עם אני זוכר נכון היה לו "כמות עצומה" של 256K ראשי

גם לא היה לנו ארד דיסק בכלל ,המחשב רץ עם בוט של דוס דרך דיסקטים ישנים (לפני הפלופי )

ואז הינו מכניסים את הדיסק של המישחק\תוכנה

ככה שלווירוס לא היה אף דרך לשמור את עצמו אחרי כיבוי

וגם ככה המחשב היה מיושן ,אני זוכר את זה כי לבן דוד שלי היה מחשב עם פלופי ,וארד דיסק ,ומסך טוב בהרבה

ככה שגם עם הגרוטאה הזאת היתה נהרסת לא היה הפסד גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האתר שמרכז את ההתקפות נפרץ ע"י האקר ישראלי בשם EhIsR ושונה.

יש צירוף של עובדות על , סרטון של וואפה סולטן, והכל על רקע ניגון אוטומטי של התקווה.

http://www.opisrael.com/

:lol:

בלינוקס זה לא היה קורה :)

וזה רק מראה מה זה בכלל אנונימוס היום :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...