ארגון אנונימוס מתכנן התקפה "שעוד לא נראתה.." על ישראל ב- 7.4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארגון אנונימוס מתכנן התקפה "שעוד לא נראתה.." על ישראל ב- 7.4

LazyCat

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

היי,

הנה שאלה שהעליתי באתר אחר היום שדיבר על הנושא + תגובה של מישהו +תגובה חוזרת שלי...

ואשמח גם לחוות דעת חברי HW :)

בתור משתמש פרטי- יש תועלת\עניין שאגלוש דרך [מסוים, המצביע על מדינה כזו או אחרת] בימים אלו? :)

להגיב

• בדיוק להפך. המשמעות של מהלך כזה היא שיתכן מאוד ולא תצליח להגיע לאתרים ישראלים שחסמו גישה מחו"ל על מנת להתמודד מול המתקפה על השרתים שלהם. אתה כמשתמש פרטי פחות מעניין את אלו שבוחרים לתקוף. מנגד: אם אתה מנוי לאתרים ישראלים, כדאי אולי שתעדכן סיסמאות ותפקח שאין תנועות חשודות בשירותים שונים שאתה מפעיל
    להגיב

• כן, אני יודע שחלק מהאתרים הישראלים חוסמים גישה..
    פחות קריטי לי עניין הגישה למשך יום יומיים [כי רוב המידע וההתעסקות שלי זה דרך אתרים מחו"ל, ג'ימייל ופייסבוק....
    מה שחשוב לי יותר זה עניין ה"ירידה מתחת לרדאר" סתם בתור אמצעי בטיחות..
    הגיוני ביותר שהם רק בקטע של לתקוף אתרים גדולים וכך לפגוע בכמה שיותר משתמשים, אבל בכל זאת הייתי שמח לדעת שלא ימצאו בי עניין פרטי, למשל, אם בא להם לעשות התקפות על תחומי IP מסוימים... לא יודע, אני לא הכי מתמצא :D
    ותודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים זה מתוך הפייסבוק.

ל-ש-ת-ף!

לתשומת ליבכם - החלה התקפת סייבר על מדינת ישראל וביום ראשון (07/04/13) מתוכננת להיות התקפה חסרת תקדים !!

שימו לב לא לפתוח מיילים שאתם לא מכירים, הודעות בפייסבוק, הודעות מוזרות שאתם מקבלים לפלאפון ב-SMS או בוואטסאפ עם קישור וכו'..

בנוסף, מומלץ לעדכן את האנטי ווירוס ותוכנות כגון JAVA, FLASH וכו' על מנת למנוע פרצות ..

2 אופציות עיקריות:

1) ישלח לכם קישור שקשור באיזושהי צורה לפייסבוק וידרוש מכם להתחבר לפייסבוק שוב (התנתק הקשר עם , צריך להתחבר שוב מסיבות בטיחות וכו' וכו') ובעצם מה שיקרה כש"תתחברו" הוא שהפרטים שלכם ישלחו לאימייל של הפורץ וילקח מכם / הפורץ ישתמש בחשבון הזה כדי לנצל את המחשב שלכם להתקפה..

2) תקבלו קישור להורדה של משהו, זה ישמע מפתה, למשל סרט פורנו כלשהו, תוכנה שתאפשר לכם לזכות באייפון חדש או כל דבר דומה אחר..

לא להאמין לכלום, תהיו חשדניים בהכל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שציינו לפניי, אנונימוס זה לא ארגון מסודר, משמע כל אחד יכול להצטרף ולקחת חלק. ״החלטות״ על לרוב נעשות ע״פ דעת הרוב, אז כשיש לכם חצי עולם מוסלמי אנטיציוני זה קל מאוד להזיז עניינים.

למרות שאני לא חושב שהאנונימוס המקוריים לוקחים חלק מהמבצע הזה, חלק גדול מהמשתתפים שאינם ערבים או אפילו לא אנטי ישראלים עושים את זה כדי להיות חלק מהעדר ולהכנס לדפי ההיסטוריה.

מה שמעניין אותי הרבה יותר זה איך אחרי כל השנאה הגלויה הזאת מצד ערבים, בחורות יהודיית עדיין מתפתות לצאת איתם?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה בנשים הן שהן לא חושבות מהראש, אלא מהלב..בגלל זה תוכל לראות הרבה יותר זוגות מעורבים שבהן האישה היא לבנה מאשר זוגות שבהן הגבר הוא לבן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ונכנסו לאזור הדמדומים של גזענות ..

ובנוגע ל"האקרים" אלה סתם טרוריסטים מוסלמים ששונאים את ופרו "פלסטינים" משועממים ..

מילא אם היה להם סיבה מוצדקת , אבל הפעם אפילו את זה אין :

אנחנו תוקפים את הכובש הציוני הגזעני והאלים , אשר יצא מעזה והניח לנו לנפשנו , ואנחנו במקום לבנות כלכלה ולדאוג לתושבינו ירינו טילים על האויב הציוני האכזר והפושע , אשר לא מעניין לו כבר את הב*צה השמאלית מה קורה ברמאללה , אבל מת אסיר מסרטן , אז הדביקה אותו בסרטן ..

מה גם שאל לנו לשכוח שהאויב האכזר ,קר הרחמים והפושע , בנה חומה בכדי למנוע מבנינו האהובים להתפוצץ בראש חוצות ובכל אוטובוס , בית קפה ומועדון אליו בננו התמים , הקדוש והמלאך נכנס אליו .

פשוט לא יודעים מהי דמוקרטיה הישראלים האלה !

חבורה של ליצנים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...