תוכנה להמרת סירטונים שיהיה אפשר לשלוח אותה בwhatsapp - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנה להמרת סירטונים שיהיה אפשר לשלוח אותה בwhatsapp

bneli

Recommended Posts

שלום

אני מחפש איזה תוכנה לסימביאן שאני יוכל להמיר בN8(לא במחשב) סירטונים של MP4 שצילמתי כדי שאני יוכל לשלוח בwhatsapp

משום מה זה לא נוץן לשלוח סירטונים מעל 10 מגה :bash:

מישהו מכיר? (בנתיים לא מצאתי כלום...מצאתי נגן בשם SMARTMOVIE אבל הוא לא ממיר קבצים)

מקווה שתוכלו לעזור לי =]

תודה

אלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

לא מאמין שזה עניין של חוזק

אני חושב שזה רק עניין של חוסר קהילה (חוסר כותבים) (אני כמעט בטוח שהמכשיר יכול להמיר קבצים אולי ייקח לו טיפה יותר ממכשיר אבל עדיין יבצע את זה )

זה כמו שיש את המשחק FUN RUN ואין אותו לסימביאן וזה לא משחק ממש כבד רק אין מפתחים לסימביאן >:(

רק בגלל המשחק הזה הייתי שוקל לעבור זה באמת הדבר היחיד שאני יכול להגיד שממש חסר לי במכשיר :(

רציתי לשלוח לחברה של המשחק מייל אבל עוד לא מצאתי לאן אני יכול לפנות :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר לאנדרואיד שיודעות להמיר (ואודיו) מכל פורמט לכל פורמט.

לא חושב שיהיה לך יותר מדיי מזל עם סימביאן המתה...

רציתי לשלוח לחברה של המשחק מייל אבל עוד לא מצאתי לאן אני יכול לפנות :(

ואם היית מוצא כתובת מייל, אתה חושב שזה היה משנה משהו והם פתאום היו מחליטים לפתח למשחק גירסה עבור מתה שהוזנחה וכבר לא בפיתוח, רק בגלל איזה מייל שהם קיבלו ממישהו בישראל?... אל תרגיש רע עם זה שלא מצאת כתובת מייל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שבסיס המשתמשים של סימביאן לא גדל יותר, אבל כן יש בסיס משתמשים גדול וכן מפותחים אפליקציות ומשחקים חדשים. מעט, נכון. אבל זה בהחלט קורה.

אני כן חושב שיש קשר לעוצמת העיבוד של המכשיר כי אם זה יתקע לחלוטין את המכשיר ויקח שנה, זה חסר טעם. עם קיימים מכשירים מרובי ליבות עם עוצמת עיבוד גבוהה בהרבה. יש סיכוי שהתוכנות הללו מוגבלות ל 2.3 ומעלה או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שבסיס המשתמשים של סימביאן לא גדל יותר, אבל כן יש בסיס משתמשים גדול וכן מפותחים ומשחקים חדשים. מעט, נכון. אבל זה בהחלט קורה.

אתה מכיר את הביטוי "פרפורי גסיסה"?

אף אחד לא מפתח לסימביאן, זאת מערכת מתה שננטשה לחלוטין וכבר לא בפיתוח, ועוד שנה-שנתיים (כשכל מי שמשתמש במכשירים קיימים עם המערכת הזאת כבר פשוט ישדרג הלאה) היא תהיה ישן ותו לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...