Battlefield 4 - כל העדכונים כאן. - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - כל העדכונים כאן.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מי אמר שהפרימיום מקבלים גישה לבטא?

אני לא אקנה עד שאראה את הבטא לפחות.

אנשים רצים לקנות את המשחק שבכלל לכו תדעו אם המשחק יהיה שווה משהו.

גם כן, אני לא חושב שאטרח להתעסק עם המשחק עד שיצאו הסדרות החדשות של כרטיסי המסך, סביר להניח שהכרטיסים הנוכחים לא יריצו על מקסימום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז קיצור הם לא מציעים כלום, איך כל כך הרבה אנשים קונים משחק שעוד לא יצא בלי לדעת אם הוא טוב או לא ? :nixweiss:

בכלליות ..יש עוד זמן ליצאת המשחק בשביל לקבל עוד פרטים. חבר'ה שאוהבים את הסידרה .. ישר יקנו (חלקם) .מה גם שמדובר (מניסיון) במשחק שתמיד מושקע (לא מוחזר) . אין למשחק מתחרים בשוק מבחינת משחקיות דומה במולטי.ככה שלפני או אחרי יצאת המשחק ..ממילא 95 אחוז מאוהבי הסידרה יקנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://bf3blog.com/2013/04/battlefield-3-premium-members-get-access-to-bf4-beta/

אני קניתי במחיר יחסית סביר, לא נראה לי שיהיה דיל יותר טוב בהמשך (חוץ ממשחק בחינם אבל זה לא יקרה :P). אני גם דיי בטוח ש PREMIUM EXPANSION PACK מתיחס למפות נוספות.

כרגע נראה כאילו המשחק יהיה שיפור של BF4 ולא קפיצה גדולה כמו שהיה בין BC2 ל BF3. הם מחזירים דברים שהיו בסדרה בעבר, משפרים את המנוע הרס והגרפיקה ואם הם יעמדו במילה שלהם אז אולי סוף סוף גם מערכת טובה לבחירת נשקים ולא הגועל נפש שהיה ב BF3 ו BC2. יכול להיות שהפעם הם גם יוסיפו תפריטים למשחק :P

לא נראה לי שיש פה כל כך מה לחשוב, DICE מספקים תוצאות דיי קבועות בדרך כלל, באגים מציקים אבל משחק שחיק שזה שיפור בהשוואה למה שיש כרגע בשוק עם BLOPS2 (חבל כי המשחק עצמו מאוד טוב...) ו CS:GO.

כמו כן צריך לזכור מה האפשרויות האחרות, לא נראה לי שיש פה מישהו שיש לו אמון ביכולת של IW להוציא משחק טוב למחשב (COD:GHOSTS), מ לא שמענו על שום דבר ואם CS:GO הוא מדד למשהו אז עדיף שלא נשמע. RESPAWN כנראה יוציאו את המשחק שלהם קודם ל (נראה ב 21.5) ו BUNGIE חושבים שהשמש זורחת להם מהתחת. זה משאיר אותנו עם BF4 ואולי עוד כמה משחקים קטנים יותר (שגם יתאימו לשוק קטן יותר) כמו TAKEDOWN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://bf3blog.com/2013/04/battlefield-3-premium-members-get-access-to-bf4-beta/

אני קניתי במחיר יחסית סביר, לא נראה לי שיהיה דיל יותר טוב בהמשך (חוץ ממשחק בחינם אבל זה לא יקרה :P ). אני גם דיי בטוח ש PREMIUM EXPANSION PACK מתיחס למפות נוספות.

כרגע נראה כאילו המשחק יהיה שיפור של BF4 ולא קפיצה גדולה כמו שהיה בין BC2 ל BF3. הם מחזירים דברים שהיו בסדרה בעבר, משפרים את המנוע הרס והגרפיקה ואם הם יעמדו במילה שלהם אז אולי סוף סוף גם מערכת טובה לבחירת נשקים ולא הגועל נפש שהיה ב BF3 ו BC2. יכול להיות שהפעם הם גם יוסיפו תפריטים למשחק :P

לא נראה לי שיש פה כל כך מה לחשוב, DICE מספקים תוצאות דיי קבועות בדרך כלל, באגים מציקים אבל משחק שחיק שזה שיפור בהשוואה למה שיש כרגע בשוק עם BLOPS2 (חבל כי המשחק עצמו מאוד טוב...) ו CS:GO.

כמו כן צריך לזכור מה האפשרויות האחרות, לא נראה לי שיש פה מישהו שיש לו אמון ביכולת של IW להוציא משחק טוב למחשב (COD:GHOSTS), מ לא שמענו על שום דבר ואם CS:GO הוא מדד למשהו אז עדיף שלא נשמע. RESPAWN כנראה יוציאו את המשחק שלהם קודם ל (נראה ב 21.5) ו BUNGIE חושבים שהשמש זורחת להם מהתחת. זה משאיר אותנו עם BF4 ואולי עוד כמה משחקים קטנים יותר (שגם יתאימו לשוק קטן יותר) כמו TAKEDOWN.

Words of Wisdom

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BF3 לא היה שווה משו מבחינתי, לכן עשיתי הזמנה מוקדמת ל BF4. :smile1:

כי הוא נראה כמו שילוב של COD.

תשחק ב-BFBC2 וב-BF3 ותראה שהמנועים מאוד שונים.

המנוע הגרפי ב-BFBC2 נראה מאוד יפה ייחסית לשנתו אבל הנשק והאנשים קצת מצועצעים.

לעומת זאת ב-BF3 זה נראה כאילו עשו הכלאה עם המנוע של COD, המפות לא ממש נראות כמו שדה קרב ויש תחושה להמון "פוטושופ".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

תמונות יפות

המשחק ישוחרר 29 באוקטובר (רשמי)

מי שיעשה רכישה בהזמנה מוקדמת ל 4.. יקבל את חבילת התוכן China Rising בעלת 4 מפות נוספות למולטיפלייר, רכבים חדשים וציוד טכנולוגי חדיש.

חשיפת הבכורה של משחקיות מולטי...תהיה במסיבת העיתונאים של החברה ב- שתערך ב-10 ביוני, יום שני, בשעה 23:00 ( ישראל):beerchug:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/fr/news/view/2925730255930739103/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעוד מישו זה נראה כמו שחזור של Laguna Presa מ BC2? הרחבת Back To Arica דווקא עשויה להיות מעניינת.

hVw5lj9.jpg

ואי זה עושה לי חשק לחזור לBC

אבל זאת רק אותה סביבה, אני לא חושב שהמפה הזאת בטוח תהיה מוצלחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...